20.08.2018

System alarmowy dopasowany do każdego obiektu

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Konkurs Top Woman in Real Estate rusza z nowymi kategoriami

Już wkrótce druga edycja konkursu Top Woman in Real Estate. Zgłoszenia można wysyłać do 25 lutego poprzez stronę topwoman.pl. Uroczysta Gala odbędzie się już w maju.

Co przyniesie rok 2019? Prognoza i plany firmy ESPES

Zgodnie z prognozami ekspertów, w roku 2019 będzie rozwijał się trend Proptech, czyli wkraczanie nowych technologii do świata nieruchomości w celu usprawnienia przeróżnych obszarów.

Well-being w pracy

Jak sprawić, by biurowe wnętrze pozytywnie wpływało na samopoczucie i efektywność pracowników? Ważne są nie tylko odpowiednie oświetlenie, jakość powietrza, akustyka czy temperatura, ale też udogodnienia, które usprawniają funkcjonowanie w firmie.

Jak stworzyć idealną przestrzeń do pracy? Przyjazna akustyka podniesie produktywność

Siedziba firmy jest obecnie nie tylko przestrzenią do pracy, ale także wizytówką przedsiębiorstwa.

Nowoczesne systemy alarmowe firmy SATEL można z łatwością dopasować nie tylko do potrzeb i oczekiwań właściciela obiektu i osób w nim przebywających, lecz również do wielkości budynków, niezależnie od ich przeznaczenia.

Umożliwiają to centrale alarmowe (PERFECTA, VERSA, INTEGRA), na bazie których można stworzyć instalacje przewodowe, bezprzewodowe lub hybrydę obu typów. Bogaty wybór urządzeń, z których instalator tworzy system realizujący funkcje bezpieczeństwa, kontroli dostępu, monitoringu, automatyki czy ochrony przeciwpożarowej, wpływa na jeszcze łatwiejsze dostosowanie zakresu ochrony oraz skuteczne zabezpieczenie pomieszczeń domu lub firmy, obwodu oraz całego terenu posesji.

Co więcej, konfiguracja systemu może uwzględnić podział obszaru na strefy, co usprawnia zarządzanie chronionym obiektem oraz ułatwia nadzór nad poruszającymi się po nim osobami w zależności od pory dnia i ich uprawnień.

System alarmowy może łączyć ochronę domu czy firmy z poczuciem komfortu, a także z oszczędnością energii – wszystko to dzięki możliwości sterowania automatyką domową (oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją itd.). Sterowanie zarówno alarmem, jak i wymienionymi instalacjami, odbywa się przy pomocy tych samych urządzeń – intuicyjnego manipulatora (np. INT-TSI), pilota, kart zbliżeniowych, breloków lub aplikacji mobilnej (m.in. INTEGRA CONTROL), co wpływa na ekonomiczność całej instalacji.

Spokój oraz pewność, że wszystko jest pod kontrolą, zapewnia możliwość szybkiego powiadamiania dzięki modułom komunikacyjnym GPRS-A, GSM-X, INT-GSM. Sprawny przepływ informacji o zdarzeniu zarejestrowanym przez centralę alarmową pozwala na natychmiastową reakcję agencji ochrony, która monitoruje budynek.

Na poziom bezpieczeństwa, oraz efektywność działań administracyjnych z nim związanych, w większych przedsiębiorstwach i instytucjach wpływają rozwiązania umożliwiające zintegrowane zarządzanie wieloma systemami alarmowymi. INTEGRUM to oprogramowanie, które sprawdza się w nawet najbardziej rozproszonych organizacjach, niezależnie od ilości obiektów wchodzących w skład struktury.


Więcej informacji na www.satel.pl