ZOBACZ WIĘCEJ

KOMERCJALIZACJA

Liber Finance Group rośnie w Warsaw Spire

Europejska centrala Liber Finance Group znajdująca się w kompleksie Warsaw Spire będzie trzykrotnie większa. Firma z branży technologii finansowej przeprowadzi się z budynku C do wieżowca Warsaw Spire.

Rośnie liczba klientów Jurajskiej, rośnie też jej zasięg

Nowe inwestycje galerii, nowi najemcy i inwestycje u najemców, sprawiają, że w Jurajskiej konsekwentnie rośnie liczba klientów. Tylko w ciągu trzech pierwszych miesięcy 2018 roku zakupy zrobiło tu ponad 1,6 miliona osób.
ZOBACZ WIĘCEJ

INWESTYCJE

Panattoni Europe ukończył pierwszy obiekt Central European Logistics Hub

Obiekt BTS o powierzchni 79 tys. m kw. z własną bocznicą kolejową powstał w Łodzi, na terenie największego w Polsce kompleksu dystrybucyjnego Central European Logistics Hub.

Ostatni kamień węgielny pod Alchemią

5 kwietnia wmurowano kamień węgielny pod budynek Neon, ostatni etap kompleksu biznesowego Alchemia powstającego w Gdańsku.

Zarządzanie / NEWS

CBRE nie zwalnia tempa – nowe budynki biurowe w zarządzaniu

Od 1 marca 2018 roku firma CBRE przejęła w zarządzanie 6 budynków biurowych firmy Cromwell, których łączna powierzchnia to blisko 120 000 mkw. GLA. Nieruchomości zlokalizowane są w Warszawie i Gdańsku.
06.04.2018

Tychy: Na zakupach rozliczysz PIT-y. Pomogą urzędnicy

W centrach handlowych w całej Polsce ruszyła akcja „Szybki PIT”. Także w Tychach, w Gemini Parku, dziś i jutro będzie można liczyć na bezpłatną pomoc urzędników w wypełnieniu zeznania podatkowego.
06.04.2018

Galeria Północna wita wiosnę otwarciem ogrodu na dachu

Ponad 5000 mkw. przestrzeni obsadzonej naturalną roślinnością, mała architektura sprzyjająca wypoczynkowi na świeżym powietrzu, plac zabaw dla dzieci i miejsca do rodzinnej gry w boule lub szachy.
06.04.2018

"Zdrowie pod kontrolą" ponownie zawita w CH Tulipan

W sobotę 7 kwietnia w godzinach od 10:00 do 20:00 na terenie CH Tulipan studenci medycyny przeprowadzą darmowe badania profilaktyczne oraz opowiedzą łodzianom, jak dbać o własne zdrowie.
05.04.2018

Posnania wśród najlepszych projektów na świecie!

Posnania otrzymała prestiżowe wyróżnienie ICSC VIVA (Vision, Innovation, Value, Achievement) Best-of-the-Best Awards za kampanię otwarcia. Event znalazł się wśród 7 najlepszych projektów marketingowych branży retail na całym świecie.
05.04.2018

14 mln klientów FACTORY Annopol w Warszawie

Ponad 14 mln klientów odwiedziło warszawski outlet FACTORY Annopol od czasu powstania w marcu 2013 roku. Centrum wyprzedażowe zarządzane przez NEINVER świętuje 5. rocznicę powstania.
05.04.2018

Rusza nowy blog o Proptech

Rusza nowa platforma dotycząca rynku Proptech, która w jednym miejscu zgromadzi artykuły ekspertów z wielu krajów dotyczące technologii na rynku nieruchomości.
04.04.2018

Atrakcyjne warunki najmu i nowoczesne biuro albo przeprowadzka

Przeprowadzka firmy może być spowodowana rozwojem biznesu, ale też chęcią wprowadzenia usprawnień czy ograniczenia kosztów. Istniejące biurowce muszą przystosować się do nowych zasad rynkowej gry.
04.04.2018

CBRE skomercjalizuje biurowiec SZUCHA Premium Offices

Agencja doradcza CBRE będzie odpowiadała za komercjalizację budynku biurowego SZUCHA Premium Offices w Warszawie. Inwestycja oferuje ponad 6 500 mkw. wysokiej klasy powierzchni biurowej oraz niepowtarzalny design.
26.03.2018

Knight Frank ponownie zarządcą Za Bramką

Firma Knight Frank, w rozstrzygniętym przetargu, ponownie została wybrana na zarządcę poznańskiego biurowca Za Bramką. Właścicielem oraz inwestorem obiektu jest miejska spółka Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji.
15.03.2018
następna strona
Strona 1 z 86