24.07.2015

Koordynator ds. technicznej obsługi nieruchomości

PRACA

Dyrektor Regionalny ds. technicznego utrzymania nieruchomości
Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Bydgoszcz
Analityk Rynku
Miejsce pracy: Centrala - Warszawa
Mall Manager
Miejsce pracy: region południowej Polski
Technik obsługi stacjonarnej
Miejsce pracy: Warszawa
Kierownik Techniczny Obiektu
Menedżer Techniczny

City Service Grupa Techniczna w chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko:

Koordynatora ds. technicznej obsługi nieruchomości

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie realizacji usług na poszczególnych kontraktach,
  • udział w przejmowaniu obiektu do obsługi,
  • nadzór i wsparcie kierowników obiektów w trakcie bieżącej obsługi technicznej nieruchomości,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami,
  • bieżąca analiza potrzeb klienta w zakresie realizowanych kontraktów,
  • pozyskiwanie prac dodatkowych,
  • przygotowywanie ofert,
  •  udział w wizjach lokalnych obiektów,
  • kontrola i analiza rentowności projektów,
  • sporządzanie raportów, analiz, budżetów i potrzeb remontowych w zakresie obsługiwanych kontraktów oraz wsparcie w tym zakresie kierowników obiektów, w tym składanie ofert w ramach postępowań przetargowych,
  • optymalizacja kosztów obsługi obiektu,
  • prowadzenie korespondencji z klientami i najemcami oraz wsparcie kierowników obiektów w tym zakresie,
  • współpraca z podwykonawcami, serwisami, dostawcami części i materiałów eksploatacyjnych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego / wyższego technicznego i / lub doświadczenia w branży kompleksowej obsługi,
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz procedur przetargowych,
  • doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów,
  • znajomości zagadnień związanych z obsługą obiektów komercyjnych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – zwłaszcza MS Excel,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • efektywnej organizacji czasu pracy,
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
  • prawa jazdy kat. B,
  • umiejętności pracy pod presją,
  • dyspozycyjności.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Osoby zainterswoane prosimy o przesłanie aplikacji, klikając w link:

Prosimy o dołączenie CV i listu motywacyjnego w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.

Osoby zainteresowane również udziałem w innych procesach rekrutacyjnych prosimy
o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez ZZN sp. z o.o. zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.