30.01.2019

New Voice Media zamyka proces komercjalizacji biurowca

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

Operator biur serwisowanych nowym najemcą Business Garden

Firma Inoffice Group wynajęła 1.668 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej w kompleksie Business Garden Warszawa. Inoffice oferuje elastyczne powierzchnie dla firm poszukujących gotowych i w pełni wyposażonych biur.

Marki modowe inwestują w lokale w Jurajskiej

Znane marki odzieżowe zwiększają powierzchnię najmu w Galerii Jurajskiej. Na taki ruch zdecydował się już m.in. Levi’s oraz Orsay. W planach jest także otwarcie salonu Guess.

Savills kompleksowo zaopiekuje się budynkiem Tulipan House

Firma Savills została wybrana przez fundusz Commerz Real na agenta wyłącznego ds. komercjalizacji budynku biurowego Tulipan House w Warszawie. Od 2012 r. Savills pełni również funkcję zarządcy obiektu.

Kolejna firma wynajęła lokal w warszawskim kompleksie biurowym Wola Retro.

Kolejna firma wynajęła lokal w kompleksie Wola Retro. Budynek należący do LC Corp SA na swoją siedzibę wybrała spółka VanityStyle, jeden z liderów rynku pozapłacowych świadczeń motywacyjnych.

Ostatnia wolna powierzchnia w Retro Office House trafiła w ręce firmy New Voice Media. Tym samym wrocławski biurowiec należący do LC Corp SA sukcesem zakończył proces komercjalizacji.

Portfolio najemców prestiżowego obiektu tworzy 13 polskich i międzynarodowych firm, rozlokowanych na 21 tys. mkw. powierzchni. 

Retro Office House to sześciokondygnacyjny biurowiec klasy A zaprojektowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates. Obiekt znajdujący się w samym centrum Wrocławia został oddany do użytku na początku kwietnia 2018 roku. Dzięki nowoczesnej i prostej formie architektonicznej, nawiązującej do wrocławskiej architektury z początku XX wieku, bardzo dobrze wkomponował się w tradycyjną zabudowę ulicy Piłsudskiego.

- Cieszymy się, że to właśnie naszej firmie przypadła rola zamknięcia portfela najemców Retro Office House. Zwłaszcza, że zainteresowanie ostatnim wolnym lokalem było spore. Zdecydowaliśmy się na wynajęcie dodatkowej powierzchni w budynku Retro, ponieważ nasi pracownicy bardzo cenią sobie dobrze skomunikowaną lokalizację z łatwym dostępem do różnorodnej oferty gastronomicznej oraz siłownią w budynku. Jesteśmy też przekonani, że prestiżowy adres pozytywnie wpłynie na postrzeganie firmy przez obecnych i potencjalnych kontrahentów - mówi Dominika Rogóż, Office Administrator New Voice Media.

Budowa Retro Office House rozpoczęła się we wrześniu 2016 roku. Oficjalne otwarcie biurowca odbyło się w kwietniu 2018 roku. Wraz z wynajęciem ostatniej dostępnej przestrzeni firmie New Voice Media, wrocławski obiekt może mówić o kolejnym kroku milowym w życiu biurowca.  

- 2018 rok kończymy we wspaniałym nastroju. Pełna komercjalizacja dostępnej powierzchni biurowej jest chyba najlepszym dowodem na to, że nasza inwestycja została bardzo dobrze odebrana na rynku nieruchomości. Świadczy o tym również fakt, że znaczna część powierzchni została zarezerwowana jeszcze przed otwarciem obiektu  - mówi Piotr Pirogowicz, dyrektor Działu Komercjalizacji, LC Corp S.A. - Dziękujemy wszystkim najemcom za zaufanie i mamy nadzieję, że praca w Retro Office House będzie przyjemnością. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że zarządzanie obiektem będzie odbywało się w sposób partnerski i w pełni profesjonalny – dodaje Piotr Pirogowicz.