Deweloperzy i projektanci powierzchni komercyjnych

ZESTAWIENIA BRANŻOWE

Apsys Polska S.A. 

Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

tel. +48 22 701 92 00
www.apsysgroup.com

Nasz ekspert:  

Maciej Wróblewski
wiceprezes ds. rozwoju
tel. +48 22 70 19 266
MWroblewski@apsysgroup.pl

 

Topowy projekt:

Flagowym projektem Apsys jest centrum handlowe Posnania, którego budowę rozpoczęto w 2014 r. Posnania jest obecnie największą inwestycją w branż retail w całej Europie Środkowej, największym Shopping & Lifestyle Center w Wielkopolsce oraz trzecim w Polsce.

Specjalizacja: 

APSYS, globalny operator w branży centrów handlowych, świadczy kompleksowe usługi jako: deweloper, inwestor, agent ds. najmu, menedżer projektu oraz zarządca nieruchomości. W Polsce APSYS zarządza 20 centrami handlowymi o powierzchni GLA ok. 700 tys. m2

O firmie:

APSYS działa w Polsce od 1996 r., świadcząc kompleksowe usługi dla centrów należących do spółki i tych, którymi zarządza. Fachowa wiedza, znajomość oczekiwań konsumentów oraz doświadczenie pozwalają APSYS planować, realizować i rozwijać projekty indywidualne, szyte na miarę, wpisane w kontekst kulturowy, społeczny i historyczny danego miejsca. Obiekty, które są niezmiennie atrakcyjne dla klientów.

Artservis Sp. z o.o.

Ul. Zofii Urbanowskiej 4e
62-500 Konin

tel. +48 63 244 11 11
biuro@artservis.com.pl
www.artservis.com.pl

Nasz ekspert:

Zbigniew Komosa 
Oddział Warszawa: 
Armii Ludowej 28
00-609 Warszawa
tel. +48 697 993 830
z.komosa@artservis.com.pl

 

 

 

Topowy projekt:

Realizacja biura firmy farmaceutycznej w Warszawie. Skomplikowany projekt zawierający najnowocześniejsze rozwiązania techniczne oraz nowinki z zakresu ostatnich trendów ergonomii miejsca pracy. Zakres prac obejmował wszystkie prace branży budowlanej, sanitarnej, elektrycznej i ppoż. 

Specjalizacja:

ARTSERVIS Sp. z o.o. realizuje kontrakty w trybie generalnego wykonawstwa zarówno w zakresie projektowania jaki i prac modernizacyjnych polegających na liftingu powierzchni bądź pełnym fit-out’cie. 

O firmie:

ARTSERVIS Sp. z o.o. prowadzi działalność na rynku usług  projektowo - budowlanych nieprzerwanie od prawie 30 lat. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji zamówień sieciowych, fit-outów, budynków handlowych, usługowych i użyteczności publicznej. Wysoka jakość robót, rzetelność i terminowość potwierdzone referencjami dają gwarancję sprawnej realizacji i stabilnej eksploatacji obiektu.

Capital Park S.A.

ul. Marynarska 11
02-674 Warszawa

e-mail: biuro@capitalpark.pl
www.capitalpark.pl

Nasze ekspert: 

Kinga Nowakowska
dyrektor operacyjny
tel. +48 22 318 88 88
biuro@capitalpark.pl

 

 

Topowy projekt:

Eurocentrum Office Complex/Warszawa, jeden z największych ekologicznych biurowców klasy A+ z 69 578 mkw. powierzchni najmu. Parking na 612 miejsc w garażu podziemnym oraz 210 miejsc postojowych dla rowerów. I faza (42 337 mkw.) oddana do użytku w 2014 r.

Specjalizacja:

Deweloper i zarządca obiektów biurowych i wielofunkcyjnych m.in.: Royal Wilanów, Eurocentrum Office Complex, rewitalizacja dawnej fabryki Norblina oraz obiektów handlowych typu high-street oraz convenience, w tym ogólnopolska sieci Street Mall Vis a Vis.

 

O firmie:

Aktywny inwestor i deweloper działający na rynku nieruchomości w Polsce od 2003 r. Grupa zarządza portfolio obejmującym 76 projektów, o łącznej powierzchni wynajmu ok. 250 tys. mkw.

Dekada Realty sp. z o.o.

Al. Niepodległości 124
02-577 Warszawa

tel. +48 22 851 34 65
biuro@dekadarealty.pl

Nasz ekspert:


Dariusz Wójcik
dyrektor Działu Property Management
tel. +48 22 851 34 65 /6
 

 

Topowy projekt:

W skład obecnego portfela DEKADY wchodzą obiekty handlowe o powierzchni od kilku do kilkunastu tysięcy mkw., usytuowane w prestiżowych lokalizacjach takich miast, jak: Brodnica, Grójec, Kraków, Myślenice, Nowy Targ, Olsztyn, Sieradz, Skierniewice, Żyrardów. Kolejne centra handlowe budowane będą m.in. w: Malborku, Ciechanowie, Nysie, Łowiczu, Koninie i Mińsku Mazowieckim.

Specjalizacja:

Grupa specjalizuje się w budowie centrów i galerii typu convenience. Ich głównymi najemcami są największe sieci sklepów w Polsce: spożywcze, RTV&AGD, odzieżowe, obuwnicze etc.

O firmie:

Grupa DEKADA istnieje na rynku od 2007 r. i zajmuje się budową centrów i galerii handlowych. Udziałowcy oraz kadra menedżerska mają wieloletnie doświadczenie w budowie, komercjalizacji oraz zarządzaniu obiektami handlowymi. 

następna strona
Strona 1 z 4