ZOBACZ WIĘCEJ

KOMERCJALIZACJA

Black Friday w Posnanii

Posnania dla swoich Klientów przygotowała kilkaset rabatów, z których będzie można skorzystać przez cały weekend.

CCC i Martes Sport w Tkalni

Nowo powstające centrum handlowo-rozrywkowe w Pabianicach powiększa się o kolejne znane marki, które zajmą niemal 2000 mkw. powierzchni handlowej w obiekcie.
ZOBACZ WIĘCEJ

INWESTYCJE

P3 ekspresowo zrealizuje obiekt BTS dla Lamborghini i Ducati w parku P3 Sala Bolognese we Włoszech

P3, wiodący europejski deweloper nieruchomości logistycznych i długoterminowy inwestor, wygrał przetarg na budowę nowego magazynu BTS o powierzchni 30.000 m 2. Prace zostały już rozpoczęte, a ich ukończenie jest planowane przed końcem bieżącego roku (2017).

Budowa nowego obiektu spekulacyjnego w Prologis Park Prague-Airport

Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, ogłosił dzisiaj rozpoczęcie budowy nowego obiektu spekulacyjnego o powierzchni 14 477 metrów kwadratowych w Prologis Park Prague Airport. Zakończenie inwestycji planowane jest na pierwszy kwartał 2018 r.

Zarządzanie / NEWS

Wola Park ze stacją Veturilo, carsharingiem i wypożyczalnią skuterów

Coraz więcej osób wybiera alternatywne środki transportu niż własne samochody osobowe. Do Wola Parku około 40% klientów przyjeżdża nie autami, a rowerami czy komunikacją miejską. Wola Park wychodzi naprzeciw potrzebom i nowym trendom związanym z ochroną środowiska.
20.11.2017

Stojak do dezynfekcji rąk Tork – idealne rozwiązanie do biur typu „open space”

W biurach typu „open space” pracownicy siedzą blisko siebie, a nawet korzystają z tych samych biurek. A im więcej wspólnego użytkowania sprzętu biurowego, tym większa trudność w utrzymaniu higieny.
20.11.2017

Jak bawią się Polacy w centrach handlowych?

Jak wynika z raportu Colliers International “Nadchodzi zmiana? Nowy wymiar rozrywki i rekreacji w centrach handlowych”, prawie co dziesiąty Polak regularnie korzysta z rozrywki i rekreacji w centrach handlowych.
20.11.2017

WHITE STAR REAL ESTATE nadal zarządcą po sprzedaży Galerii Słonecznej

White Star Real Estate będzie kontynuować usługi zarządzania, wynajmu i marketingu w Galerii Słonecznej w Radomiu, po nabyciu Galerii przez ČS nemovitostní fond.
20.11.2017

Nowy wymiar przestrzeni biurowej: ludzie wśród robotów

Jak zmieniły się biura w ciągu ostatnich 20 lat?
14.11.2017

Czy nasze biurowce są stare – porównanie rynku polskiego z zagranicznymi

O drugim życiu budynków oraz o tym, dlaczego warto wynajmować starsze obiekty, mówi Bolesław Kołodziejczyk, dyrektor Działu Badań Rynkowych i Doradztwa w firmie Cresa Polska.
14.11.2017

W Krakowie powstało Office Inspiration Centre Grupy Nowy Styl

Biura mają bezpośredni wpływ na ich rozwój, pomagają pozyskać i utrzymać bezcenny kapitał w postaci utalentowanych oraz zaangażowanych pracowników.
10.11.2017

Firma Tork relacjonuje swój panel podczas REM Congress

Marka Tork wie jak obniżać koszty, zwiększając jednocześnie satysfakcję użytkowników.
27.10.2017

C&W świadczy kompleksowe usługi dla Proximo I

Od września 2017 r. Cushman & Wakefield jest odpowiedzialne za zarządzanie nieruchomością, reprezentowanie wynajmującego oraz nadzór nad aranżacją przestrzeni w biurowcu Proximo I.
24.10.2017
następna strona
Strona 1 z 77