24.07.2015

Dyrektor Regionalny ds. technicznego utrzymania nieruchomości

PRACA

Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Bydgoszcz
Analityk Rynku
Miejsce pracy: Centrala - Warszawa
Mall Manager
Miejsce pracy: region południowej Polski
Technik obsługi stacjonarnej
Miejsce pracy: Warszawa
Kierownik Techniczny Obiektu
Menedżer Techniczny

City Service Grupa Techniczna (CSGT) Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się spółką na rynku polskim. Jest częścią Grupy AB City Service, jednego z największych europejskich podmiotów świadczących kompleksowe usługi dla nieruchomości.

City Service Grupa Techniczna specjalizuje się w usługach technicznego utrzymania nieruchomości, pogotowia technicznego 24 h oraz Facility Management. Obsługuje zarówno obiekty i tereny komercyjne, nieruchomości użyteczności publicznej, jak również domy i budynki mieszkalne.

Miejsce pracy:  Warszawa, Poznań, Bydgoszcz

Zakres zadań:

  • Sprzedaż usług oferowanych przez City Service Grupę Techniczną i realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • Organizacja i nadzór nad warunkami pracy w podległych strukturach,
  • Zarządzanie budżetem i odpowiedzialność za KPI
  • Współpraca z Koordynatorami ds. technicznej obsługi nieruchomości - wsparcie w kontakcie z Klientami, wyznaczanie i rozliczanie z celów,
  • Opracowywanie i wdrażanie pomysłów biznesowych zwiększających konkurencyjność firmy City Service Grupa Techniczna,
  • Dbałość o poprawność relacji i dobrą współpracę z Klientami,
  • Czynny udział w pozyskiwaniu nowych kontraktów na obsługę techniczną oraz sprzedaż dodatkowych usług,
  • Bieżące raportowanie wyników.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia i umiejętności w zakresie sprzedaży usług z zakresu technicznej obsługi nieruchomości - warunek konieczny,
  • Doświadczenia w pracy z KPI,
  • Wykształcenia wyższego technicznego, praktycznej znajomości prawa budowlanego i technicznej obsługi nieruchomości,
  • Znajomości języka angielskiego,
  • Wiedzy i doświadczenia w  zakresie zarządzania nieruchomościami,
  • Doświadczenia w zakresie  zarządzania zasobami ludzkimi, bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawa jazdy kat. B i gotowości do częstych podróży służbowych,
  • Bardzo dobrej znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Umiejętności w zakresie  obsługi klienta,
  • Wysokich kompetencji  interpersonalnych,
  • Aktywności i skuteczności w działaniu oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Narzędzia pracy,
  • Nowoczesne oprogramowanie branżowe,
  • Możliwość uczestnictwa w strategicznych projektach,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania:

Prosimy o dołączenie CV  i listu motywacyjnego w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”