16.10.2018

Facility Manager

PRACA

Dyrektor Regionalny ds. technicznego utrzymania nieruchomości
Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Bydgoszcz
Analityk Rynku
Miejsce pracy: Centrala - Warszawa
Mall Manager
Miejsce pracy: region południowej Polski
Technik obsługi stacjonarnej
Miejsce pracy: Warszawa
Kierownik Techniczny Obiektu
Menedżer Techniczny

STRABAG Property and Facility Services Sp. z o.o. jest jednym z liderów w zakresie kompleksowych usług Facility Management.

Poszukujemy Osoby na Stanowisko:

Miejsce pracy - Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie działań dotyczących obsługi technicznej obiektów
  • Obsługa Klientów w zakresie realizacji zleceń dotyczących infrastruktury technicznej,
  • Nadzór nad wykonywaniem prac konserwacyjnych oraz usuwaniem bieżących awarii instalacji budynku  (elektrycznych, sanitarnych, wentylacyjnych, grzewczych, chłodniczych, przeciwpożarowych, sterowania i automatyki)
  • Sporządzanie planów remontów i inwestycji modernizacyjnych, budżetu usług, ofert

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane wyższe
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków o powierzchni powyżej 8.000 m2,
  • Doświadczenie w zakresie obsługi systemów BMS oraz niskoprądowych (SAP, DSO, CCTV, KD, SSWiN), instalacji: HVAC, elektrycznych, wod-kan., gazowych, ppoż.
  • Czytanie dokumentacji technicznej obiektu
  • Pakiet Office - bardzo dobra znajomość
  • Uprawnienia energetyczne I gr. Do 1 kV
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Obsługi Technicznej Obiektu - Mile widziane
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej obiektów o powierzchni powyżej 25.000 m²
  • Uprawnienia energetyczne E i D 1,2 i 3 grupy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
  • Profesjonalne szkolenia
  • Pakiet medyczny

Osoba kontaktowa

Michał Schulz

Tel. 695 900 211