13.03.2019

Szanowni Państwo, pozostając wciąż w temacie aranżacji biura i dobrego przygotowania do tego procesu gorąco polecamy Państwu udział w warsztatach: Aranżacja biura jako proces change management. To już V edycja REM Tour! - praktycznych warsztatów połączonych ze zwiedzaniem, które odbędą się przy Bobrowieckiej 8 w biurze Engie Services, gdzie powita nas sam CEO firmy, Jan Wozniak. Spotykamy się 27 marca, a nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na nurtujące pytania z zakresu workplace i zarządzania zmianą, wśród nich: Nina Jasiewicz, Bartosz Trzop, Radek Ratajczak, Karina Kreja, Magda Szubert. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie wydarzenia: http://www.remtour.pl/

12.03.2019

Szanowni Państwo, dla wszystkich osób, których czeka zmiana biura przygotowaliśmy taki fajny plik pdf, w którym zebraliśmy najciekawsze archiwalne artykuły z Real Estate Managera (z ostatnich trzech lat!) związane z procesem szukania nowego adresu dla swojej firmy, a także z tworzeniem przyjaznego środowiska pracy. No i ten plik pdf mogą sobie Państwo pobrać za darmo, do czego Państwa zachęcamy! :) Wystarczy kliknąć tutaj: https://lnkd.in/dVPUkTa A jeśli ten pdf się Państwu spodoba, to już wkrótce przygotujemy drugą część. :) Przygotować?

28.02.2019

Tłusty czwartek i tłuste tematy w naszym nowym wydaniu Real Estate Managera (due diligence - Krzysztof Nowak, budynki zagrażające życiu - Iza Trzeciak, energia w centrum uwagi - Bartosz Kwiatkowski, BIM vs. BMS - Pawel Laguna, Czajka Maciej, wywiady: z Rogerem Anderssonem z Vastint Poland, z Danielem Bieniasem, Wojciechem Walanią czy Sewerynaą Afanasjew MRICS, nowy cykl Rate my office - Aleksander Szybilski, Internet Rzeczy Miroslaw Ryba i wiele innych!), które dopiero przyjechało do naszej redakcji z drukarni. Już wkrótce najnowszy numer będzie u naszych prenumeratorów, a my życzymy smacznej lektury, i z pączkiem, i bez pączka! :)