13.12.2017

Atrium Reduta rozdaje choinki

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

CBRE nie zwalnia tempa – nowe budynki biurowe w zarządzaniu

Od 1 marca 2018 roku firma CBRE przejęła w zarządzanie 6 budynków biurowych firmy Cromwell, których łączna powierzchnia to blisko 120 000 mkw. GLA. Nieruchomości zlokalizowane są w Warszawie i Gdańsku.

Tychy: Na zakupach rozliczysz PIT-y. Pomogą urzędnicy

W centrach handlowych w całej Polsce ruszyła akcja „Szybki PIT”. Także w Tychach, w Gemini Parku, dziś i jutro będzie można liczyć na bezpłatną pomoc urzędników w wypełnieniu zeznania podatkowego.

Galeria Północna wita wiosnę otwarciem ogrodu na dachu

Ponad 5000 mkw. przestrzeni obsadzonej naturalną roślinnością, mała architektura sprzyjająca wypoczynkowi na świeżym powietrzu, plac zabaw dla dzieci i miejsca do rodzinnej gry w boule lub szachy.

"Zdrowie pod kontrolą" ponownie zawita w CH Tulipan

W sobotę 7 kwietnia w godzinach od 10:00 do 20:00 na terenie CH Tulipan studenci medycyny przeprowadzą darmowe badania profilaktyczne oraz opowiedzą łodzianom, jak dbać o własne zdrowie.

Już od najbliższej soboty, 16 grudnia, Atrium Reduta rozpoczyna akcję obdarowywania klientów świątecznymi drzewkami.

Osoby, które zrobią zakupy w warszawskim centrum handlowym będą miały szansę dostać jedną z 1000 jodeł.

Ponad połowa Polaków uważa okres Bożego Narodzenia za najważniejsze święta w roku. Ten szczególny czas wiąże się z wyjątkowymi dla nas wspomnieniami, przywoływanymi przez przedmioty, dźwięki i zapachy. Jednym z symboli tych świąt jest choinka, przy której spędzamy z bliskimi uroczyste chwile. Większość Polaków woli drzewko naturalne, zielone i pachnące.

Świąteczne drzewko będzie można dostać od 16 grudnia w Atrium Reduta. Centrum wręczy klientom wyjątkowe prezenty w ramach akcji „Choinka za zakupy”. Bon upoważniający do odbioru jodły otrzymają osoby, które zrobią zakupy za minimum 300 złotych w sklepach Atrium Reduta lub za 500 złotych w hipermarkecie Carrefour.

– Z okazji Świąt Bożego Narodzenia mamy dla klientów wspaniały prezent. Osoby, które skorzystają z oferty sklepów w naszym centrum, mogą liczyć na upominek w postaci pięknej jodły. Akcję „Choinka za zakupy” organizujemy z myślą o stałych gościach Atrium Reduta i tych, którzy zdecydowali się przyjść właśnie do nas na przedświąteczne sprawunki. Wizyta w naszym centrum to świetna okazja, by w przyjaznej, gwiazdkowej atmosferze kupić upominki dla najbliższych i dodatkowo dostać w prezencie piękną choinkę – mówi Ewa Hiller, dyrektor Atrium Reduta.

Akcja „Choinka za zakupy” potrwa w dniach 16-23 grudnia.