22.02.2019

Sodexo Polska zadba o sklepy i biura H&M w Polsce

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Co kryją dane? kilka słów o Big Data

Wszystkie otaczające nas zjawiska mierzymy, analizujemy, wizualizujemy. W tej walce od wielu lat wspomagają nas komputery. Uzbrojeni w narzędzia sztucznej inteligencji wkraczamy w świat Przemysłu 4.0.

Savills zarządcą centrum handlowego w Pabianicach

Firma doradcza Savills została wybrana na zarządcę centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia w Pabianicach. Projekt, którego otwarcie zaplanowane jest na koniec drugiego kwartału 2019 r. powstaje w wyniku rewitalizacji starej fabryki włókienniczej.

Nowy właściciel, spółka Pontefract powierzyła zarządzanie Zielonego Targówka NAI Estate Fellows.

Nazwa Zielony Targówek oznacza bliskość natury i zasady zrównoważonego rozwoju w działalności operacyjnej obiektu.

Capital Park SA i Madison International Realty łączą siły

Madison International Realty, globalny inwestor rynku nieruchomości sfinalizował przejęcie pakietu kontrolnego, 65,99% udziałów w Capital Park SA od Patron Capital Partners.

Firma Sodexo Polska, krajowy lider w dziedzinie obsługi technicznej nieruchomości, podpisała kontrakt na obsługę 182 sklepów i 10 biur popularnej sieci odzieżowej H&M.

Sodexo Polska odpowiadać będzie za obsługę techniczną obiektów sklepowych i biurowych H&M w wymiarze konserwacji i napraw instalacji elektrycznych. Rozpoczęcie współpracy światowego lidera w dziedzinie usług poprawiających jakość życia ze szwedzkim potentatem branży odzieżowej to jeden z dwóch większych noworocznych kontraktów podpisanych przez Sodexo na obsługę techniczną nieruchomości. Od stycznia firma obsługiwać będzie także Browar Dojlidy w Białymstoku, należący do Kompanii Piwowarskiej.

Trudno wyobrazić sobie lepszy początek roku. Zaufanie ze strony tak silnych i rozpoznawalnych marek potwierdza, że firma Sodexo oferuje od 25 lat usługi na najwyższym poziomie. Każdy nowy projekt daje nam energie do dalszego rozwoju  i ciągłego podnoszenia jakości naszych usług. To wielka odpowiedzialność, a zarazem  kolejna próba dla naszych zespołów – mówi Norbert Ślusarczyk, Segment Director Corporate Hard FM Poland w Sodexo Polska

Sodexo Polska świadczy usługi na rzecz obiektów H&M począwszy od 1 stycznia 2019 r.