24.07.2017

BIURO, KTÓRE URATUJE TWOJĄ FIRMĘ

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Awanse w polskim oddziale Cushman & Wakefield

W kwietniu br. 12 pracowników międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield otrzymało promocje na nowe stanowiska.

Galerie Gemini Park inwestują w prorodzinność

Rodziny z dziećmi to coraz ważniejsi klienci dla galerii Gemini Park. To właśnie z myślą o nich centra handlowe m.in. inwestują w przyjazną dzieciom infrastrukturę oraz rozwijają ofertę rozrywkową.

Podstawa nowoczesnego biura? Flexibility

Indywidualne podejście do potrzeb pracownika, funkcjonalność i elastyczność przestrzeni biurowej, a także nowoczesna stylistyka i minimalizm.

W Gemini Park Tarnów przybywa miejsc parkingowych

Największe w Tarnowie centrum handlowe inwestuje w dodatkowe parkingi i nowe miejsca postojowe dla kierowców. Powód? Przybywa tu klientów.

Komisja Nadzoru Finansowego wydała w 2014 roku specjalne zalecenia  Rządowego Zespołu Reagowania na Incydenty Komputerowe, w których zawiera się m. in. przygotowanie planu na wypadek niechcianego wydarzenia, awarii[1]. W dzisiejszych czasach nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy wydarzy się coś, co zmusi naszą firmę do natychmiastowego przerwania pracy. Powodzie, ataki terrorystyczne, ataki bombowe, różnego typu ewakuacje, powodujące dłuższy zakaz powracania pracowników do biur ­– to tylko przykładowe sytuacje, które mogą zagrozić siedzibie firmy. Dla wielu przedsiębiorstw stały dostęp do infrastruktury teleinformatycznej jest kluczowym zadaniem, nawet chwilowa przerwa w łączności może spowodować niewyobrażalne zmiany, które mogą doprowadzić daną firmę do upadłości. Dlatego właśnie osoby zarządzające działalnością powinny zawczasu mieć gotowy plan działania w razie nieprzewidzianego zdarzenia, który będzie mógł być jak najszybciej wdrożony.

Firma ITSA pomaga zapobiegać skutkom sytuacji awaryjnych i zapewnia kontynuację działań firmy już po 4 godzinach od momentu zaistnienia potrzeby ewakuacji z obecnej siedziby. Biuro jest na stałe wyposażone w meble, niezbędny sprzęt biurowy (komputery, urządzenia wielofunkcyjne, aparaty telefoniczne, artykuły biurowe itp.). W przypadku dodatkowych, indywidualnych potrzeb, biuro zostanie wyposażone w dodatkowy sprzęt ściśle związany z profilem działalności firmy (np. szafa ognioodporna na najważniejsze dokumenty). Usługa adresowana jest do firm, które ze względów prestiżowych bądź logistycznych posiadają swoje biura w centrum miasta i są narażone na wszelkiego rodzaju zagrożenia zewnętrzne. Warto zwrócić uwagę na korzyści, które płyną z posiadania biura zapasowego:

  • bezpieczeństwo i stabilizacja zapewniająca funkcjonowanie firmy nawet w najbardziej nieprzewidywalnych momentach,
  • usługa dostępna w dwóch standardach: biura ze stanowiskami współdzielonymi lub dedykowanymi
  • symetryczne łącze internetowe doprowadzone do biura,
  • przekierowanie numeracji ITSA z dotychczasowej siedziby do biura zapasowego w przeciągu 4 godzin od momentu zgłoszenia zapotrzebowania na usługę,
  • stanowiska posiadające komputery klasy PC z dostępem do internetu oraz telefon z numerem, który obsługuje w obecnej siedzibie,
  • bezproblemowe wznowienie pracy już po 4 godzinach od zgłoszonego zapotrzebowania na usługę.


Dzięki oferowanej usłudze firma nie straci ważnych Klientów, a niespodziewane zdarzenia nie wpłyną negatywnie na wizerunek firmy. Wszystkie działania prowadzą do zrealizowania zamierzonego celu – zachowania ciągłości firmy. Jeśli macie Państwo pytania dotyczące biura zapasowego, chcecie dowiedzieć się więcej, to zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

http://itsa.pl/oferta/itsa-operator-budynkowy/biuro-zapasowe/

 

 

[1] Źródło: https://www.knf.gov.pl/o_nas/komunikaty/2014/KNF_ryzyko_IT_3-11-14.html, [dostęp na dzień 24.05.2017 r.].