07.11.2018

Skoda Store by Auto Wimar już w grudniu w obiekcie Praga 306

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

Dział Powierzchni Biurowych Colliers International z nowym rekordem

W 2018 r. Colliers International wynajął łącznie 324 300 mkw. powierzchni biurowej, z czego prawie 175 tys. mkw. w miastach regionalnych. To wynik o 13% lepszy niż w ubiegłym roku, który przyniósł Działowi Powierzchni Biurowych kolejny rekord.

Moleo Sp. z o.o. wynajmuje ponad 9.000 m kw.

Firma Moleo Sp. z o.o. wynajęła w kompleksie magazynowym City Logistics Wrocław 8.787 mkw. powierzchni magazynowej, a także biuro o powierzchni ponad 600 mkw. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Cresa doradzała pierwszemu najemcy Bramy Miasta w Łodzi

Cresa Polska wspierała BFF Banking Group przy transakcji dotyczącej otwarcia nowej siedziby w realizowanej przez Skanska inwestycji Brama Miasta w Łodzi.

Firma C&W wprowadza Conectys do Polski

Firma Cushman & Wakefield, wspólnie z polskim startupem ShareSpace, reprezentowała firmę Conectys w pozyskaniu elastycznej powierzchni biurowej zlokalizowanej w budynku Maraton Office Building początkowo dla 100 pracowników.

Skoda Store by Auto Wimar to nowe miejsce spotkań na mapie Warszawy.

Designerskie wnętrze w przestrzeniach zrewitalizowanego obiektu Praga306, będzie nie tylko miejscem, w którym eksperci Skoda doradzą w wyborze samochodu idealnie dopasowanego do potrzeb klienta, ale także miejscem spotkań i przestrzenią co-workingową.

Praga306 to przestrzeń, która inspiruje. Lokalizacja w centrum Pragi Południe – dzielnicy, która z roku na rok rozwija się i przyciąga na prawą stronę Wisły nowych mieszkańców i przedsiębiorców, którzy chcą ulokować tu siedziby swoich firm. Kompleks przy Grochowskiej przyciąga firmy z branży kreatywnej, a także te zajmujące się nowymi technologiami.

Doceniona przez jury Eurobuild Awards w Architekturze: Rewaloryzacja roku, rewitalizacja budynków byłej Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego przeprowadzona z dbałością o najwyższy standard wykończenia, daje możliwość elastycznej aranżacji wnętrz zgodnie z potrzebami najemców. Powierzchnie kompleksu Praga306 spełnią oczekiwania zarówno firm poszukujących dużych powierzchni jak i niewielkich kreatywnych przedsiębiorstw chcących rozwijać swój biznes w przestrzeni z charakterem w dobrej lokalizacji.