ZOBACZ WIĘCEJ

KOMERCJALIZACJA

Nexterio w krakowskiej PH Zakopiance

Już w marcu w krakowskiej Zakopiance swój salon otworzy Nexterio, uzupełniając tym samym ofertę wyposażenia wnętrz w tym popularnym parku handlowym.

Galeria Tarnovia: najlepszy rok w historii

Galeria Tarnovia zakończyła rok 2017 rekordowym 20-procentowym wzrostem obrotów i 15-procentowym wzrostem odwiedzalności względem wcześniejszego roku. Są to najlepsze wyniki osiągnięte przez centrum od 2009 roku.
ZOBACZ WIĘCEJ

INWESTYCJE

Boiska sportowe na zielonych dachach

W wielkich miastach coraz trudniej o wolną przestrzeń, dlatego wykorzystanie dachu obiektu użyteczności publicznej pod budowę boiska sportowego szybko zyskuje na popularności zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Zalando Lounge buduje centrum logistyczne w Olsztynku

Zalando Lounge jest dostępny dla polskich klientów Zalando od września 2017 r. Nowe centrum logistyczne pozwoli Zalando Lounge jeszcze lepiej obsłużyć klientów w Europie.

Zarządzanie / NEWS

Warsaw Trade Tower odnawia certyfikat BREEAM In-Use

Warsaw Trade Tower otrzymał przedłużenie certyfikatu środowiskowego przeprowadzanego metodą BREEAM In-Use. Wieżowiec utrzymuje ocenę na poziomie Very Good w kategorii Asset Performance.
09.02.2018

Kancelaria KPRF Law Office laureatem nagrody CEE Retail Awards

Kancelaria KPRF Law Office została laureatem nagrody CEE Retail Awards w kategorii „Law Firm of the Year”. Nagrody zostały wręczone podczas dziesiątej, jubileuszowej Gali CEE Retail Awards.
12.02.2018

Dealz debiutuje na polskim rynku przy współpracy z BOIG

The Blue Ocean Investment Group odpowiada za pierwszą na polskim rynku umowę sieci Dealz, działającej w Irlandii, Francji i Hiszpanii oraz w Wielkiej Brytanii pod marką Poundland. Nowa marka oficjalnie zadebiutuje w Polsce 9.02.2018 r.
06.02.2018

Cushman & Wakefield z największym udziałem w rynku w Polsce

W 2017 roku międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield sfinalizowała transakcje, które w Polsce stanowiły ponad 50% ogólnego wolumenu inwestycyjnego.
08.02.2018

Dofinansowanie dla aktywnych i efektywnych energetycznie przedsiębiorstw

Duże przedsiębiorstwa mają obowiązek wykonania audytu energetycznego przedsiębiorstwa, którego celem jest wskazanie możliwych do uzyskania w przedsiębiorstwie oszczędności energii.
08.02.2018

Kolejne awanse w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych Knight Frank

Izabela Dąbrowska i Janusz Garstka awansowali z początkiem 2018 roku na stanowisko associate director w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych Knight Frank.
08.02.2018

Eric van Dyck w Cushman & Wakefield

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield powołała Erica van Dycka na przewodniczącego rady dyrektorów w dziale rynków kapitałowych na region EMEA ze względu na dalszą ekspansję w tej części świata.
08.02.2018

Rynek magazynowy z kolejnymi rekordami

W 2017 r. rynek magazynowy w Polsce nie zwalniał tempa. Wysoka aktywność wśród deweloperów, którzy dostarczyli na rynek ponad 2,3 mln mkw. oraz wśród najemców, którzy wynajęli prawie 4,6 miliona mkw. pozwoliła na kolejne rekordy po obu stronach.
06.02.2018

D. Bouvet w transgranicznym dziale powierzchni handlowych Cushman & Wakefield

Dominic, który wcześniej związany był z firmą JLL, zostanie partnerem i dyrektorem transgranicznego działu usług dla sektora nieruchomości handlowo-rozrywkowych w regionie EMEA
08.02.2018

NAI Estate Fellows przejął zarządzanie Kupcem Poznańskim

Sześciopiętrowy budynek Centrum Handlowo-Biurowego Kupiec Poznański o powierzchni 30.000 mkw, zapewnia 3 piętra powierzchni handlowej, 3 poziomy przestrzeni biurowych oraz 150 miejsc na parkingu podziemnym dla klientów.
06.02.2018