01.03.2018

Nowy menadżer ds. najmu w Gemini Holding

Zarządzanie

Rozwój kin w centrach handlowych (publikacja C&W)

Według danych International Union of Cinemas z 2017 roku, Polska z wynikiem wynoszącym niecałe 40 ekranów na 1 mln mieszkańców wyprzedzała tylko 8 krajów spośród 30 europejskich państw poddanych analizie.

Galerie handlowe inaczej

Coraz bardziej wymagający klienci, rosnąca konkurencja, a ostatnio również wolne od handlu niedziele wymuszają na centrach handlowych zmiany, które wpływają na zwyczaje zakupowe i sposób spędzania wolnego czasu Polaków.

Światowa architektura skrojona na miarę lokalnych rynków

Globalne koncepty wymagają dopasowania do lokalnych uwarunkowań, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby klientów, czy też pracowników i wypracować dla firmy wartość dodaną.

Nowy menadżer ds. najmu w Gemini Holding

Do grona pracowników Gemini Holding dołączyła Joanna Zemczak, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie i koordynowanie działań komercjalizacyjnych i rekomercjalizacyjnych centrów handlowych Gemini Park.

Do grona pracowników Gemini Holding dołączyła Joanna Zemczak, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie i koordynowanie działań komercjalizacyjnych i rekomercjalizacyjnych centrów handlowych Gemini Park.

Joanna Zemczak jest związana z rynkiem nieruchomości komercyjnych od 2005 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w komercjalizacji i rekomercjalizacji powierzchni handlowych, negocjowaniu i renegocjowaniu umów najmu oraz monitorowaniu i egzekwowaniu zapisów umów najmu, które zdobyła podczas ponad 10-letniej pracy jako menadżer ds. najmu w Galerii Sfera w Bielsku-Białej. Jest absolwentką Uniwersytetu Opolskiego.

– Miło mi zakomunikować, że zespół Gemini Holding wzmocniła Joanna Zemczak, doświadczona na rynku deweloperskim menager, która będzie odpowiedzialna za proces najmu obiektów będących w portfelu spółki. Jesteśmy pewni, że obecność i kompetencje Joanny przyczynią się do jeszcze lepszych efektów w zakresie komercjalizacji lokali oraz do owocnej współpracy zarówno z obecnymi jak i nowymi najemcami naszych obiektów – mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzająca w Gemini Holding. – Zatrudnienie nowego pracownika ma na celu wzmocnienie zespołu ds. komercjalizacji, które jest niezbędne ze względu na planowane działania związane z rekomercjalizacją centrów Gemini Park w Tarnowie i Bielsku-Białej, jak również zaawansowane działania na ostatnim etapie komercjalizacji najnowszej inwestycji w Tychach – dodaje A. Malcharek.

Gemini Holding to krakowska firma, która od 25 lat działa na polskim rynku deweloperskim. Historia firmy rozpoczęła się w 1993 roku od współpracy z British Petroleum. W kolejnych latach współpracowała przy realizacji obiektów dla sieci: Géant, Carrefour, Tesco, Lidl na terenie całej Polski. Przełomowym krokiem w rozwoju firmy było rozpoczęcie budowy nowoczesnych centrów handlowych przez spółki należące do Gemini Holding. W portfolio znajdują się trzy takie obiekty: Gemini Park Bielsko-Biała, Gemini Park Tarnów oraz budowane obecnie centrum handlowe Gemini Park Tychy, którego otwarcie zaplanowano na wiosnę 2018 roku.