12.02.2018

Kancelaria KPRF Law Office laureatem nagrody CEE Retail Awards

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

W Gemini Park Tarnów przybywa miejsc parkingowych

Największe w Tarnowie centrum handlowe inwestuje w dodatkowe parkingi i nowe miejsca postojowe dla kierowców. Powód? Przybywa tu klientów.

Impel porządkuje kontrakty

Grupa Impel osiągnęła w I kwartale 2018 r. przychody ze sprzedaży na poziomie 515 mln zł, co oznacza spadek w stosunku do I kw. 2017 o około 5,7%.

Sodexo z restauracją w zakładzie Flex

Sodexo Polska On-site Services uruchomiło swoją restaurację w zakładzie produkcyjnym Flex.

Jakub Jędryś obejmuje stanowisko dyrektora działu zarządzania projektami w Savills

Wraz z zespołem będzie zapewniał klientom kompleksowe wsparcie techniczne z zakresu doradztwa budowlanego, w tym aranżacji powierzchni.

Kancelaria KPRF Law Office została laureatem nagrody CEE Retail Awards w kategorii „Law Firm of the Year”. Nagrody zostały wręczone podczas dziesiątej, jubileuszowej Gali CEE Retail Awards.

KPRF Law Office zwyciężyła w tej kategorii trzeci raz z rzędu, ugruntowując swoją pozycję na rynku usług prawnych dla branży retail. Znaczenie nagrody jest tym bardziej wyjątkowe, ponieważ kancelaria KPRF Law Office obchodzi w tym roku 15-lecie istnienia brandu. 

CEE Retail Awards przyznawane są najlepszym projektom, sieciom i konceptom, wybranym galeriom, zarządcom, firmom oraz ekspertom rynku nieruchomości komercyjnych z Europy Środkowo-Wschodniej. Zwycięzców wybiera kilkudziesięcioosobowe, międzynarodowe jury składające się wyłącznie z branżowych praktyków, w tym przedstawicieli i zarządców centrów handlowych, właścicieli galerii i retail parków, deweloperów, inwestorów i doradców. Jury po raz kolejny doceniło doświadczenie prawników KPRF Law Office oraz wysoką specjalizację w branży centrów handlowych, handlu detalicznego oraz obsłudze prawnej procesu najmu powierzchni handlowych.

Radca prawny Rafał Fabisiak, partner kancelarii, kierujący w KPRF zespołem obsługującym sektor nieruchomości komercyjnych stwierdził: To wyróżnienie jest dowodem na to, iż trud i wysiłek jaki nasza Kancelaria wkłada w utrzymanie najwyższego poziomu obsługi prawnej jest zauważony i doceniany. Wygrana po raz trzeci z rzędu potwierdza kompleksowość oferowanego doradztwa, naszą pozycję w branży, a także reputację brandu KPRF Law Office. Wierzę, że motywacja do pracy jest teraz jeszcze większa i rok 2018 będzie dla nas kolejnym, świetnym rokiem”