30.01.2019

New Voice Media zamyka proces komercjalizacji biurowca

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

Zaczyna brakować dostępnej powierzchni w Warszawie

Rekordowo wysoki popyt na powierzchnie biurowe w Warszawie.

New Voice Media zamyka proces komercjalizacji biurowca

Ostatnia wolna powierzchnia w Retro Office House trafiła w ręce firmy New Voice Media. Tym samym wrocławski biurowiec należący do LC Corp SA sukcesem zakończył proces komercjalizacji.

Oferta odzieżowa dla kobiet biznesu w Galerii Północnej

Elegancja, kobiece kroje i dbałość o detale to znaki rozpoznawcze polskiej marki Kossmann. Biznesowa odzież damska autorstwa Iwony Kossmann już od stycznia jest dostępna w sklepie Kocca w Galerii Północnej.

Dział Powierzchni Biurowych Colliers International z nowym rekordem

W 2018 r. Colliers International wynajął łącznie 324 300 mkw. powierzchni biurowej, z czego prawie 175 tys. mkw. w miastach regionalnych. To wynik o 13% lepszy niż w ubiegłym roku, który przyniósł Działowi Powierzchni Biurowych kolejny rekord.

Ostatnia wolna powierzchnia w Retro Office House trafiła w ręce firmy New Voice Media. Tym samym wrocławski biurowiec należący do LC Corp SA sukcesem zakończył proces komercjalizacji.

Portfolio najemców prestiżowego obiektu tworzy 13 polskich i międzynarodowych firm, rozlokowanych na 21 tys. mkw. powierzchni. 

Retro Office House to sześciokondygnacyjny biurowiec klasy A zaprojektowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates. Obiekt znajdujący się w samym centrum Wrocławia został oddany do użytku na początku kwietnia 2018 roku. Dzięki nowoczesnej i prostej formie architektonicznej, nawiązującej do wrocławskiej architektury z początku XX wieku, bardzo dobrze wkomponował się w tradycyjną zabudowę ulicy Piłsudskiego.

- Cieszymy się, że to właśnie naszej firmie przypadła rola zamknięcia portfela najemców Retro Office House. Zwłaszcza, że zainteresowanie ostatnim wolnym lokalem było spore. Zdecydowaliśmy się na wynajęcie dodatkowej powierzchni w budynku Retro, ponieważ nasi pracownicy bardzo cenią sobie dobrze skomunikowaną lokalizację z łatwym dostępem do różnorodnej oferty gastronomicznej oraz siłownią w budynku. Jesteśmy też przekonani, że prestiżowy adres pozytywnie wpłynie na postrzeganie firmy przez obecnych i potencjalnych kontrahentów - mówi Dominika Rogóż, Office Administrator New Voice Media.

Budowa Retro Office House rozpoczęła się we wrześniu 2016 roku. Oficjalne otwarcie biurowca odbyło się w kwietniu 2018 roku. Wraz z wynajęciem ostatniej dostępnej przestrzeni firmie New Voice Media, wrocławski obiekt może mówić o kolejnym kroku milowym w życiu biurowca.  

- 2018 rok kończymy we wspaniałym nastroju. Pełna komercjalizacja dostępnej powierzchni biurowej jest chyba najlepszym dowodem na to, że nasza inwestycja została bardzo dobrze odebrana na rynku nieruchomości. Świadczy o tym również fakt, że znaczna część powierzchni została zarezerwowana jeszcze przed otwarciem obiektu  - mówi Piotr Pirogowicz, dyrektor Działu Komercjalizacji, LC Corp S.A. - Dziękujemy wszystkim najemcom za zaufanie i mamy nadzieję, że praca w Retro Office House będzie przyjemnością. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że zarządzanie obiektem będzie odbywało się w sposób partnerski i w pełni profesjonalny – dodaje Piotr Pirogowicz.