13.12.2017

Knight Frank w świątecznej odsłonie

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Myjąc ręce możesz uszczęśliwiać innych i zachęcać ich do działania

Myjąc ręce nie tylko dbasz o zdrowie swoje i innych, ale sprawiasz radość swoim bliskim i poprawiasz poziom satysfakcji kolegów z pracy – dowodzą wyniki ankiety przeprowadzonej przez Essity.

Miejsce Aktywności Lokalnej bMAL Klub Artystyczny w Galerii Bemowo

We wtorek 25 września w Centrum Handlowym Galeria Bemowo oficjalnie otwarto Miejsce Aktywności Lokalnej bMAL Klub Artystyczny.

Kobiece organizacje sektora nieruchomości rozpoczynają współpracę

Stowarzyszenie Women in Real Estate in Poland oraz Konkurs Top Woman in Real Estate ze względu na wspólną misję i cele we wrześniu tego roku nawiązały stałą współpracę partnerską.

Full FM, czyli ekonomia, technika, infrastruktura i prawo w jednym

Korzystanie z usług firmy FM uwalnia właściciela lub zarządcę nieruchomości od niekończących się spotkań i negocjacji z wykonawcami, podpisywania dziesiątków i setek umów, a także kontroli ich realizacji.

Knight Frank bierze udział w charytatywnych akcjach przez cały rok, jednak grudzień to tradycyjnie okres najbardziej wzmożonej pomocy.

Jak co roku firma Knight Frank wspomogła podopiecznych Fundacji SYNAPSIS. Tym razem kwotę przeznaczoną na zakup prezentów przekazaliśmy na wyposażenie i zakup pomocy dla Centrum Dziecięcego SYNAPSIS, którego otwarcie jest zaplanowane na styczeń 2018 roku. Mikołaj dotarł do Fundacji na czas - przekazanie czeku odbyło się 6-go grudnia. Poza darowizną finansową tradycyjnie zakupiliśmy także świąteczne kartki w Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS, która zatrudnia dorosłe osoby z autyzmem. W tym roku kartce towarzyszy sympatyczna choinkami wykonana z drewna i „ubrana” metodą decoupage. 

Wracając do mikołajek, pracownicy z Knight Frank pojawili się tego dnia także w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Do dzieci przebywających na oddziałach trafiły zabawki i książki zebrane w zbiórce przeprowadzonej w 12 biurowcach zarządzanych przez Knight Frank oraz w naszym biurze w Warszawie. Rezultat zbiórki zaskoczył wszystkich. Dzieci zaskoczyły nas także, ofiarowując nam śliczne kartki z życzeniami i własnoręcznie wykonane papierowe choinki.

W tym roku pracownicy Knight Frank hojnie zaangażowali się również w tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki. Dzięki wspólnym staraniom udało się nam spełnić świąteczne marzenia potrzebującej rodziny z Warszawy. Auto zapełniło się po brzegi 34 paczkami, co było nie lada wyzwaniem logistycznym, ale ... udało się dojechać do celu i dostarczyć trochę świątecznej radości.