16.10.2018

Technik Serwisu

PRACA

Dyrektor Regionalny ds. technicznego utrzymania nieruchomości
Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Bydgoszcz
Analityk Rynku
Miejsce pracy: Centrala - Warszawa
Mall Manager
Miejsce pracy: region południowej Polski
Technik obsługi stacjonarnej
Miejsce pracy: Warszawa
Kierownik Techniczny Obiektu
Menedżer Techniczny

STRABAG Property and Facility Services Sp. z o.o. jest jednym z liderów w zakresie kompleksowych usług Facility Management.

Poszukujemy Osoby na Stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • bieżąca eksploatacja, konserwacja, urządzeń budynkowych
  • eksploatacja infrastruktury technicznej nieruchomości
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń
  • drobne prace budowlane
  • usuwanie awarii
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • raportowanie zgodnie z procedurami obowiązującymi w Grupie Kapitałowej

Wymagania:

  • doświadczenie w technicznym utrzymaniu nieruchomości
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP E i D grupy 1 do 20kV mile widziane grupy 2 i 3
  • wykształcenie techniczne – zawodowe lub średnie,
  • znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych
  • obsługa komputera (MS Office)
  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
  • profesjonalne szkolenia
  • pakiet medyczny

Osoba kontaktowa

Bartosz Kwilman

Tel. 736 606 526