08.03.2019

CBRE i RICS wydają wspólną książkę nt. różnorodności

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Co kryją dane? kilka słów o Big Data

Wszystkie otaczające nas zjawiska mierzymy, analizujemy, wizualizujemy. W tej walce od wielu lat wspomagają nas komputery. Uzbrojeni w narzędzia sztucznej inteligencji wkraczamy w świat Przemysłu 4.0.

Savills zarządcą centrum handlowego w Pabianicach

Firma doradcza Savills została wybrana na zarządcę centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia w Pabianicach. Projekt, którego otwarcie zaplanowane jest na koniec drugiego kwartału 2019 r. powstaje w wyniku rewitalizacji starej fabryki włókienniczej.

Nowy właściciel, spółka Pontefract powierzyła zarządzanie Zielonego Targówka NAI Estate Fellows.

Nazwa Zielony Targówek oznacza bliskość natury i zasady zrównoważonego rozwoju w działalności operacyjnej obiektu.

Capital Park SA i Madison International Realty łączą siły

Madison International Realty, globalny inwestor rynku nieruchomości sfinalizował przejęcie pakietu kontrolnego, 65,99% udziałów w Capital Park SA od Patron Capital Partners.

W Międzynarodowy Dzień Kobiet globalna firma doradcza CBRE i RICS ogłaszają wydanie nowej publikacji: „Zarządzanie różnorodnością i inkluzją w sektorze nieruchomości”. Premiera książki odbędzie się podczas MIPIM 2019 w Cannes.

Napisana wspólnie przez weteranki nieruchomości, Amandę Clack, dyrektor ds. doradztwa strategicznego w CBRE oraz Judith Gabler, pełniącą obowiązki dyrektora zarządzającego ds. Europy w RICS, książka umieszcza różnorodność i inkluzję (D&I) w sercu odnoszących sukcesy w branży budownictwa i nieruchomości organizacji.

Publikacja zawiera wskazówki i, co najważniejsze, opis konkretnych działań dla tych ekspertów z branży, którzy chcą, aby D&I stanowiły nieodłączną część kultury ich organizacji. Książka ma edukować uczestników sektora nieruchomości o tym, co wiąże się z D&I oraz w jaki sposób można wdrożyć strategię D&I wewnątrz organizacji, aby zapewnić jej sukces w przyszłości. To praktyczny i łatwy w lekturze przewodnik, który ma pomóc organizacjom i ich liderom w realizacji i zastosowaniu programu różnorodności w kierunku wygranej wojny o talenty w nieruchomościach i budownictwie. Ma być ponadto książką o działaniu, a nie tylko słowach i wspierać przedstawicieli branży we wprowadzeniu zmiany.

Amanda Clack: "Badania pokazują, że organizacje osiągające wysokie wyniki skoncentrowane są na różnorodności i inkluzji. W każdym miejscu pracy ważne jest zrozumienie i rozpoznanie korzyści płynących z posiadania pracowników D&I. To nieodłączny element rozwoju ludzi w organizacji, służenia klientom najlepiej, jak potrafimy i odgrywania ważnej roli przywódczej w społecznościach, w których funkcjonujemy. Mam szczerą nadzieję, że ta książka jest zapowiedzią stopniowej zmiany znaczenia D&I”.

Judith Gabler: "Ta książka jest niezbędną lekturą dla wszystkich liderów oraz ekspertów pracujących w sektorze nieruchomości i budownictwie. Jej czytelnicy skorzystają z osobistych refleksji na temat licznych aspektów różnorodności prezentowanych przez liczną rzeszę ludzi pracujących w branży nieruchomości”.

Ciaran Bird, dyrektor zarządzający CBRE w Wielkiej Brytanii i jeden z kilku liderów rynku nieruchomości, który wniósł swój cenny wkład do tej książki: "Różnorodność nie polega na odhaczaniu kolejnych okienek, musisz w to naprawdę wierzyć i wprowadzić prawdziwe zmiany, zaczynając od edukacji. To fascynująca książka, która pokazuje, że żadna firma nie może sobie pozwolić na lekceważenie komercyjnego imperatywu posiadania zróżnicowanych i współpracujących ze sobą pracowników”.

Premiera książki odbędzie się podczas targów nieruchomości MIPIM w Cannes we Francji, w środę, 13 marca 2019, o godz. 13.00. Więcej informacji na stronie: https://www.rics.org/mipim