30.09.2019

Next Generations Buildings – to support clients core business

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Profesjonalizm w branży utrzymania czystości

– Serwis utrzymania czystości wciąż bywa czasami lekceważony. Tymczasem firmy sprzątające obsługują dziś tysiące metrów kwadratowych, w czasach kiedy liczą się czas i ekonomia procesu sprzątania – twierdzi Eduard C. Kutyma.

Architektura Podhala i nowoczesne technologie

Wywiad z Marcinem Steindlem z biura architektonicznego Karpiel i Steindel Architektura.

Mijający rok w branży Facility Management

W 2020 roku będzie jeszcze więcej walki o pracownika, permanentnej digitalizacji procesów, nieustannego skracania i usprawniania działania.

Chimney laureatem prestiżowego konkursu Office Superstar

Chimney Poland, firma specjalizująca się w postprodukcji obrazu, została właśnie laureatem trzeciej edycji konkursu Office Superstar w kategorii branża kreatywna.

Real Estate Management Congress – 24–25 października, Warszawa

Nowe budynki stwarzają dziś ogromne szanse organizacjom, które je wykorzystują. Podniesienie poziomu produktywności i jakości prowadzonego w nich biznesu jest dziś celem wielu z nich. Obiekty tak dalece wpływają dziś bowiem na komfort pracy, kulturę organizacyjną oraz efektywność realizacji procesów, że stają się elementem przewagi konkurencyjnej, nie tylko w wymiarze samej walki o talenty. Nowe budynki wymagają jednak innego podejścia ze strony działów wsparcia. Ich utrzymanie oraz zarządzanie w obliczu rosnących oczekiwań biznesu wzmaga potrzebę lepszej organizacji własnych usług oraz zrozumienia nowych narzędzi, jakie oferuje rynek. Weź udział w XIV edycji Real Estate Management Congress i dowiedz się, jak robią to najlepsi.

 

Autor: Krzysztof Kogut 

 

Nowe zadania działów zarządzających

Nowoczesne organizacje już jakiś czas temu dostrzegły, jak ważną rolę w ich życiu odgrywają wysokiej jakości obiekty i usługi dla pracowników. Dobra przestrzeń i budynek dopasowany do potrzeb biznesu oraz serwisy wspierające produktywność pracowników stają się dziś dla wielu synonimem wymarzonego miejsca pracy. 

Współczesne organizacje chcą przekształcać swoje działy wsparcia, administracji i zarządzania nieruchomościami w nowoczesne jednostki biznesowe wspierane przez cyfrowe narzędzia i wyszkolony zespół pracowników, które będą prowadził skuteczną politykę integracji zaawansowanych celów biznesowych z procesami budynkowymi.

To zadanie trudne, wymagające szerokiej wiedzy, doświadczenia oraz strategicznego podejścia do zarządzania, wykraczającego poza standardowo pojmowany Property, Facility czy Asset Management...

Kongres Real Estate Management to unikalna dawka wiedzy przeznaczonej dla profesjonalistów utrzymujących nieruchomości i inne usługi wsparcia dla organizacji, zarządzających i administrujących nimi. To wydarzenie przeznaczone specjalnie dla ekspertów chcących podnosić poziom swojej wiedzy i brać udział w dyskusji o najważniejszych tematach w branży. Spotkajmy się w dniach 24–25 października w hotelu Airport Okęcie. 

Weź udział w ekscytującym spotkaniu profesjonalistów i dowiedz się, o czym opowiedzą nasi prelegenci:

Peter Maitland – MRICS, Burlington Real Estate

Facility Management jako strategiczna funkcja w organizacji może okazać się odpowiedzią na wiele bolączek związanych z powszechnym niezrozumieniem znaczenia sfery nieruchomości i usług wsparcia wśród zarządów skupionych głównie na prowadzeniu swojej działalności biznesowej. O teorii FM opowie współzałożyciel IFMA Polska, członek RICS oraz ekspert z blisko 50-letnim doświadczeniem w nieruchomościach. 

Seweryna Afanasjew – MRICS, Liberty Global, PRFM

Odpowiedzialna na co dzień za obsługę portfela nieruchomości UPC w regionie CEE, świetnie zna specyfikę zarządzania obszarem real estate i FM w kontekście realizacji celów strategicznych firmy. Opowie o tym, jak w praktyce wygląda obsługa nowoczesnej organizacji z branży ICT. 

Robert Berliński – BCa Group, PRFM

Ekspert obszaru technologii budynkowych, projektant instalacji oraz konsultant techniczny i procesowy wielu inwestycji z obszaru Data Center, opowie o nowym standardzie utrzymania technicznego obiektów, który powstaje pod jego przewodnictwem w ramach prac przy Polskiej Radzie Facility Management i we współpracy z firmą EPI pochodzącą z Singapuru.

Wiktoria Bożek – Hays, PRFM

To doświadczona konsultantka i rekruter z obszaru HR dla rynku nieruchomości w jednej z największych firm rekrutacyjnych w Polsce. Jej analityczne podejście do wielu obszarów zatrudniania, szerokie kontakty biznesowe  oraz zaangażowanie w prace Grupy ds. HR przy Polskiej Radzie Facility Management sprawiają, że będzie mogła dokonać rzetelnej analizy trendów w rynku HR, które obowiązywały w 2019 r. 

Tomasz Białas – Microsoft

Proptech to dziedzina, która jest dziś na ustach wielu ekspertów z branży. Tomasz Białas reprezentujący Microsoft  podczas kongresu omówi wraz ze swoim partnerem biznesowym case study z wdrożenia rozwiązań IoT dla jednego z dużych klientów operujących w regionie CEE. Będzie to świetna okazja do poznania strategicznego wpływu technologii na prowadzony biznes!

Nina Jasiewicz – MSD Polska, PRFM

Od wielu lat związana z branżą FM. Pracowała zarówno dla klientów, jak i dostawców w największych organizacjach w Polsce. W swojej prezentacji skupi się na tym, jak planować i realizować proces przeprowadzki firmy, wykorzystując ją do wzmacniania pozycji swojego działu w oczach zarządu i budowania swojej silnej, partnerskiej pozycji we własnej organizacji.

Eyal Litwin – Adgar

To doświadczony deweloper zarządzający swoim portfelem w modelu właścicielskim. Brak pośredników w relacjach z najemcami i kreowanie silnej, lecz świadomej pozycji właściciela obiektów biurowych sprawiają, że jego organizacja jest w czołówce, jeśli chodzi o adaptację nowych pomysłów oraz idei i stosowaniu ich w praktyce. 

 

Więcej prelegentów na stronie:remcongress.pl