07.11.2018

Skoda Store by Auto Wimar już w grudniu w obiekcie Praga 306

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

IMMOFINANZ podpisuje umowy najmu na ponad 16.000 m kw.

Jeden z największych inwestorów na stołecznym rynku biurowym, austriacki IMMOFINANZ, kontynuuje kolejny bardzo dobry rok w zakresie utrzymywania wysokiego poziomu najmu swojego portfela.

W Galerii Jurajskiej powstała punkt esize.me by eobuwie.pl

W Galerii Jurajskiej przybywa ciekawych konceptów handlowych. Tylko w ciągu ostatnich 3 lat aż 42 najemców zdecydowało się na remont swoich lokali lub wprowadzenie nowego formatu idącego z duchem czasu.

Awanse w Savills

Działająca na rynku nieruchomości komercyjnych międzynarodowa firma doradcza Savills ogłosiła najnowsze awanse pracowników swojego oddziału w Polsce.

Centra handlowe Newbridge Poland z nowymi najemcami

Newbridge Poland konsekwentnie poszerza ofertę handlową swoich centrów. W ostatnich dniach w CH Czyżyny w Krakowie oraz w Ch Bielawy w Toruniu miały miejsce otwarcia nowych salonów popularnych marek odzieżowych – Diverse i Ewtex.

Skoda Store by Auto Wimar to nowe miejsce spotkań na mapie Warszawy.

Designerskie wnętrze w przestrzeniach zrewitalizowanego obiektu Praga306, będzie nie tylko miejscem, w którym eksperci Skoda doradzą w wyborze samochodu idealnie dopasowanego do potrzeb klienta, ale także miejscem spotkań i przestrzenią co-workingową.

Praga306 to przestrzeń, która inspiruje. Lokalizacja w centrum Pragi Południe – dzielnicy, która z roku na rok rozwija się i przyciąga na prawą stronę Wisły nowych mieszkańców i przedsiębiorców, którzy chcą ulokować tu siedziby swoich firm. Kompleks przy Grochowskiej przyciąga firmy z branży kreatywnej, a także te zajmujące się nowymi technologiami.

Doceniona przez jury Eurobuild Awards w Architekturze: Rewaloryzacja roku, rewitalizacja budynków byłej Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego przeprowadzona z dbałością o najwyższy standard wykończenia, daje możliwość elastycznej aranżacji wnętrz zgodnie z potrzebami najemców. Powierzchnie kompleksu Praga306 spełnią oczekiwania zarówno firm poszukujących dużych powierzchni jak i niewielkich kreatywnych przedsiębiorstw chcących rozwijać swój biznes w przestrzeni z charakterem w dobrej lokalizacji.