12.02.2018

Kancelaria KPRF Law Office laureatem nagrody CEE Retail Awards

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Inteligentny serwis dźwigowy już w Polsce!

Na rynku zaczynają pojawiać się inteligentne usługi, których jakość może wyraźnie przewyższać standard tradycyjnych usług. Ich przykładem jest serwis dźwigowy oferowany już w Polsce przez KONE.

Sklep przyszłości – hub łączący wiele kanałów sprzedaży

Wraz z rozwojem technologii, rozwiązania wdrażane w handlu online i offline coraz silniej na siebie oddziałują. Klienci oczekują od sklepów możliwości szybkich, wygodnych zakupów, personalizacji i intuicyjnej płatności.

cykl Forum Facility Management

Redakcja "Real Estate Manager" objęła patronatem medialnym cykl Forum Facility Management.

Zwycięzcy konkursu OFFICE SUPERSTAR 2018!

Z grona ponad 150 uczestników wyłoniono 17 laureatów II edycji konkursu OFFICE SUPERSTAR 2018.

Kancelaria KPRF Law Office została laureatem nagrody CEE Retail Awards w kategorii „Law Firm of the Year”. Nagrody zostały wręczone podczas dziesiątej, jubileuszowej Gali CEE Retail Awards.

KPRF Law Office zwyciężyła w tej kategorii trzeci raz z rzędu, ugruntowując swoją pozycję na rynku usług prawnych dla branży retail. Znaczenie nagrody jest tym bardziej wyjątkowe, ponieważ kancelaria KPRF Law Office obchodzi w tym roku 15-lecie istnienia brandu. 

CEE Retail Awards przyznawane są najlepszym projektom, sieciom i konceptom, wybranym galeriom, zarządcom, firmom oraz ekspertom rynku nieruchomości komercyjnych z Europy Środkowo-Wschodniej. Zwycięzców wybiera kilkudziesięcioosobowe, międzynarodowe jury składające się wyłącznie z branżowych praktyków, w tym przedstawicieli i zarządców centrów handlowych, właścicieli galerii i retail parków, deweloperów, inwestorów i doradców. Jury po raz kolejny doceniło doświadczenie prawników KPRF Law Office oraz wysoką specjalizację w branży centrów handlowych, handlu detalicznego oraz obsłudze prawnej procesu najmu powierzchni handlowych.

Radca prawny Rafał Fabisiak, partner kancelarii, kierujący w KPRF zespołem obsługującym sektor nieruchomości komercyjnych stwierdził: To wyróżnienie jest dowodem na to, iż trud i wysiłek jaki nasza Kancelaria wkłada w utrzymanie najwyższego poziomu obsługi prawnej jest zauważony i doceniany. Wygrana po raz trzeci z rzędu potwierdza kompleksowość oferowanego doradztwa, naszą pozycję w branży, a także reputację brandu KPRF Law Office. Wierzę, że motywacja do pracy jest teraz jeszcze większa i rok 2018 będzie dla nas kolejnym, świetnym rokiem”