30.01.2019

New Voice Media zamyka proces komercjalizacji biurowca

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

Jak wygrać rywalizację o największe talenty?

Organizatorzy konkursu OFFICE SUPERSTAR 2019 poszukują biur, stworzonych z myślą o wielopokoleniowym zespole. Zgłoszenia zbierane są do 26 lipca!

EPP wybiera CitySpace we Wrocławiu

EPP rozwija swoją działalność we Wrocławiu. Notowana na dwóch giełdach spółka właśnie dołączyła do grona najemców CitySpace w Nobilis Business House.

CBRTP wybrało O3 Business Campus

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu (CBRTP) dołączyło do grona najemców O3 Business Campus, należącego do EPP krakowskiego kompleksu biurowego.

Poznański hat-trick dla Knight Frank

Knight Frank został wybrany na asset managera, zarządcę nieruchomości oraz agenta odpowiedzialnego za komercjalizację Galerii Dębiec w Poznaniu. Całkowita powierzchni centrum handlowego wynosi 10 000 m kw.

Ostatnia wolna powierzchnia w Retro Office House trafiła w ręce firmy New Voice Media. Tym samym wrocławski biurowiec należący do LC Corp SA sukcesem zakończył proces komercjalizacji.

Portfolio najemców prestiżowego obiektu tworzy 13 polskich i międzynarodowych firm, rozlokowanych na 21 tys. mkw. powierzchni. 

Retro Office House to sześciokondygnacyjny biurowiec klasy A zaprojektowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates. Obiekt znajdujący się w samym centrum Wrocławia został oddany do użytku na początku kwietnia 2018 roku. Dzięki nowoczesnej i prostej formie architektonicznej, nawiązującej do wrocławskiej architektury z początku XX wieku, bardzo dobrze wkomponował się w tradycyjną zabudowę ulicy Piłsudskiego.

- Cieszymy się, że to właśnie naszej firmie przypadła rola zamknięcia portfela najemców Retro Office House. Zwłaszcza, że zainteresowanie ostatnim wolnym lokalem było spore. Zdecydowaliśmy się na wynajęcie dodatkowej powierzchni w budynku Retro, ponieważ nasi pracownicy bardzo cenią sobie dobrze skomunikowaną lokalizację z łatwym dostępem do różnorodnej oferty gastronomicznej oraz siłownią w budynku. Jesteśmy też przekonani, że prestiżowy adres pozytywnie wpłynie na postrzeganie firmy przez obecnych i potencjalnych kontrahentów - mówi Dominika Rogóż, Office Administrator New Voice Media.

Budowa Retro Office House rozpoczęła się we wrześniu 2016 roku. Oficjalne otwarcie biurowca odbyło się w kwietniu 2018 roku. Wraz z wynajęciem ostatniej dostępnej przestrzeni firmie New Voice Media, wrocławski obiekt może mówić o kolejnym kroku milowym w życiu biurowca.  

- 2018 rok kończymy we wspaniałym nastroju. Pełna komercjalizacja dostępnej powierzchni biurowej jest chyba najlepszym dowodem na to, że nasza inwestycja została bardzo dobrze odebrana na rynku nieruchomości. Świadczy o tym również fakt, że znaczna część powierzchni została zarezerwowana jeszcze przed otwarciem obiektu  - mówi Piotr Pirogowicz, dyrektor Działu Komercjalizacji, LC Corp S.A. - Dziękujemy wszystkim najemcom za zaufanie i mamy nadzieję, że praca w Retro Office House będzie przyjemnością. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że zarządzanie obiektem będzie odbywało się w sposób partnerski i w pełni profesjonalny – dodaje Piotr Pirogowicz.