30.01.2019

Oferta odzieżowa dla kobiet biznesu w Galerii Północnej

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

Zaczyna brakować dostępnej powierzchni w Warszawie

Rekordowo wysoki popyt na powierzchnie biurowe w Warszawie.

New Voice Media zamyka proces komercjalizacji biurowca

Ostatnia wolna powierzchnia w Retro Office House trafiła w ręce firmy New Voice Media. Tym samym wrocławski biurowiec należący do LC Corp SA sukcesem zakończył proces komercjalizacji.

Oferta odzieżowa dla kobiet biznesu w Galerii Północnej

Elegancja, kobiece kroje i dbałość o detale to znaki rozpoznawcze polskiej marki Kossmann. Biznesowa odzież damska autorstwa Iwony Kossmann już od stycznia jest dostępna w sklepie Kocca w Galerii Północnej.

Dział Powierzchni Biurowych Colliers International z nowym rekordem

W 2018 r. Colliers International wynajął łącznie 324 300 mkw. powierzchni biurowej, z czego prawie 175 tys. mkw. w miastach regionalnych. To wynik o 13% lepszy niż w ubiegłym roku, który przyniósł Działowi Powierzchni Biurowych kolejny rekord.

Elegancja, kobiece kroje i dbałość o detale to znaki rozpoznawcze polskiej marki Kossmann. Biznesowa odzież damska autorstwa Iwony Kossmann już od stycznia jest dostępna w sklepie Kocca w Galerii Północnej.

Butik Kocca w Galerii Północnej jest pierwszym punktem na północy Warszawy i piątym punktem w stolicy, w którym dostępne są ubrania marki Kossmann. Na pierwszym piętrze obok salonu x-kom panie znajdą szeroki wybór modnych stylizacji do biura, na spotkania biznesowe czy oficjalne wyjścia. Klasyczne, efektowne i bardzo wygodne ubrania zdobyły już stałe grono wielbicielek na polskim rynku. Jak mówi Iwona Kossmann, pomysłodawczyni i założycielka marki, odzież powstała w odpowiedzi na potrzeby kobiet biznesu, które szukają efektownych i wygodnych ubrań do biura. Coraz większa rola pań na stanowiskach zarządczych i w gronie cenionych managerów powinna znaleźć swoje odbicie także w ofercie odzieży biznesowej. Wielu znanych i cenionych producentów posiada w swoich sklepach jedynie kolekcje dla panów. Iwona Kossmann uzupełniła rynkową niszę i stworzyła pierwszą markę w Polsce, która posiada ofertę skierowaną do aktywnych, przedsiębiorczych kobiet.

Oferta marki Kossmann dostępna w sklepie Kocca obejmuje efektowne sukienki biznesowe i wieczorowe, marynarki podkreślające figurę, spódnice w popularnych długościach maxi, midi i mini, bluzki i koszule, a także uniwersalne i eleganckie garnitury oraz garsonki. Ubrania wykonane są z wysokiej jakości materiałów, starannie wykończone i inspirowane wielkomiejskich stylem. Doskonale sprawdzają się na ważne spotkanie biznesowe, jak jako element codziennych stylizacji. Iwona Kossmann co roku organizuje pokazy najnowszych kolekcji, chętnie odwiedzane przez znane celebrytki. Prezentuje trendy w damskiej modzie biznesowej na nadchodzący sezon, inspirowane nowościami ze światowych wybiegów.  Wszystko po to, aby polskie klientki mogły odnaleźć komfort i kobiecość w stylizacjach biznesowych.

Nowa marka dostępna w sklepie Kocca to nie jedyny noworoczny prezent dla klientek Galerii Północnej. Już 13 lutego niedługo na Białołęce otwarty zostanie także pierwszy sklep Mango o pokaźnej powierzchni 433 m kw.