10.05.2019

Cykl wydarzeń rowerowych w biurowcach zarządzanych przez BNP Paribas Real Estate

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Co kryją dane? kilka słów o Big Data

Wszystkie otaczające nas zjawiska mierzymy, analizujemy, wizualizujemy. W tej walce od wielu lat wspomagają nas komputery. Uzbrojeni w narzędzia sztucznej inteligencji wkraczamy w świat Przemysłu 4.0.

Savills zarządcą centrum handlowego w Pabianicach

Firma doradcza Savills została wybrana na zarządcę centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia w Pabianicach. Projekt, którego otwarcie zaplanowane jest na koniec drugiego kwartału 2019 r. powstaje w wyniku rewitalizacji starej fabryki włókienniczej.

Nowy właściciel, spółka Pontefract powierzyła zarządzanie Zielonego Targówka NAI Estate Fellows.

Nazwa Zielony Targówek oznacza bliskość natury i zasady zrównoważonego rozwoju w działalności operacyjnej obiektu.

Capital Park SA i Madison International Realty łączą siły

Madison International Realty, globalny inwestor rynku nieruchomości sfinalizował przejęcie pakietu kontrolnego, 65,99% udziałów w Capital Park SA od Patron Capital Partners.

Trwa cykl wydarzeń promujących aktywność fizyczną pracowników w obiektach biurowych zarządzanych przez BNP Paribas Real Estate Poland.

Trwająca w wybranych budynkach z portfela BNP Paribas Real Estate Poland akcja ma na celu uatrakcyjnienie zakresu usług dla użytkowników budynków oraz zachęcenie ich do korzystania z tego środka transportu. Przyjeżdżający do biur pracownicy będą mogli sprawdzić stan swoich rowerów, wykonać proste naprawy, a w wybranych lokalizacjach zaangażować się w działalność dobroczynną.

Poza serwisem rowerowym, w biurowcu Marynarska Point 2, będzie można napić się soku ze świeżych owoców wyciskanego za pomocą energii roweru stacjonarnego. W budynku University Business Center akcja prowadzona będzie we współpracy z Fundacją Rak’nRoll, działająca na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. W ramach projektu fundacja będzie propagować aktywność fizyczną jako sposób powrotu do zdrowia i profilaktyki. W tym obiekcie pracownicy biur będą mogli przekuć swoją energię na wsparcie finansowe dla Rak’nRoll. Przejechane przez nich kilometry zostaną zamienione na wsparcie finansowe dla fundacji.

Cykl eventów rowerowych jest jedną ze składowych strategii community management, podejścia dedykowanego najemcom i użytkownikom budynków przez nas zarządzanych. Odpowiada ono ich zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom. BNP Paribas Real Estate Poland od wielu lat organizuje przeróżne aktywności i dedykowane wydarzenia dla użytkowników zarządzanych nieruchomości oraz systematycznie poszerza wachlarz usług i udogodnień dostępny w budynkach

Anna Muszyńska-Gniado, Dyrektor Marketingu, Property Management, BNP Paribas Real Estate Poland