06.03.2015

Technik Serwisu

PRACA

Dyrektor Regionalny ds. technicznego utrzymania nieruchomości
Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Bydgoszcz
Analityk Rynku
Miejsce pracy: Centrala - Warszawa
Mall Manager
Miejsce pracy: region południowej Polski
Technik obsługi stacjonarnej
Miejsce pracy: Warszawa
Kierownik Techniczny Obiektu
Menedżer Techniczny

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku facility management. Firma SPIE Polska, zatrudniając ponad 350 osób, jest liderem w zakresie kompleksowych usług technicznego, infrastrukturalnego i finansowo-handlowego zarządzania nieruchomością oraz w obszarze facility management consulting.

Celem stanowiska jest utrzymanie nieruchomości w stanie pełnej sprawności technicznej,  w tym m. in.:

  • konserwacja urządzeń i instalacji technicznych
  • usuwanie awarii i usterek
  • wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna, z zakresu automatyki lub mechaniki)
  • doświadczenie w obsłudze (przeglądy, konserwacje, naprawy) systemów budynkowych (energetycznych, sanitarnych, ppoż.)
  • znajomość instalacji niskoprądowych (jako atut)
  • uprawnienia SEP (G1 E do 1 kV)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  •  praktyczną znajomość obsługi pakietu MS Office (raportowanie)
  •  cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • interesujący zakres zadań
  • przyjazne środowisko pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia

Zaaplikuj poprzez:

Formularz rekrutacyjny