06.09.2019

REM Tour VI na warszawskiej Pradze!

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Chimney laureatem prestiżowego konkursu Office Superstar

Chimney Poland, firma specjalizująca się w postprodukcji obrazu, została właśnie laureatem trzeciej edycji konkursu Office Superstar w kategorii branża kreatywna.

Next Generations Buildings – to support clients core business

Real Estate Management Congress – 24–25 października, Warszawa

Kraków: Znaleźli sposób na nietrafione prezenty urodzinowe

Centrum Handlowe Czyżyny ułatwi mieszańcom Krakowa i nie tylko szukanie prezentów na każdą okazję. Pomóc ma w tym nowe rozwiązanie, które zminimalizuje ryzyko kupna nietrafionego upominku i jego zwrotu.

Firma przyjazna środowisku

Jak domowe nawyki mogą nam pomóc być bardziej „eko” w miejscu pracy?

Już 10 września uczestnicy warsztatów REM Tour zwiedzą wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy.

Centrum Praskie Koneser to ikona nowoczesnego placemakingu w Polsce i przykład rewitalizacji na najwyższym światowym poziomie. Podczas wydarzenia omówione zostaną takie aspekty, jak zarządzanie rewitalizowanym obiektem wielofunkcyjnym w praktyce, placemaking i dbanie o wysoką odwiedzalność kompleksu.

VI edycja REM Tour, czyli całodniowego wydarzenia opartego na studium przypadku danego obiektu lub przestrzeni, połączonego z jego zwiedzaniem, odbędzie się we wtorek, 10 września w Centrum Praskim Koneser. Na zajmujących 5 ha poindustrialnych terenach XIX-wiecznej Fabryki Wódek powstało nowe centrum lifestylowe stolicy, integrujące aż 10 różnych funkcji. Moda, gastronomia, kultura, sztuka, budynki mieszkalne, biurowe i hotelowe zgodnie współistnieją tu z ciekawymi przestrzeniami publicznymi, integrują różne grupy użytkowników i na nowo włączają ważne obszary Warszawy w tkankę miejską. Organizatorami eventu są: czasopismo „Real Estate Manager” i Centrum Praskie Koneser (Liebrecht&Wood).

Podczas części warsztatowej prelegenci poruszą następujące kwestie:

Aneta Witkowska, Property Management Director z firmy WeCare na przykładzie Centrum Praskiego Koneser opowie, jak w praktyce wygląda zarządzanie obiektem wielofunkcyjnym i zdradzi, jak połączyć oczekiwania różnych grup użytkowników.

Krzysztof Tyszkiewicz, projektant i project manager z firmy Juvenes, który odpowiadał za rewitalizację Centrum Praskiego Koneser, a więc zna ten projekt od podszewki, zdradzi uczestnikom kilka jego tajemnic i podzieli się swoją wiedzą o rewitalizacji.

O nowoczesnych technologiach i o tym, jak z ich pomocą zwiększyć atrakcyjność miejsca i tym samym podnieść liczbę odwiedzin w obiekcie, opowie Marta Zielonka z Google Polska.

Sponsorami wydarzenia są Kinnarps i Ecophon Saint Gobain. Eksperci z obu firm podczas wydarzenia poprowadzą merytoryczne zajęcia. Magda Szubert, Concept Development Manager – Office Environments opowie o najczęstszych problemach z akustyką wnętrz w obiektach biurowych z historią. Natomiast Karina Kreja, International Concept Manager, poprowadzi warsztaty dotyczące zawodowych aktywności zdalnych.

Wydarzenie zakończy zwiedzanie Centrum Praskiego Koneser. Zarządzająca obiektem grupa Liebrecht & wooD na przykładach realnych działań pokaże swoje podejście do idei placemakingu. Zdaniem inwestora centrum trend ten wykracza daleko poza kwestie deweloperskie, a rewitalizacja to proces, który trwa jeszcze długo po zakończeniu prac budowlanych.

Więcej informacji: http://www.remtour.pl/

Zapisy pod nr. telefonu: Tomasz Puszczyk, Event Community Manager, magazyn „Real Estate Manager”, tel. kom. 570 560 352, tomasz.puszczyk@forum-media.pl