13.12.2017

Atrium Reduta rozdaje choinki

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Kontrola dostępu – szerokie możliwości, wygodna obsługa zdalna i lokalna

Urządzenia mobilne, jeśli tylko mają połączenie z Internetem, mogą z powodzeniem służyć do sterowania nawet złożonymi instalacjami z dowolnego miejsca na świecie.

BUMA Service przejmuje w zarządzanie portfel nieruchomości Octava FIZAN

W skład funduszu wchodzi łącznie 7 nieruchomości i parking na ok. 1800 miejsc. Wszystkie z nich znajdują się w Warszawie, a właścicielem jest Octava Property Trust.

Stress management, czyli zostaw stres za drzwiami biurowca

Z badania „The Workforce View in Europe 2017”, że Polacy są najbardziej zestresowaną nacją w Europie.

Kompleksowe zarządzanie budynkiem – prosta droga do wygody i oszczędności

Techniczne zarządzanie budynkiem to od dawna nie tylko proste prace konserwacyjne, ale też i wieloaspektowe, specjalistyczne naprawy różnego rodzaju awarii.

Już od najbliższej soboty, 16 grudnia, Atrium Reduta rozpoczyna akcję obdarowywania klientów świątecznymi drzewkami.

Osoby, które zrobią zakupy w warszawskim centrum handlowym będą miały szansę dostać jedną z 1000 jodeł.

Ponad połowa Polaków uważa okres Bożego Narodzenia za najważniejsze święta w roku. Ten szczególny czas wiąże się z wyjątkowymi dla nas wspomnieniami, przywoływanymi przez przedmioty, dźwięki i zapachy. Jednym z symboli tych świąt jest choinka, przy której spędzamy z bliskimi uroczyste chwile. Większość Polaków woli drzewko naturalne, zielone i pachnące.

Świąteczne drzewko będzie można dostać od 16 grudnia w Atrium Reduta. Centrum wręczy klientom wyjątkowe prezenty w ramach akcji „Choinka za zakupy”. Bon upoważniający do odbioru jodły otrzymają osoby, które zrobią zakupy za minimum 300 złotych w sklepach Atrium Reduta lub za 500 złotych w hipermarkecie Carrefour.

– Z okazji Świąt Bożego Narodzenia mamy dla klientów wspaniały prezent. Osoby, które skorzystają z oferty sklepów w naszym centrum, mogą liczyć na upominek w postaci pięknej jodły. Akcję „Choinka za zakupy” organizujemy z myślą o stałych gościach Atrium Reduta i tych, którzy zdecydowali się przyjść właśnie do nas na przedświąteczne sprawunki. Wizyta w naszym centrum to świetna okazja, by w przyjaznej, gwiazdkowej atmosferze kupić upominki dla najbliższych i dodatkowo dostać w prezencie piękną choinkę – mówi Ewa Hiller, dyrektor Atrium Reduta.

Akcja „Choinka za zakupy” potrwa w dniach 16-23 grudnia.