13.12.2017

Knight Frank w świątecznej odsłonie

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Kontrola dostępu – szerokie możliwości, wygodna obsługa zdalna i lokalna

Urządzenia mobilne, jeśli tylko mają połączenie z Internetem, mogą z powodzeniem służyć do sterowania nawet złożonymi instalacjami z dowolnego miejsca na świecie.

BUMA Service przejmuje w zarządzanie portfel nieruchomości Octava FIZAN

W skład funduszu wchodzi łącznie 7 nieruchomości i parking na ok. 1800 miejsc. Wszystkie z nich znajdują się w Warszawie, a właścicielem jest Octava Property Trust.

Stress management, czyli zostaw stres za drzwiami biurowca

Z badania „The Workforce View in Europe 2017”, że Polacy są najbardziej zestresowaną nacją w Europie.

Kompleksowe zarządzanie budynkiem – prosta droga do wygody i oszczędności

Techniczne zarządzanie budynkiem to od dawna nie tylko proste prace konserwacyjne, ale też i wieloaspektowe, specjalistyczne naprawy różnego rodzaju awarii.

Knight Frank bierze udział w charytatywnych akcjach przez cały rok, jednak grudzień to tradycyjnie okres najbardziej wzmożonej pomocy.

Jak co roku firma Knight Frank wspomogła podopiecznych Fundacji SYNAPSIS. Tym razem kwotę przeznaczoną na zakup prezentów przekazaliśmy na wyposażenie i zakup pomocy dla Centrum Dziecięcego SYNAPSIS, którego otwarcie jest zaplanowane na styczeń 2018 roku. Mikołaj dotarł do Fundacji na czas - przekazanie czeku odbyło się 6-go grudnia. Poza darowizną finansową tradycyjnie zakupiliśmy także świąteczne kartki w Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS, która zatrudnia dorosłe osoby z autyzmem. W tym roku kartce towarzyszy sympatyczna choinkami wykonana z drewna i „ubrana” metodą decoupage. 

Wracając do mikołajek, pracownicy z Knight Frank pojawili się tego dnia także w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Do dzieci przebywających na oddziałach trafiły zabawki i książki zebrane w zbiórce przeprowadzonej w 12 biurowcach zarządzanych przez Knight Frank oraz w naszym biurze w Warszawie. Rezultat zbiórki zaskoczył wszystkich. Dzieci zaskoczyły nas także, ofiarowując nam śliczne kartki z życzeniami i własnoręcznie wykonane papierowe choinki.

W tym roku pracownicy Knight Frank hojnie zaangażowali się również w tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki. Dzięki wspólnym staraniom udało się nam spełnić świąteczne marzenia potrzebującej rodziny z Warszawy. Auto zapełniło się po brzegi 34 paczkami, co było nie lada wyzwaniem logistycznym, ale ... udało się dojechać do celu i dostarczyć trochę świątecznej radości.