05.06.2019

Sodexo HUB – nowa inicjatywa networkingowa

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Ceetrus z nową strukturą organizacyjną

W Polsce, Rumunii, Rosji i na Ukrainie zarządza obecnie Tatian Diaconu. Za działalność operacyjną odpowiada Ada Walentek. Laurence Paquet kończy współpracę z polskim oddziałem na rzecz międzynarodowych struktur.

Sodexo HUB – nowa inicjatywa networkingowa

Sodexo uruchomiło projekt Sodexo HUB - spotkania dla liderów biznesowych,sprzyjające wymianie wiedzy i budowaniu kontaktów. Pierwsze spotkanie zrealizowane w końcu maja było dedykowane zarządzającym hotelami i dotyczyło tematyki FM.

Co kryją dane? kilka słów o Big Data

Wszystkie otaczające nas zjawiska mierzymy, analizujemy, wizualizujemy. W tej walce od wielu lat wspomagają nas komputery. Uzbrojeni w narzędzia sztucznej inteligencji wkraczamy w świat Przemysłu 4.0.

Savills zarządcą centrum handlowego w Pabianicach

Firma doradcza Savills została wybrana na zarządcę centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia w Pabianicach. Projekt, którego otwarcie zaplanowane jest na koniec drugiego kwartału 2019 r. powstaje w wyniku rewitalizacji starej fabryki włókienniczej.

Sodexo uruchomiło projekt Sodexo HUB - spotkania dla liderów biznesowych,sprzyjające wymianie wiedzy i budowaniu kontaktów. Pierwsze spotkanie zrealizowane w końcu maja było dedykowane zarządzającym hotelami i dotyczyło tematyki FM.

Sodexo HUB to nowa inicjatywa edukacyjno-networkingowa realizowana przez Sodexo Polska, krajowego lidera w dziedzinie kompleksowej obsługi nieruchomości. Elitarne spotkania ekspertów biznesu mają być platformą do wymiany wiedzy i doświadczeń w kameralnej atmosferze. Pierwsze spotkanie, zapowiadające cykl analogicznych wydarzeń, odbyło się 23 maja br. w loży VIP na PGE Narodowym w Warszawie. W programie imprezy znalazły się panele dyskusyjne na temat: Facility Management dla hoteli, nowoczesnych trendów technologicznych w branży Facility Management (w oparciu o wnioski z wydarzenia technologicznego Viva Technology 2019), nowych trendach HR w odniesieniu do pracowników hoteli, a także o prawach i obowiązkach hotelarzy w związku z RODO. Partnerem Medialnym wydarzenia był magazyn Hotelarz, a Partnerem Merytorycznym Polska Izba Hotelarstwa.

Jako firma z tak ogromnym doświadczeniem w wielu obszarach biznesu, chcemy podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi – liderami z różnych branż – licząc na wzajemność. Uczestnictwo w spotkaniu takim jak Sodexo HUB to dobra inwestycja, bazująca na samorozwoju, a także na budowaniu i umacnianiu relacji biznesowych. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie to kluczowy element prowadzący do lepszej jakości życia  – mówi Norbert Ślusarczyk, Segment Director Corporate Hard FM Poland w Sodexo Polska

Sodexo Polska zapowiada kontynuację cyklu Sodexo HUB, biorąc pod uwagę inne rozliczne obszary ekspertyzy firmy. Wydarzenia będą komunikowane na witrynie Sodexo oraz w mediach branżowych.