13.12.2017

Knight Frank w świątecznej odsłonie

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

CBRE nie zwalnia tempa – nowe budynki biurowe w zarządzaniu

Od 1 marca 2018 roku firma CBRE przejęła w zarządzanie 6 budynków biurowych firmy Cromwell, których łączna powierzchnia to blisko 120 000 mkw. GLA. Nieruchomości zlokalizowane są w Warszawie i Gdańsku.

Tychy: Na zakupach rozliczysz PIT-y. Pomogą urzędnicy

W centrach handlowych w całej Polsce ruszyła akcja „Szybki PIT”. Także w Tychach, w Gemini Parku, dziś i jutro będzie można liczyć na bezpłatną pomoc urzędników w wypełnieniu zeznania podatkowego.

Galeria Północna wita wiosnę otwarciem ogrodu na dachu

Ponad 5000 mkw. przestrzeni obsadzonej naturalną roślinnością, mała architektura sprzyjająca wypoczynkowi na świeżym powietrzu, plac zabaw dla dzieci i miejsca do rodzinnej gry w boule lub szachy.

"Zdrowie pod kontrolą" ponownie zawita w CH Tulipan

W sobotę 7 kwietnia w godzinach od 10:00 do 20:00 na terenie CH Tulipan studenci medycyny przeprowadzą darmowe badania profilaktyczne oraz opowiedzą łodzianom, jak dbać o własne zdrowie.

Knight Frank bierze udział w charytatywnych akcjach przez cały rok, jednak grudzień to tradycyjnie okres najbardziej wzmożonej pomocy.

Jak co roku firma Knight Frank wspomogła podopiecznych Fundacji SYNAPSIS. Tym razem kwotę przeznaczoną na zakup prezentów przekazaliśmy na wyposażenie i zakup pomocy dla Centrum Dziecięcego SYNAPSIS, którego otwarcie jest zaplanowane na styczeń 2018 roku. Mikołaj dotarł do Fundacji na czas - przekazanie czeku odbyło się 6-go grudnia. Poza darowizną finansową tradycyjnie zakupiliśmy także świąteczne kartki w Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS, która zatrudnia dorosłe osoby z autyzmem. W tym roku kartce towarzyszy sympatyczna choinkami wykonana z drewna i „ubrana” metodą decoupage. 

Wracając do mikołajek, pracownicy z Knight Frank pojawili się tego dnia także w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Do dzieci przebywających na oddziałach trafiły zabawki i książki zebrane w zbiórce przeprowadzonej w 12 biurowcach zarządzanych przez Knight Frank oraz w naszym biurze w Warszawie. Rezultat zbiórki zaskoczył wszystkich. Dzieci zaskoczyły nas także, ofiarowując nam śliczne kartki z życzeniami i własnoręcznie wykonane papierowe choinki.

W tym roku pracownicy Knight Frank hojnie zaangażowali się również w tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki. Dzięki wspólnym staraniom udało się nam spełnić świąteczne marzenia potrzebującej rodziny z Warszawy. Auto zapełniło się po brzegi 34 paczkami, co było nie lada wyzwaniem logistycznym, ale ... udało się dojechać do celu i dostarczyć trochę świątecznej radości.