12.02.2018

Kancelaria KPRF Law Office laureatem nagrody CEE Retail Awards

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Odkrywaj zalety commissioningu

Przeszkolenie obsługi i przekazanie personelowi zarządzającemu budynkiem wiedzy dotyczącej systemów i instalacji znacząco wspomaga komfort użytkowników budynku, skutkuje także wymiernymi efektami finansowymi.

Kto poniesie najwyższe koszty przez zakaz handlu w niedzielę?

W 2017 roku Retail Institute, przygotował analizę wpływu wprowadzenia zakazu handlu w niedzielę na odwiedzalność centrów handlowych. W obliczu trwającej dyskusji na temat wydłużenia godzin galerii handlowych RI przygotował nowe prognozy.

REM Tour II - praktyczne warsztaty połączone ze zwiedzaniem

Elektryczne samochody dla najemców, fortepian w imponującym lobby, muzyczne czwartki - w taki sposób WTT postanowiło odświeżyć swój wizerunek. Już 27 lutego dowiemy się, jak wprowadzić takie rozwiązania w swoim biurowcu.

Daniel Czarnecki dyrektorem działu powierzchni biurowych SAVILLS

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, Savills mianuje Daniela Czarneckiego na stanowisko dyrektora działu powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego.

Kancelaria KPRF Law Office została laureatem nagrody CEE Retail Awards w kategorii „Law Firm of the Year”. Nagrody zostały wręczone podczas dziesiątej, jubileuszowej Gali CEE Retail Awards.

KPRF Law Office zwyciężyła w tej kategorii trzeci raz z rzędu, ugruntowując swoją pozycję na rynku usług prawnych dla branży retail. Znaczenie nagrody jest tym bardziej wyjątkowe, ponieważ kancelaria KPRF Law Office obchodzi w tym roku 15-lecie istnienia brandu. 

CEE Retail Awards przyznawane są najlepszym projektom, sieciom i konceptom, wybranym galeriom, zarządcom, firmom oraz ekspertom rynku nieruchomości komercyjnych z Europy Środkowo-Wschodniej. Zwycięzców wybiera kilkudziesięcioosobowe, międzynarodowe jury składające się wyłącznie z branżowych praktyków, w tym przedstawicieli i zarządców centrów handlowych, właścicieli galerii i retail parków, deweloperów, inwestorów i doradców. Jury po raz kolejny doceniło doświadczenie prawników KPRF Law Office oraz wysoką specjalizację w branży centrów handlowych, handlu detalicznego oraz obsłudze prawnej procesu najmu powierzchni handlowych.

Radca prawny Rafał Fabisiak, partner kancelarii, kierujący w KPRF zespołem obsługującym sektor nieruchomości komercyjnych stwierdził: To wyróżnienie jest dowodem na to, iż trud i wysiłek jaki nasza Kancelaria wkłada w utrzymanie najwyższego poziomu obsługi prawnej jest zauważony i doceniany. Wygrana po raz trzeci z rzędu potwierdza kompleksowość oferowanego doradztwa, naszą pozycję w branży, a także reputację brandu KPRF Law Office. Wierzę, że motywacja do pracy jest teraz jeszcze większa i rok 2018 będzie dla nas kolejnym, świetnym rokiem”