06.02.2019

Początek roku z serią awansów w NAI Estate Fellows

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Początek roku z serią awansów w NAI Estate Fellows

NAI Estate Fellows w nowy rok 2019 wchodzi z serią awansów w dziale leasingu. Zespołem specjalistów ds. wynajmu powierzchni handlowych, biurowych i magazynowych pokieruje Rafał Misiak.

Trzech doświadczonych ekspertów dołącza do Savills

Działającą na rynku nieruchomości komercyjnych międzynarodową firmę doradczą Savills wzmocniło trzech nowych pracowników.

Cushman & Wakefield z nowym szefem działu Asset Services Business Space

Grzegorz Dyląg objął stanowisko szefa działu Asset Services Business Space w polskim oddziale międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield.

Konkurs Top Woman in Real Estate rusza z nowymi kategoriami

Już wkrótce druga edycja konkursu Top Woman in Real Estate. Zgłoszenia można wysyłać do 25 lutego poprzez stronę topwoman.pl. Uroczysta Gala odbędzie się już w maju.

NAI Estate Fellows w nowy rok 2019 wchodzi z serią awansów w dziale leasingu. Zespołem specjalistów ds. wynajmu powierzchni handlowych, biurowych i magazynowych pokieruje Rafał Misiak.

Po dynamicznym roku 2018, NAI Estate Fellows nie zwalnia tempa i jedenasty rok działalności na polskim rynku rozpoczyna serią promocji pracowników. Z początkiem stycznia 2019 Rafał Misiak obejmie pozycję Dyrektora Działu Leasingu. Rafał ma ponad 9 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, które zdobył pracując m.in. w firmie Wood Lark Group oraz Metrohouse. Posiada też bogate kompetencje w sektorze bankowości indywidualnej (doradztwo kredytowe), jak i bankowości korporacyjnej (rynek międzybankowy).

Rafał Misiak dołączył do zespołu NAI Estate Fellows w marcu 2016 na stanowisku negocjatora, następnie Starszego Negocjatora i Zastępcy Dyrektora Działu Najmu. W tym czasie zajmował się pozyskiwaniem nowych klientów zainteresowanych najmem powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych. Do jego obowiązków należało m.in. pozyskiwanie nowych najemców oraz negocjowanie warunków umów i ich finalizacja.

Rafała charakteryzuje przede wszystkim skuteczność i wytrwałość w dążeniu do założonych celów biznesowych. Dodatkowo, dzięki naturalnej łatwości budowania długotrwałych relacji biznesowych i profesjonalizmowi w działaniu, mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że Rafał to osoba o wysokich kompetencjach w branży – komentuje Mirosław Staruch, Wiceprezes Zarządu NAI Estate Fellows.

Głównymi celami działu najmu powierzchni komercyjnych będzie stałe umacnianie pozycji firmy na rynku warszawskim, jak również wzmocnienie świadomości marki na rynkach regionalnych w Polsce. Kolejne wyzwania to pozyskiwanie nowych projektów biurowych i handlowych, jak również jeszcze bliższa współpraca z pozostałymi działami firmy, w tym przede wszystkim z działem zarządzania i działem obsługi finansowej i księgowej.

Z pewnością, to na co szczególnie będę zwracał uwagę, to jakość obsługi naszych bieżących, jak i przyszłych klientów. Równie ważne jest dla mnie pozyskiwanie nowych projektów w ramach tak zwanego „business development”, umacnianie struktur regionalnych firmy, jak również współpraca z pozostałymi działami firmy, w ramach obsługi finansowej, księgowej czy usług dot. stricte zarządzania nieruchomościami – komentuje Rafał Misiak, dyrektor Działu Leasingu.

W zespole Rafała, z początkiem roku, na stanowiska Negocjatorów awansowali dwaj dotychczasowi Młodsi Negocjatorzy; Alicja Tucholska i Krzysztof Wijas. Alicja jest absolwentką Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Ekonomicznej Analizy Prawa w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Dodatkową ścieżką realizowaną przez Alicję podczas studiów było Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. W trakcie studiów ukończyła także semestr na Universitat Politècnica de València oraz zdobywała doświadczenie podejmując praktyki zarówno w kraju jak i zagranicą, w Barcelonie.

Pracę w Estate Fellows Alicja zaczęła w kwietniu 2017, początkowo jako Asystentka Działu, a następnie Młodszy Negocjator. Od początku zajmowała się reprezentacją właściciela na rynku nieruchomości handlowych. Aktualnie koordynuje komercjalizację centrów handlowych w Kielcach, Świdnicy i Wrocławiu.

Krzysztof Wijas to absolwent Gospodarki Przestrzennej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jest certyfikowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych zdobywa od 2015 roku. Dla Estate Fellows pracuje od sierpnia 2017 roku, dotychczas na stanowisku Młodszego Negocjatora. Obecnie zajmuje się reprezentacją właściciela na rynku nieruchomości biurowych.