13.12.2017

Atrium Reduta rozdaje choinki

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Zima nie może zaskoczyć zarządcy

W związku z aurą za oknami i opadami śniegu Mariusz Łubiński z firmy ADMUS przybliża kwestie związane z odśnieżaniem nieruchomości i obowiązkach wspólnot/zarządców nieruchomości.

Krzysztof Czekalski dołącza do zespołu Cresa Polska

Krzysztof Czekalski, ekspert z niemal 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, dołączył do Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych, obejmując stanowisko dyrektora ds. technicznych.

Nowy dyrektora działów Zarządzania Nieruchomościami w Colliers

Agnieszka Krzekotowska objęła stanowisko dyrektora działów Zarządzania Nieruchomościami oraz Asset Management w Colliers International.

Sukces akcji Przychodzisz - Pomagasz w Posnanii

Przejażdżka sportowym Mercedesem z byłym kapitanem Lecha Poznań, płyty z autografami Young Stars, spotkanie z artystami musicali James Bond i Dirty Dancing – wylicytowano w Posnanii z okazji 26. finału WOŚP.

Już od najbliższej soboty, 16 grudnia, Atrium Reduta rozpoczyna akcję obdarowywania klientów świątecznymi drzewkami.

Osoby, które zrobią zakupy w warszawskim centrum handlowym będą miały szansę dostać jedną z 1000 jodeł.

Ponad połowa Polaków uważa okres Bożego Narodzenia za najważniejsze święta w roku. Ten szczególny czas wiąże się z wyjątkowymi dla nas wspomnieniami, przywoływanymi przez przedmioty, dźwięki i zapachy. Jednym z symboli tych świąt jest choinka, przy której spędzamy z bliskimi uroczyste chwile. Większość Polaków woli drzewko naturalne, zielone i pachnące.

Świąteczne drzewko będzie można dostać od 16 grudnia w Atrium Reduta. Centrum wręczy klientom wyjątkowe prezenty w ramach akcji „Choinka za zakupy”. Bon upoważniający do odbioru jodły otrzymają osoby, które zrobią zakupy za minimum 300 złotych w sklepach Atrium Reduta lub za 500 złotych w hipermarkecie Carrefour.

– Z okazji Świąt Bożego Narodzenia mamy dla klientów wspaniały prezent. Osoby, które skorzystają z oferty sklepów w naszym centrum, mogą liczyć na upominek w postaci pięknej jodły. Akcję „Choinka za zakupy” organizujemy z myślą o stałych gościach Atrium Reduta i tych, którzy zdecydowali się przyjść właśnie do nas na przedświąteczne sprawunki. Wizyta w naszym centrum to świetna okazja, by w przyjaznej, gwiazdkowej atmosferze kupić upominki dla najbliższych i dodatkowo dostać w prezencie piękną choinkę – mówi Ewa Hiller, dyrektor Atrium Reduta.

Akcja „Choinka za zakupy” potrwa w dniach 16-23 grudnia.