12.02.2018

Kancelaria KPRF Law Office laureatem nagrody CEE Retail Awards

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

REM Tour III – jedyne takie wydarzenie dla najemcy

3. edycja REM Tour, 3 koncepcje przestrzeni dla 3 typów najemców

Uniwersytet Gdański edukuje wspólnie z JLL oraz EURO STYL

Na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego rozpoczęła się rekrutacja na Studia Podyplomowe Zarządzanie Nieruchomościami i Projektami Deweloperskimi, które są prowadzone we współpracy z firmami JLL oraz EURO STYL.

Tork partnerem Pol’and’Rock Festival

Festiwal w Kostrzynie od początku swojej działalności zwracał uwagę na ekologiczne rozwiązania - organizatorzy szeroko promują segregację odpadów, używanie odnawialnej energii, recykling.

Supersam z szansą na kolejny Złoty Solal

Dom Handlowy Supersam w Katowicach już po raz drugi znalazł się w gronie finalistów jednego z najbardziej prestiżowych konkursów branży marketingu centrów handlowych Europy i Afryki Południowej – ICSC Solal Marketing Awards.

Kancelaria KPRF Law Office została laureatem nagrody CEE Retail Awards w kategorii „Law Firm of the Year”. Nagrody zostały wręczone podczas dziesiątej, jubileuszowej Gali CEE Retail Awards.

KPRF Law Office zwyciężyła w tej kategorii trzeci raz z rzędu, ugruntowując swoją pozycję na rynku usług prawnych dla branży retail. Znaczenie nagrody jest tym bardziej wyjątkowe, ponieważ kancelaria KPRF Law Office obchodzi w tym roku 15-lecie istnienia brandu. 

CEE Retail Awards przyznawane są najlepszym projektom, sieciom i konceptom, wybranym galeriom, zarządcom, firmom oraz ekspertom rynku nieruchomości komercyjnych z Europy Środkowo-Wschodniej. Zwycięzców wybiera kilkudziesięcioosobowe, międzynarodowe jury składające się wyłącznie z branżowych praktyków, w tym przedstawicieli i zarządców centrów handlowych, właścicieli galerii i retail parków, deweloperów, inwestorów i doradców. Jury po raz kolejny doceniło doświadczenie prawników KPRF Law Office oraz wysoką specjalizację w branży centrów handlowych, handlu detalicznego oraz obsłudze prawnej procesu najmu powierzchni handlowych.

Radca prawny Rafał Fabisiak, partner kancelarii, kierujący w KPRF zespołem obsługującym sektor nieruchomości komercyjnych stwierdził: To wyróżnienie jest dowodem na to, iż trud i wysiłek jaki nasza Kancelaria wkłada w utrzymanie najwyższego poziomu obsługi prawnej jest zauważony i doceniany. Wygrana po raz trzeci z rzędu potwierdza kompleksowość oferowanego doradztwa, naszą pozycję w branży, a także reputację brandu KPRF Law Office. Wierzę, że motywacja do pracy jest teraz jeszcze większa i rok 2018 będzie dla nas kolejnym, świetnym rokiem”