ZOBACZ WIĘCEJ

KOMERCJALIZACJA

MLP Group skomercjalizowało park w Bieruniu w 100%

Firma Auto Partner podpisała aneks zwiększający powierzchnię najmu w parku logistycznym w Bieruniu o ok. 11,5 tys. m kw.

Kolejne debiuty nowych marek w Posnanii

Pięć nowych marek poszerza grono najemców Posnanii. Pierwszy salon w regionie otworzy wkrótce brand e-obuwie, a ofertę żywności gourmet wzbogaci Kraina Serów.
ZOBACZ WIĘCEJ

INWESTYCJE

Największy salon CCC w Europie powstał w Warszawie

Grupa CCC właśnie otworzyła swój flagowy sklep w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Polsce - Domach Towarowych Wars Sawa Junior w Warszawie.

Częstochowskie bulwary Warty odżyją

Częstochowianie zyskają nowe miejsce, w którym będą mogli wypoczywać. Przy Galerii Jurajskiej, tuż nad rzeką Wartą, powstaje właśnie miejski ogród z terenami rekreacyjnymi. Jego otwarcie zaplanowano na 1 czerwca.

Zarządzanie / NEWS

Twoje biuro jest wizytówką firmy? Zgłoś je do konkursu OFFICE SUPERSTAR 2018

Zgłoszenia są zbierane od 8 maja do 30 czerwca br. w aż 17 kategoriach, m.in. na najlepszą przestrzeń konferencyjną, strefę socjalną czy biuro coworkingowe.
08.05.2018

Tulipan zakwitnie kwiatami z nagrodami

Od 4 do 19 maja każdy, kto zrobi zakupy w Centrum Handlowym Tulipan, będzie mógł wygrać wiosenne nagrody – rowery oraz gadżety rowerowe i piknikowe. „Łąka pełna nagród” to również okazja do zawalczenia o nagrodę główną – kartę podarunkową.
08.05.2018

Gemini Park Bielsko-Biała coraz aktywniej wspiera społeczność lokalną

Tylko w ciągu ostatnich 5 lat Gemini Park Bielsko – Biała zorganizował lub wsparł ponad 200 projektów z aktywnym udziałem społeczności lokalnej lub na jej rzecz.
26.04.2018

JLL przejmuje zarządzanie kompleksem myhive Park Postępu

Międzynarodowa firma doradcza JLL została wybrana przez Immofinanz na zarządcę warszawskiego kompleksu biurowego Park Postępu. Budynek został przejęty w zarządzanie 1 kwietnia tego roku.
26.04.2018

Dobroczynnie zrzuć zbędne kilowaty

17-18 maja odbędzie się zbiórka elektrośmieci w ramach akcji „Zrzuć zbędne kilowaty”.
26.04.2018

Rafał Oprocha dyrektorem regionu Polski Południowej w Savills

Firma doradcza Savills wzmacnia struktury regionalne w ramach działu powierzchni biurowych. Dyrektorem regionu Polski południowej został Rafał Oprocha.
25.04.2018

Przyjazne miejsce pracy w stylu DHL Express

Budki telefoniczne, focus roomy, strefa chillout, multimedialne sale, parking dla rowerów i łazienki z natryskami, to tylko niektóre z rozwiązań zastosowanych w nowych biurach DHL Express w Warszawie i w Łodzi.
24.04.2018

Aktywne niedziele w Posnanii

Deskorolki, wrotki, rolki i longboardy ponownie opanują Posnanię. W niedziele wolne od handlu Posnania zaprasza do aktywnego spędzenia czasu.
24.04.2018

Wellness wkracza do biur

Hamaki czy kapsuły do spania, tzw. sleeping pods, biurka do pracy na stojąco lub z bieżnią, stołówki serwujące organiczne posiłki, ścianki wspinaczkowe, pola do gry w mini golfa czy w końcu usługi spa i masaże dla pracowników.
23.04.2018

CBRE nie zwalnia tempa – nowe budynki biurowe w zarządzaniu

Od 1 marca 2018 roku firma CBRE przejęła w zarządzanie 6 budynków biurowych firmy Cromwell, których łączna powierzchnia to blisko 120 000 mkw. GLA. Nieruchomości zlokalizowane są w Warszawie i Gdańsku.
06.04.2018