08.05.2018

Tulipan zakwitnie kwiatami z nagrodami

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Full FM, czyli ekonomia, technika, infrastruktura i prawo w jednym

Korzystanie z usług firmy FM uwalnia właściciela lub zarządcę nieruchomości od niekończących się spotkań i negocjacji z wykonawcami, podpisywania dziesiątków i setek umów, a także kontroli ich realizacji.

Wrocławski kompleks biurowy Pegaz z nowym zarządcą

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wybrana nowym zarządcą wrocławskiego zespołu budynków biurowych Pegaz. Właścicielem obiektu jest Warburg-HIH Invest Real Estate (Warburg-HIH Invest).

Antidotum na podwyżki cen energii elektrycznej

Ceny prądu są już dwukrotnie wyższe niż w zeszłym roku, jak szacuje Instytut Energetyki Odnawialnej (IEO), po 2020 r. będziemy mieli najwyższe w Europie hurtowe ceny energii i taryfy dla wszystkich grup odbiorców.

System alarmowy dopasowany do każdego obiektu

Nowoczesne systemy alarmowe firmy SATEL można z łatwością dopasować nie tylko do potrzeb i oczekiwań właściciela obiektu i osób w nim przebywających, lecz również do wielkości budynków, niezależnie od ich przeznaczenia.

Od 4 do 19 maja każdy, kto zrobi zakupy w Centrum Handlowym Tulipan, będzie mógł wygrać wiosenne nagrody – rowery oraz gadżety rowerowe i piknikowe. „Łąka pełna nagród” to również okazja do zawalczenia o nagrodę główną – kartę podarunkową.

W Centrum Handlowym Tulipan na dwa tygodnie pojawi się kolorowa łąka z tulipanami, w których zostanie ukrytych 2500 nagród. Aby spróbować swoich sił w majowej loterii, wystarczy odwiedzić Centrum i zrobić zakupy na minimum 50 złotych w wybranym przez siebie sklepie. Do osiągnięcia kwoty uprawniającej do udziału w zabawie sumować się mogą maksymalnie dwa paragony za zakupy z danego dnia, a rejestrować je można tylko w dniu ich dokonania. Każda wielokrotność kwoty 50 złotych to jedna szansa na zerwanie kwiatka, a na jeden paragon przysługuje maksymalnie pięć szans. Wyjątek stanowi hipermarket Auchan, gdzie do każdego paragonu należy dołączyć dowód zakupu z innego sklepu z Centrum o minimalnej wartości 50 złotych. Po zrealizowanych zakupach należy zgłosić się do hostessy, która zarejestruje paragon, wyda odpowiednią liczbę szans oraz pozwoli zerwać upatrzonego tulipana.  Jeśli wylosuje się kwiatka z nagrodą, od razu można ją odebrać.

– Na osoby, biorące udział w zabawie, czekają między innymi: rowery miejskie i liczne akcesoria, wśród których znajdują się m.in. rękawice rowerowe, bidony, zapięcia i uchwyty do roweru, a także sprzęt elektroniczny taki jak kamerki sportowe oraz kosze piknikowe. To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w przybory niezbędne w czasie majówkowego grillowania lub piknikowania na łonie natury – mówi Katarzyna Woźniak, Dyrektor Centrum Handlowego Tulipan.

Ponadto, jeśli wypełni się kupon loteryjny, będzie można zagrać o nagrodę główną, jaką jest karta podarunkowa na zakupy w Centrum Handlowym Tulipan, o wartości 500 złotych. Losowanie zwycięzcy nastąpi 24 maja. Szczęśliwy laureat o wygranej zostanie powiadomiony telefonicznie.

Regulamin loterii dostępny jest w Strefie Akcji.

Zabawa odbędzie się na terenie Centrum Handlowego Tulipan w terminie 4-19 maja w godzinach 09:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz 10:00-19:00 w niedzielę handlową.