30.01.2019

Oferta odzieżowa dla kobiet biznesu w Galerii Północnej

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

Jak wygrać rywalizację o największe talenty?

Organizatorzy konkursu OFFICE SUPERSTAR 2019 poszukują biur, stworzonych z myślą o wielopokoleniowym zespole. Zgłoszenia zbierane są do 26 lipca!

EPP wybiera CitySpace we Wrocławiu

EPP rozwija swoją działalność we Wrocławiu. Notowana na dwóch giełdach spółka właśnie dołączyła do grona najemców CitySpace w Nobilis Business House.

CBRTP wybrało O3 Business Campus

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu (CBRTP) dołączyło do grona najemców O3 Business Campus, należącego do EPP krakowskiego kompleksu biurowego.

Poznański hat-trick dla Knight Frank

Knight Frank został wybrany na asset managera, zarządcę nieruchomości oraz agenta odpowiedzialnego za komercjalizację Galerii Dębiec w Poznaniu. Całkowita powierzchni centrum handlowego wynosi 10 000 m kw.

Elegancja, kobiece kroje i dbałość o detale to znaki rozpoznawcze polskiej marki Kossmann. Biznesowa odzież damska autorstwa Iwony Kossmann już od stycznia jest dostępna w sklepie Kocca w Galerii Północnej.

Butik Kocca w Galerii Północnej jest pierwszym punktem na północy Warszawy i piątym punktem w stolicy, w którym dostępne są ubrania marki Kossmann. Na pierwszym piętrze obok salonu x-kom panie znajdą szeroki wybór modnych stylizacji do biura, na spotkania biznesowe czy oficjalne wyjścia. Klasyczne, efektowne i bardzo wygodne ubrania zdobyły już stałe grono wielbicielek na polskim rynku. Jak mówi Iwona Kossmann, pomysłodawczyni i założycielka marki, odzież powstała w odpowiedzi na potrzeby kobiet biznesu, które szukają efektownych i wygodnych ubrań do biura. Coraz większa rola pań na stanowiskach zarządczych i w gronie cenionych managerów powinna znaleźć swoje odbicie także w ofercie odzieży biznesowej. Wielu znanych i cenionych producentów posiada w swoich sklepach jedynie kolekcje dla panów. Iwona Kossmann uzupełniła rynkową niszę i stworzyła pierwszą markę w Polsce, która posiada ofertę skierowaną do aktywnych, przedsiębiorczych kobiet.

Oferta marki Kossmann dostępna w sklepie Kocca obejmuje efektowne sukienki biznesowe i wieczorowe, marynarki podkreślające figurę, spódnice w popularnych długościach maxi, midi i mini, bluzki i koszule, a także uniwersalne i eleganckie garnitury oraz garsonki. Ubrania wykonane są z wysokiej jakości materiałów, starannie wykończone i inspirowane wielkomiejskich stylem. Doskonale sprawdzają się na ważne spotkanie biznesowe, jak jako element codziennych stylizacji. Iwona Kossmann co roku organizuje pokazy najnowszych kolekcji, chętnie odwiedzane przez znane celebrytki. Prezentuje trendy w damskiej modzie biznesowej na nadchodzący sezon, inspirowane nowościami ze światowych wybiegów.  Wszystko po to, aby polskie klientki mogły odnaleźć komfort i kobiecość w stylizacjach biznesowych.

Nowa marka dostępna w sklepie Kocca to nie jedyny noworoczny prezent dla klientek Galerii Północnej. Już 13 lutego niedługo na Białołęce otwarty zostanie także pierwszy sklep Mango o pokaźnej powierzchni 433 m kw.