31.08.2018

intive ciągle chce więcej w Marisie

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

STILL najemcą Panattoni Park Poznań VII

STILL, znany producent urządzeń magazynowych, został nowym najemcą Panattoni Park Poznań VII. Firma wynajęła 6 654 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Nowa dyrektor ds. zarządzania w regionie EMEA w firmie C&W

Caroline Gardiner została dyrektorem ds. zarządzania na region EMEA w dziale globalnej obsługi najemców w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield.

MetroPoint Office - sprzedane 80% powierzchni biurowej

Asbud Group z sukcesem wprowadził nowy standard komercjalizacji powierzchni biurowej w Polsce.

Czas na zmiany w miejscach pracy, czas na workplace strategy

Prezentacja raportu BNP Paribas Real Estate Poland

intive S.A. zawarł z Arcona Capital nową, długoterminową, umowę najmu powierzchni biurowej w Centrum Biurowym Maris w Szczecinie.

Umowa zakłada powiększenie dotychczas zajmowanej powierzchni o kolejne 400+ m kw, intive zajmie w sumie prawie 2700 m kw. powierzchni biurowej Marisa, co stanowi niemal połowę powierzchni budynku.

Maris to sześciopiętrowy budynek biurowy, powstały w 2006 roku, o powierzchni najmu 5,455 m kw.  dysponujący 119 podziemnymi miejscami parkingowymi. Budynek położony jest w ścisłym centrum Szczecina. Obok intive najemcami są między innymi Mobica, Prudential, Polaris Travels, Jinni.

Mateusz Siejka, dyrektor zarządzający Arcona Capital w Polsce komentuje:  - To dla nas ogromna satysfakcja, że firma taka jak intive, z którą współpracujemy w Szczecinie już ponad 10 lat, zdecydowała się zostać z nami na wiele kolejnych. intive będąc wiodącą marką w dziedzinie nowych technologii i transformacji cyfrowej nie idzie na kompromisy z jakością, cieszymy się, że Maris i zespół zarządzający budynkiem sprostali oczekiwaniom. Z punktu widzenia Funduszu Arcona Property Fund, będącego właścicielem budynku, to także ważkie wydarzenie, dowodzące, że nasza ocena inwestycyjnego potencjału Marisa i Szczecina, dokonana w związku z zakupem budynku rok temu, była słuszna.