30.01.2019

Oferta odzieżowa dla kobiet biznesu w Galerii Północnej

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

Operator biur serwisowanych nowym najemcą Business Garden

Firma Inoffice Group wynajęła 1.668 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej w kompleksie Business Garden Warszawa. Inoffice oferuje elastyczne powierzchnie dla firm poszukujących gotowych i w pełni wyposażonych biur.

Marki modowe inwestują w lokale w Jurajskiej

Znane marki odzieżowe zwiększają powierzchnię najmu w Galerii Jurajskiej. Na taki ruch zdecydował się już m.in. Levi’s oraz Orsay. W planach jest także otwarcie salonu Guess.

Savills kompleksowo zaopiekuje się budynkiem Tulipan House

Firma Savills została wybrana przez fundusz Commerz Real na agenta wyłącznego ds. komercjalizacji budynku biurowego Tulipan House w Warszawie. Od 2012 r. Savills pełni również funkcję zarządcy obiektu.

Kolejna firma wynajęła lokal w warszawskim kompleksie biurowym Wola Retro.

Kolejna firma wynajęła lokal w kompleksie Wola Retro. Budynek należący do LC Corp SA na swoją siedzibę wybrała spółka VanityStyle, jeden z liderów rynku pozapłacowych świadczeń motywacyjnych.

Elegancja, kobiece kroje i dbałość o detale to znaki rozpoznawcze polskiej marki Kossmann. Biznesowa odzież damska autorstwa Iwony Kossmann już od stycznia jest dostępna w sklepie Kocca w Galerii Północnej.

Butik Kocca w Galerii Północnej jest pierwszym punktem na północy Warszawy i piątym punktem w stolicy, w którym dostępne są ubrania marki Kossmann. Na pierwszym piętrze obok salonu x-kom panie znajdą szeroki wybór modnych stylizacji do biura, na spotkania biznesowe czy oficjalne wyjścia. Klasyczne, efektowne i bardzo wygodne ubrania zdobyły już stałe grono wielbicielek na polskim rynku. Jak mówi Iwona Kossmann, pomysłodawczyni i założycielka marki, odzież powstała w odpowiedzi na potrzeby kobiet biznesu, które szukają efektownych i wygodnych ubrań do biura. Coraz większa rola pań na stanowiskach zarządczych i w gronie cenionych managerów powinna znaleźć swoje odbicie także w ofercie odzieży biznesowej. Wielu znanych i cenionych producentów posiada w swoich sklepach jedynie kolekcje dla panów. Iwona Kossmann uzupełniła rynkową niszę i stworzyła pierwszą markę w Polsce, która posiada ofertę skierowaną do aktywnych, przedsiębiorczych kobiet.

Oferta marki Kossmann dostępna w sklepie Kocca obejmuje efektowne sukienki biznesowe i wieczorowe, marynarki podkreślające figurę, spódnice w popularnych długościach maxi, midi i mini, bluzki i koszule, a także uniwersalne i eleganckie garnitury oraz garsonki. Ubrania wykonane są z wysokiej jakości materiałów, starannie wykończone i inspirowane wielkomiejskich stylem. Doskonale sprawdzają się na ważne spotkanie biznesowe, jak jako element codziennych stylizacji. Iwona Kossmann co roku organizuje pokazy najnowszych kolekcji, chętnie odwiedzane przez znane celebrytki. Prezentuje trendy w damskiej modzie biznesowej na nadchodzący sezon, inspirowane nowościami ze światowych wybiegów.  Wszystko po to, aby polskie klientki mogły odnaleźć komfort i kobiecość w stylizacjach biznesowych.

Nowa marka dostępna w sklepie Kocca to nie jedyny noworoczny prezent dla klientek Galerii Północnej. Już 13 lutego niedługo na Białołęce otwarty zostanie także pierwszy sklep Mango o pokaźnej powierzchni 433 m kw.