20.08.2018

System alarmowy dopasowany do każdego obiektu

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Inteligentny serwis dźwigowy już w Polsce!

Na rynku zaczynają pojawiać się inteligentne usługi, których jakość może wyraźnie przewyższać standard tradycyjnych usług. Ich przykładem jest serwis dźwigowy oferowany już w Polsce przez KONE.

Sklep przyszłości – hub łączący wiele kanałów sprzedaży

Wraz z rozwojem technologii, rozwiązania wdrażane w handlu online i offline coraz silniej na siebie oddziałują. Klienci oczekują od sklepów możliwości szybkich, wygodnych zakupów, personalizacji i intuicyjnej płatności.

cykl Forum Facility Management

Redakcja "Real Estate Manager" objęła patronatem medialnym cykl Forum Facility Management.

Zwycięzcy konkursu OFFICE SUPERSTAR 2018!

Z grona ponad 150 uczestników wyłoniono 17 laureatów II edycji konkursu OFFICE SUPERSTAR 2018.

Nowoczesne systemy alarmowe firmy SATEL można z łatwością dopasować nie tylko do potrzeb i oczekiwań właściciela obiektu i osób w nim przebywających, lecz również do wielkości budynków, niezależnie od ich przeznaczenia.

Umożliwiają to centrale alarmowe (PERFECTA, VERSA, INTEGRA), na bazie których można stworzyć instalacje przewodowe, bezprzewodowe lub hybrydę obu typów. Bogaty wybór urządzeń, z których instalator tworzy system realizujący funkcje bezpieczeństwa, kontroli dostępu, monitoringu, automatyki czy ochrony przeciwpożarowej, wpływa na jeszcze łatwiejsze dostosowanie zakresu ochrony oraz skuteczne zabezpieczenie pomieszczeń domu lub firmy, obwodu oraz całego terenu posesji.

Co więcej, konfiguracja systemu może uwzględnić podział obszaru na strefy, co usprawnia zarządzanie chronionym obiektem oraz ułatwia nadzór nad poruszającymi się po nim osobami w zależności od pory dnia i ich uprawnień.

System alarmowy może łączyć ochronę domu czy firmy z poczuciem komfortu, a także z oszczędnością energii – wszystko to dzięki możliwości sterowania automatyką domową (oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją itd.). Sterowanie zarówno alarmem, jak i wymienionymi instalacjami, odbywa się przy pomocy tych samych urządzeń – intuicyjnego manipulatora (np. INT-TSI), pilota, kart zbliżeniowych, breloków lub aplikacji mobilnej (m.in. INTEGRA CONTROL), co wpływa na ekonomiczność całej instalacji.

Spokój oraz pewność, że wszystko jest pod kontrolą, zapewnia możliwość szybkiego powiadamiania dzięki modułom komunikacyjnym GPRS-A, GSM-X, INT-GSM. Sprawny przepływ informacji o zdarzeniu zarejestrowanym przez centralę alarmową pozwala na natychmiastową reakcję agencji ochrony, która monitoruje budynek.

Na poziom bezpieczeństwa, oraz efektywność działań administracyjnych z nim związanych, w większych przedsiębiorstwach i instytucjach wpływają rozwiązania umożliwiające zintegrowane zarządzanie wieloma systemami alarmowymi. INTEGRUM to oprogramowanie, które sprawdza się w nawet najbardziej rozproszonych organizacjach, niezależnie od ilości obiektów wchodzących w skład struktury.


Więcej informacji na www.satel.pl