24.07.2017

BIURO, KTÓRE URATUJE TWOJĄ FIRMĘ

ZOBACZ WIĘCEJ

Zarządzanie

Komfort użytkowania obiektu i przestrzeń dla współczesnego biznesu

Real Estate Management Congress, 25–26 października, PGE Narodowy

Higiena staje się kluczem do lepszego funkcjonowania środowisk biurowych

Nowe narzędzie internetowe, które poprawia funkcjonowanie biur dzięki lepszej higienie i czyszczeniu.

Nowi zarządcy w Savills

Dwoje nowych pracowników dołączyło do Działu Zarządzania Nieruchomościami i Aktywami firmy doradczej Savills.

Komisja Nadzoru Finansowego wydała w 2014 roku specjalne zalecenia  Rządowego Zespołu Reagowania na Incydenty Komputerowe, w których zawiera się m. in. przygotowanie planu na wypadek niechcianego wydarzenia, awarii[1]. W dzisiejszych czasach nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy wydarzy się coś, co zmusi naszą firmę do natychmiastowego przerwania pracy. Powodzie, ataki terrorystyczne, ataki bombowe, różnego typu ewakuacje, powodujące dłuższy zakaz powracania pracowników do biur ­– to tylko przykładowe sytuacje, które mogą zagrozić siedzibie firmy. Dla wielu przedsiębiorstw stały dostęp do infrastruktury teleinformatycznej jest kluczowym zadaniem, nawet chwilowa przerwa w łączności może spowodować niewyobrażalne zmiany, które mogą doprowadzić daną firmę do upadłości. Dlatego właśnie osoby zarządzające działalnością powinny zawczasu mieć gotowy plan działania w razie nieprzewidzianego zdarzenia, który będzie mógł być jak najszybciej wdrożony.

Firma ITSA pomaga zapobiegać skutkom sytuacji awaryjnych i zapewnia kontynuację działań firmy już po 4 godzinach od momentu zaistnienia potrzeby ewakuacji z obecnej siedziby. Biuro jest na stałe wyposażone w meble, niezbędny sprzęt biurowy (komputery, urządzenia wielofunkcyjne, aparaty telefoniczne, artykuły biurowe itp.). W przypadku dodatkowych, indywidualnych potrzeb, biuro zostanie wyposażone w dodatkowy sprzęt ściśle związany z profilem działalności firmy (np. szafa ognioodporna na najważniejsze dokumenty). Usługa adresowana jest do firm, które ze względów prestiżowych bądź logistycznych posiadają swoje biura w centrum miasta i są narażone na wszelkiego rodzaju zagrożenia zewnętrzne. Warto zwrócić uwagę na korzyści, które płyną z posiadania biura zapasowego:

  • bezpieczeństwo i stabilizacja zapewniająca funkcjonowanie firmy nawet w najbardziej nieprzewidywalnych momentach,
  • usługa dostępna w dwóch standardach: biura ze stanowiskami współdzielonymi lub dedykowanymi
  • symetryczne łącze internetowe doprowadzone do biura,
  • przekierowanie numeracji ITSA z dotychczasowej siedziby do biura zapasowego w przeciągu 4 godzin od momentu zgłoszenia zapotrzebowania na usługę,
  • stanowiska posiadające komputery klasy PC z dostępem do internetu oraz telefon z numerem, który obsługuje w obecnej siedzibie,
  • bezproblemowe wznowienie pracy już po 4 godzinach od zgłoszonego zapotrzebowania na usługę.


Dzięki oferowanej usłudze firma nie straci ważnych Klientów, a niespodziewane zdarzenia nie wpłyną negatywnie na wizerunek firmy. Wszystkie działania prowadzą do zrealizowania zamierzonego celu – zachowania ciągłości firmy. Jeśli macie Państwo pytania dotyczące biura zapasowego, chcecie dowiedzieć się więcej, to zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

http://itsa.pl/oferta/itsa-operator-budynkowy/biuro-zapasowe/

 

 

[1] Źródło: https://www.knf.gov.pl/o_nas/komunikaty/2014/KNF_ryzyko_IT_3-11-14.html, [dostęp na dzień 24.05.2017 r.].