13.12.2017

Atrium Reduta rozdaje choinki

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Myjąc ręce możesz uszczęśliwiać innych i zachęcać ich do działania

Myjąc ręce nie tylko dbasz o zdrowie swoje i innych, ale sprawiasz radość swoim bliskim i poprawiasz poziom satysfakcji kolegów z pracy – dowodzą wyniki ankiety przeprowadzonej przez Essity.

Miejsce Aktywności Lokalnej bMAL Klub Artystyczny w Galerii Bemowo

We wtorek 25 września w Centrum Handlowym Galeria Bemowo oficjalnie otwarto Miejsce Aktywności Lokalnej bMAL Klub Artystyczny.

Kobiece organizacje sektora nieruchomości rozpoczynają współpracę

Stowarzyszenie Women in Real Estate in Poland oraz Konkurs Top Woman in Real Estate ze względu na wspólną misję i cele we wrześniu tego roku nawiązały stałą współpracę partnerską.

Full FM, czyli ekonomia, technika, infrastruktura i prawo w jednym

Korzystanie z usług firmy FM uwalnia właściciela lub zarządcę nieruchomości od niekończących się spotkań i negocjacji z wykonawcami, podpisywania dziesiątków i setek umów, a także kontroli ich realizacji.

Już od najbliższej soboty, 16 grudnia, Atrium Reduta rozpoczyna akcję obdarowywania klientów świątecznymi drzewkami.

Osoby, które zrobią zakupy w warszawskim centrum handlowym będą miały szansę dostać jedną z 1000 jodeł.

Ponad połowa Polaków uważa okres Bożego Narodzenia za najważniejsze święta w roku. Ten szczególny czas wiąże się z wyjątkowymi dla nas wspomnieniami, przywoływanymi przez przedmioty, dźwięki i zapachy. Jednym z symboli tych świąt jest choinka, przy której spędzamy z bliskimi uroczyste chwile. Większość Polaków woli drzewko naturalne, zielone i pachnące.

Świąteczne drzewko będzie można dostać od 16 grudnia w Atrium Reduta. Centrum wręczy klientom wyjątkowe prezenty w ramach akcji „Choinka za zakupy”. Bon upoważniający do odbioru jodły otrzymają osoby, które zrobią zakupy za minimum 300 złotych w sklepach Atrium Reduta lub za 500 złotych w hipermarkecie Carrefour.

– Z okazji Świąt Bożego Narodzenia mamy dla klientów wspaniały prezent. Osoby, które skorzystają z oferty sklepów w naszym centrum, mogą liczyć na upominek w postaci pięknej jodły. Akcję „Choinka za zakupy” organizujemy z myślą o stałych gościach Atrium Reduta i tych, którzy zdecydowali się przyjść właśnie do nas na przedświąteczne sprawunki. Wizyta w naszym centrum to świetna okazja, by w przyjaznej, gwiazdkowej atmosferze kupić upominki dla najbliższych i dodatkowo dostać w prezencie piękną choinkę – mówi Ewa Hiller, dyrektor Atrium Reduta.

Akcja „Choinka za zakupy” potrwa w dniach 16-23 grudnia.