13.03.2015

Mall Manager

PRACA

Dyrektor Regionalny ds. technicznego utrzymania nieruchomości
Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Bydgoszcz
Analityk Rynku
Miejsce pracy: Centrala - Warszawa
Miejsce pracy: region południowej Polski
Technik obsługi stacjonarnej
Miejsce pracy: Warszawa
Kierownik Techniczny Obiektu
Menedżer Techniczny

Dla naszego Klienta, jednego z liderów rynku powierzchni handlowych, w związku z powiększeniem portfela nieruchomości komercyjnych w Polsce, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Dyrektora Centrum Handlowego.

Obszary odpowiedzialności obejmują:

  • Bezpośrednie zarządzanie centrum handlowym o powierzchni przekraczającej 40tys GLA – dbałość o utrzymanie obiektu w pełnej sprawności operacyjnej;
  • Zarządzanie budżetem opex oraz capex – podejmowanie działań optymalizacyjnych koszty oraz aktywności generujących dodatkowe przychody;
  • Nadzorowanie jakości prac firm podwykonawczych;
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowniczym oraz zapewnienie niezbędnego wsparcia operacyjnego pozostałym działom firmy m.in. w zakresie najmu krótkoterminowego czy kontroli przestrzegania przepisów BHP;
  • Udział w kreacji oraz wdrożeniu strategii marketingowej, zapewnienie efektywnej komunikacji zewnętrznej oraz dbałość o wizerunek centrum;

Aby efektywnie wykonywać powierzone obowiązki, od kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej 5 letniego doświadczenia w zarządzaniu relatywnie dużym obiektem handlowym;
  • Doskonałej znajomości rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, w tym znajomość zagadnień marketingowych oraz związanych z usługami facilities management;
  • Umiejętności przygotowania oraz efektywnej realizacji budżetów opex oraz capex;
  • Dobrze rozwiniętych umiejętności zarządzania ludźmi;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Pracę w strukturach firmy będącej jednym z liderów na rynku;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

Osoby zainteresowane udziałem w prowadzonym procesie rekrutacyjnym prosimy o przesłanie aktualnej wersji CV w języku polskim i angielskim na adres: joanna.kozarzewska@hrk.eu

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”.