14.03.2016

Specjalista ds. techniczno-handlowych

PRACA

Dyrektor Regionalny ds. technicznego utrzymania nieruchomości
Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Bydgoszcz
Analityk Rynku
Miejsce pracy: Centrala - Warszawa
Mall Manager
Miejsce pracy: region południowej Polski
Technik obsługi stacjonarnej
Miejsce pracy: Warszawa
Kierownik Techniczny Obiektu
Menedżer Techniczny

Lokalizacja: Warszawa

ATALIAN Global Services to prężnie rozwijająca się na rynku polskim firma z branży usług Facility Management, posiadająca swe oddziały w 9 krajach Europy, w Turcji, Maroku, Libanie, na Mauritiusie oraz w Azji. W związku z poszerzeniem działalności w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • sporządzanie wycen i kalkulacji ofert dot. technicznej obsługi obiektów
  • aktywna realizacja planów sprzedażowych oraz pozyskiwanie nowych kontraktów w zakresie facility management
  • udział w technicznej inwentaryzacji nieruchomości
  • pozyskiwanie danych dot. nieruchomości
  • zbieranie i negocjowanie ofert od partnerów biznesowych
  • prowadzenie komunikacji pisemnej z klientem, nawiązywanie relacji
  • sporządzanie i prezentacja ofert dla klientów w języku polskim oraz angielskim
  • kalkulacja kosztów bieżących i potencjalnych kontaktów i kontrola ich rentowności
  • współpraca z innymi jednostkami/serwisami
  • reprezentowanie spółki na wydarzeniach branżowych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne min. średnie
  • wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w grupie, rozwinięte kompetencje sprzedażowe
  • doświadczenie w branży technicznej obsługi nieruchomości min 1 rok
  • znajomość instalacji i urządzeń w budynkach
  • bardzo dobra znajomość Excel (funkcje)
  • biegła znajomość j. angielskiego
  • dyspozycyjność, prawo jazdy kat B
  • odpowiedzialność i umiejętność pracy pod presja czasu

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w przyjaznym środowisku
  • niezbędne narzędzia do pracy (w tym samochód służbowy, telefon, laptop)
  • pakiet benefitów pracowniczych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: pracahr@atalian-pl.com