05.03.2015

Kierownik Techniczny Obiektu

PRACA

Dyrektor Regionalny ds. technicznego utrzymania nieruchomości
Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Bydgoszcz
Analityk Rynku
Miejsce pracy: Centrala - Warszawa
Mall Manager
Miejsce pracy: region południowej Polski
Technik obsługi stacjonarnej
Miejsce pracy: Warszawa
Menedżer Techniczny

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku facility management.Firma SPIE Polska, zatrudniając ponad 350 osób, jest liderem w zakresie kompleksowych usług technicznego, infrastrukturalnego i finansowo-handlowego zarządzania nieruchomością oraz w obszarze facility management consulting.

Celem stanowiska jest utrzymanie infrastruktury technicznej nieruchomości zgodnie z wymogami technicznymi, prawa budowlanego oraz oczekiwaniami Klienta, a także:

•    budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientem
•    zarządzanie zespołem technicznym
•    nadzór nad pracą podwykonawców

Wybranym Kandydatom oferujemy:

•    możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•    interesujący zakres zadań
•    przyjazne środowisko pracy

Jeśli posiadasz:

•    wykształcenie średnie techniczne
•    minimum 3-lenie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
•    potwierdzoną doświadczeniem znajomość obszaru zarządzania zespołem i obsługi klienta biznesowego
•    doświadczenie w optymalizacji kosztów mediów
•    praktyczną znajomość prawa budowlanego i technicznej obsługi budynków
•    uprawnienia SEP Gr. 1, 2, 3 E i D
•    czynne prawo jazdy kat. B
•    wysoki poziom kompetencji społecznych oraz cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, przedsiębiorczość, samodzielność

Zaaplikuj poprzez:

Formularz rekrutacyjny