07.11.2018

Skoda Store by Auto Wimar już w grudniu w obiekcie Praga 306

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

Jak wygrać rywalizację o największe talenty?

Organizatorzy konkursu OFFICE SUPERSTAR 2019 poszukują biur, stworzonych z myślą o wielopokoleniowym zespole. Zgłoszenia zbierane są do 26 lipca!

EPP wybiera CitySpace we Wrocławiu

EPP rozwija swoją działalność we Wrocławiu. Notowana na dwóch giełdach spółka właśnie dołączyła do grona najemców CitySpace w Nobilis Business House.

CBRTP wybrało O3 Business Campus

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu (CBRTP) dołączyło do grona najemców O3 Business Campus, należącego do EPP krakowskiego kompleksu biurowego.

Poznański hat-trick dla Knight Frank

Knight Frank został wybrany na asset managera, zarządcę nieruchomości oraz agenta odpowiedzialnego za komercjalizację Galerii Dębiec w Poznaniu. Całkowita powierzchni centrum handlowego wynosi 10 000 m kw.

Skoda Store by Auto Wimar to nowe miejsce spotkań na mapie Warszawy.

Designerskie wnętrze w przestrzeniach zrewitalizowanego obiektu Praga306, będzie nie tylko miejscem, w którym eksperci Skoda doradzą w wyborze samochodu idealnie dopasowanego do potrzeb klienta, ale także miejscem spotkań i przestrzenią co-workingową.

Praga306 to przestrzeń, która inspiruje. Lokalizacja w centrum Pragi Południe – dzielnicy, która z roku na rok rozwija się i przyciąga na prawą stronę Wisły nowych mieszkańców i przedsiębiorców, którzy chcą ulokować tu siedziby swoich firm. Kompleks przy Grochowskiej przyciąga firmy z branży kreatywnej, a także te zajmujące się nowymi technologiami.

Doceniona przez jury Eurobuild Awards w Architekturze: Rewaloryzacja roku, rewitalizacja budynków byłej Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego przeprowadzona z dbałością o najwyższy standard wykończenia, daje możliwość elastycznej aranżacji wnętrz zgodnie z potrzebami najemców. Powierzchnie kompleksu Praga306 spełnią oczekiwania zarówno firm poszukujących dużych powierzchni jak i niewielkich kreatywnych przedsiębiorstw chcących rozwijać swój biznes w przestrzeni z charakterem w dobrej lokalizacji.