07.11.2018

Skoda Store by Auto Wimar już w grudniu w obiekcie Praga 306

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

NAI Estate Fellows wprowadza najemcę do kompleksu B4B Bonarka for Business

Hemmersbach wynajął ostatnią powierzchnię w budynku F kompleksu B4B Bonarka for Business. Najemcę reprezentował Maciej Eret z NAI Estate Fellows.

Zaczyna brakować dostępnej powierzchni w Warszawie

Rekordowo wysoki popyt na powierzchnie biurowe w Warszawie.

New Voice Media zamyka proces komercjalizacji biurowca

Ostatnia wolna powierzchnia w Retro Office House trafiła w ręce firmy New Voice Media. Tym samym wrocławski biurowiec należący do LC Corp SA sukcesem zakończył proces komercjalizacji.

Oferta odzieżowa dla kobiet biznesu w Galerii Północnej

Elegancja, kobiece kroje i dbałość o detale to znaki rozpoznawcze polskiej marki Kossmann. Biznesowa odzież damska autorstwa Iwony Kossmann już od stycznia jest dostępna w sklepie Kocca w Galerii Północnej.

Skoda Store by Auto Wimar to nowe miejsce spotkań na mapie Warszawy.

Designerskie wnętrze w przestrzeniach zrewitalizowanego obiektu Praga306, będzie nie tylko miejscem, w którym eksperci Skoda doradzą w wyborze samochodu idealnie dopasowanego do potrzeb klienta, ale także miejscem spotkań i przestrzenią co-workingową.

Praga306 to przestrzeń, która inspiruje. Lokalizacja w centrum Pragi Południe – dzielnicy, która z roku na rok rozwija się i przyciąga na prawą stronę Wisły nowych mieszkańców i przedsiębiorców, którzy chcą ulokować tu siedziby swoich firm. Kompleks przy Grochowskiej przyciąga firmy z branży kreatywnej, a także te zajmujące się nowymi technologiami.

Doceniona przez jury Eurobuild Awards w Architekturze: Rewaloryzacja roku, rewitalizacja budynków byłej Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego przeprowadzona z dbałością o najwyższy standard wykończenia, daje możliwość elastycznej aranżacji wnętrz zgodnie z potrzebami najemców. Powierzchnie kompleksu Praga306 spełnią oczekiwania zarówno firm poszukujących dużych powierzchni jak i niewielkich kreatywnych przedsiębiorstw chcących rozwijać swój biznes w przestrzeni z charakterem w dobrej lokalizacji.