13.12.2017

Knight Frank w świątecznej odsłonie

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Zima nie może zaskoczyć zarządcy

W związku z aurą za oknami i opadami śniegu Mariusz Łubiński z firmy ADMUS przybliża kwestie związane z odśnieżaniem nieruchomości i obowiązkach wspólnot/zarządców nieruchomości.

Krzysztof Czekalski dołącza do zespołu Cresa Polska

Krzysztof Czekalski, ekspert z niemal 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, dołączył do Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych, obejmując stanowisko dyrektora ds. technicznych.

Nowy dyrektora działów Zarządzania Nieruchomościami w Colliers

Agnieszka Krzekotowska objęła stanowisko dyrektora działów Zarządzania Nieruchomościami oraz Asset Management w Colliers International.

Sukces akcji Przychodzisz - Pomagasz w Posnanii

Przejażdżka sportowym Mercedesem z byłym kapitanem Lecha Poznań, płyty z autografami Young Stars, spotkanie z artystami musicali James Bond i Dirty Dancing – wylicytowano w Posnanii z okazji 26. finału WOŚP.

Knight Frank bierze udział w charytatywnych akcjach przez cały rok, jednak grudzień to tradycyjnie okres najbardziej wzmożonej pomocy.

Jak co roku firma Knight Frank wspomogła podopiecznych Fundacji SYNAPSIS. Tym razem kwotę przeznaczoną na zakup prezentów przekazaliśmy na wyposażenie i zakup pomocy dla Centrum Dziecięcego SYNAPSIS, którego otwarcie jest zaplanowane na styczeń 2018 roku. Mikołaj dotarł do Fundacji na czas - przekazanie czeku odbyło się 6-go grudnia. Poza darowizną finansową tradycyjnie zakupiliśmy także świąteczne kartki w Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS, która zatrudnia dorosłe osoby z autyzmem. W tym roku kartce towarzyszy sympatyczna choinkami wykonana z drewna i „ubrana” metodą decoupage. 

Wracając do mikołajek, pracownicy z Knight Frank pojawili się tego dnia także w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Do dzieci przebywających na oddziałach trafiły zabawki i książki zebrane w zbiórce przeprowadzonej w 12 biurowcach zarządzanych przez Knight Frank oraz w naszym biurze w Warszawie. Rezultat zbiórki zaskoczył wszystkich. Dzieci zaskoczyły nas także, ofiarowując nam śliczne kartki z życzeniami i własnoręcznie wykonane papierowe choinki.

W tym roku pracownicy Knight Frank hojnie zaangażowali się również w tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki. Dzięki wspólnym staraniom udało się nam spełnić świąteczne marzenia potrzebującej rodziny z Warszawy. Auto zapełniło się po brzegi 34 paczkami, co było nie lada wyzwaniem logistycznym, ale ... udało się dojechać do celu i dostarczyć trochę świątecznej radości.