29.06.2018

Znana sieć w Gemini Park Tarnów

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

W Galerii Jurajskiej powstała punkt esize.me by eobuwie.pl

W Galerii Jurajskiej przybywa ciekawych konceptów handlowych. Tylko w ciągu ostatnich 3 lat aż 42 najemców zdecydowało się na remont swoich lokali lub wprowadzenie nowego formatu idącego z duchem czasu.

Awanse w Savills

Działająca na rynku nieruchomości komercyjnych międzynarodowa firma doradcza Savills ogłosiła najnowsze awanse pracowników swojego oddziału w Polsce.

Centra handlowe Newbridge Poland z nowymi najemcami

Newbridge Poland konsekwentnie poszerza ofertę handlową swoich centrów. W ostatnich dniach w CH Czyżyny w Krakowie oraz w Ch Bielawy w Toruniu miały miejsce otwarcia nowych salonów popularnych marek odzieżowych – Diverse i Ewtex.

Skoda Store by Auto Wimar już w grudniu w obiekcie Praga 306

Skoda Store by Auto Wimar to nowe miejsce spotkań na mapie Warszawy.

Mające ponad 120 sklepów centrum handlowe Gemini Park Tarnów właśnie zyskało nowego najemcę. Jest nim popularna sieć samoobsługowych sklepów dyskontowych.

Gemini Park Tarnów po raz kolejny w tym roku poszerzył swoją ofertę. Do grona ponad 120 sklepów obecnych już w centrum handlowym dołączył właśnie kolejny.  Pepco to najnowsza marka, która zdecydowała się na ulokowanie sklepu w największej w Tarnowie galerii handlowej. Popularny w Polsce dyskont zajął ponad 650 m kw.

– Nowy najemca to przede wszystkim jeszcze ciekawsza oferta Gemini Park Tarnów.  Dzięki Pepco wzmocniła się zarówno nasza oferta modowa, a zwłaszcza jej część skierowana do dzieci i rodziców, jak również oferta wyposażenia wnętrz. W tej ostatniej pojawiły się przystępne cenowo artykuły dekoracyjne – mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Gemini Park Tarnów.

I rzeczywiście, oferta, z jaką do centrum handlowego weszło Pepco, zasili kilka segmentów. Zyskali przede wszystkim najmłodsi. W nowym sklepie sieci obok ubrań dla dzieci w różnym wieku znalazły się także akcesoria dla niemowląt, zabawki i artykuły papiernicze.  To już  8 sklep w galerii z asortymentem skierowany do najmłodszych i ich rodziców.  Dołączył on do oferty, na którą dziś składają się salony m.in.: Coccodrillo, Smyk i 4F Junior. 

Dyskont wzmocnił także ofertę wyposażenia wnętrz. Tę wypełnia obecnie już 10 sklepów. Obok Pepco są to m.in. Jysk, Castorama, Home&You, Duka, Eurofirany, Tesco ze swoim działem „home” oraz niedawno otwarty BedLux. 

Pepco jest  też drugim dyskontem dostępnym w galerii oferującym jednocześnie odzież i produkty do domu, Od 6 lat w centrum handlowym działa już niemiecka marka KiK. Sieć niedawno przedłużyła umowę najmu z Gemini Park. Zdecydowała się także na dodatkową inwestycję, powiększając swój dotychczasowy lokal o 140 m kw.

– Specyfika rynku, na którym działamy, sprawia, że Gemini Park to centrum handlowe, w którym bardzo dobrze rozwijają się zarówno znane sieci handlowe, jak również popularne dyskonty. Klient, który nas dziś odwiedza oczekuje od galerii zróżnicowanej oferty, także pod względem ceny. Lubi mieć wybór – wyjaśnia Zbigniew Nowak.

– Naturalnym dla nas jest więc, aby w parze z rozwojem oferty np. popularnych „sieciówek”, pojawiały się u nas także sklepy mające produkty w najniższych cenach. To dopełnia już i tak bardzo kompaktową ofertę Gemini Park, którą kierujemy dziś do blisko pół miliona osób, mieszkających w zasięgu naszego obiektu – dodaje.

Pepco to europejska sieć dyskontów samoobsługowych, mająca w swojej ofercie odzież dla całej rodziny oraz produktu dla domu. W ostatnich latach sieć w Polsce bardzo dynamicznie się rozwija, stając się najpopularniejszym sprzedawcom odzieży dziecięcej oraz wiodącym dostawcą artykułów dla domu.