20.11.2017

Wola Park ze stacją Veturilo, carsharingiem i wypożyczalnią skuterów

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

NewWork - nowy gracz na rynku biur serwisowanych

Firma NewWork, operator biur serwisowanych z Węgier, otworzyła pierwszą lokalizację w Polsce.

Muminki odwiedzą Alpejską Wioskę w Posnanii

W sobotę, 10 grudnia, Alpejską Wioskę Świętego Mikołaja w Posnanii odwiedzą Muminki. Przez cały dzień najmłodsi będą mogli wykonać muminkowe ozdoby.

„Świat należy do Ciebie” – nowa wystawa w galerii Art Walk

Ekspozycję będzie można oglądać od 6 grudnia do 28 lutego na placu Europejskim w Warszawie.

Wernisaż na setne urodziny Cushman & Wakefield

Podczas wernisażu organizowanego w kompleksie Mała Warszawa przedstawiono czwartą wersję panoramy Warszawy przyszłości malowanej techniką akwareli.

Do Wola Parku około 40% klientów przyjeżdża nie autami, a rowerami czy komunikacją miejską. Obiekt wychodzi naprzeciw potrzebom i nowym trendom związanym z ochroną środowiska.

W centrum handlowym można wypożyczyć rower miejski, korzystać z bezpłatnego strzeżonego parkingu rowerowego, wypożyczyć elektryczny skuter, a od października nawet samochód.

Wola Park we współpracy z firmą Traficar wprowadził dla klientów nową usługę – carsharing, czyli współdzielenie samochodu. Skorzystają na niej nie tylko klienci Centrum, ale również sama Warszawa. Carsharing to możliwość posiadania samochodu bez kupowania. Obecnie samochody Traficar można wypożyczyć w 15 dzielnicach stolicy. Wola Park jest pierwszym centrum handlowym w Warszawie, które udostępnia 4 miejsca parkingowe dla traficarów. Carsharing to wygodny sposób przemieszczania się po mieście, podnoszący komfort zakupów w centrum handlowym.

Za pośrednictwem Blinkee można także wypożyczyć skutery elektrycznie. Podobnie jak przy carsharingu, skuter wyszukuje się za pomocą aplikacji. Od momentu rezerwacji ma się 15 minut na jego uruchomienie. Obecnie skutery dostępne są w strefie obejmującej większość Warszawy. Wypożyczony skuter można zostawić w dowolnym miejscu w ramach strefy.

Do Wola Parku można takżę przyjechać jednośladem. Obecnie długość tras rowerowych w okolicy wynosi około
20 km  w tym ponad 3-kilometrowy odcinek wzdłuż ulicy Górczewskiej, który przebiega obok parku handlowego. Rowerzyści, którzy chcą zostawić swoje pojazdy w bezpiecznym miejscu mogą korzystać ze strzeżonej i bezpłatnej strefy parkingowej. Na terenie Wola Parku znajduje się również bezpłatna stacja naprawy rowerów. Miłośnicy miejskich rowerów mają z kolei do dyspozycji na terenie Centrum stację Veturilo, przy której na cyklistów czeka
20 stanowisk rowerowych.