29.06.2018

Znana sieć w Gemini Park Tarnów

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

BIURO JAKO USŁUGA

BIURO JAKO USŁUGA: ELASTYCZNE MIEJSCA PRACY W NIEKTÓRYCH MIASTACH EUROPEJSKICH STANOWIĄ JUŻ PONAD 20% WOLUMENU TRANSAKCJI NAJMU POWIERZCHNI BIUROWYCH

Przedszkole Ala ma kota w Adgar Bit

Już 1 września 2018 r. w budynku Adgar Bit zostanie otwarte dwujęzyczne przedszkole Ala ma kota.

Vorwerk Polska wprowadza się do Argonu

Vorwerk Polska, firma oferująca wysokiej klasy urządzenie wielofunkcyjne Thermomix®, podpisała umowę najmu na 440 m kw. w budynku Argon w kompleksie Alchemia w Gdańsku.

Nowe, większe Medicine w Wola Parku

Sklep w Wola Parku został powiększony o 160 mkw. i zajmuje obecnie 416 mkw.

Mające ponad 120 sklepów centrum handlowe Gemini Park Tarnów właśnie zyskało nowego najemcę. Jest nim popularna sieć samoobsługowych sklepów dyskontowych.

Gemini Park Tarnów po raz kolejny w tym roku poszerzył swoją ofertę. Do grona ponad 120 sklepów obecnych już w centrum handlowym dołączył właśnie kolejny.  Pepco to najnowsza marka, która zdecydowała się na ulokowanie sklepu w największej w Tarnowie galerii handlowej. Popularny w Polsce dyskont zajął ponad 650 m kw.

– Nowy najemca to przede wszystkim jeszcze ciekawsza oferta Gemini Park Tarnów.  Dzięki Pepco wzmocniła się zarówno nasza oferta modowa, a zwłaszcza jej część skierowana do dzieci i rodziców, jak również oferta wyposażenia wnętrz. W tej ostatniej pojawiły się przystępne cenowo artykuły dekoracyjne – mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Gemini Park Tarnów.

I rzeczywiście, oferta, z jaką do centrum handlowego weszło Pepco, zasili kilka segmentów. Zyskali przede wszystkim najmłodsi. W nowym sklepie sieci obok ubrań dla dzieci w różnym wieku znalazły się także akcesoria dla niemowląt, zabawki i artykuły papiernicze.  To już  8 sklep w galerii z asortymentem skierowany do najmłodszych i ich rodziców.  Dołączył on do oferty, na którą dziś składają się salony m.in.: Coccodrillo, Smyk i 4F Junior. 

Dyskont wzmocnił także ofertę wyposażenia wnętrz. Tę wypełnia obecnie już 10 sklepów. Obok Pepco są to m.in. Jysk, Castorama, Home&You, Duka, Eurofirany, Tesco ze swoim działem „home” oraz niedawno otwarty BedLux. 

Pepco jest  też drugim dyskontem dostępnym w galerii oferującym jednocześnie odzież i produkty do domu, Od 6 lat w centrum handlowym działa już niemiecka marka KiK. Sieć niedawno przedłużyła umowę najmu z Gemini Park. Zdecydowała się także na dodatkową inwestycję, powiększając swój dotychczasowy lokal o 140 m kw.

– Specyfika rynku, na którym działamy, sprawia, że Gemini Park to centrum handlowe, w którym bardzo dobrze rozwijają się zarówno znane sieci handlowe, jak również popularne dyskonty. Klient, który nas dziś odwiedza oczekuje od galerii zróżnicowanej oferty, także pod względem ceny. Lubi mieć wybór – wyjaśnia Zbigniew Nowak.

– Naturalnym dla nas jest więc, aby w parze z rozwojem oferty np. popularnych „sieciówek”, pojawiały się u nas także sklepy mające produkty w najniższych cenach. To dopełnia już i tak bardzo kompaktową ofertę Gemini Park, którą kierujemy dziś do blisko pół miliona osób, mieszkających w zasięgu naszego obiektu – dodaje.

Pepco to europejska sieć dyskontów samoobsługowych, mająca w swojej ofercie odzież dla całej rodziny oraz produktu dla domu. W ostatnich latach sieć w Polsce bardzo dynamicznie się rozwija, stając się najpopularniejszym sprzedawcom odzieży dziecięcej oraz wiodącym dostawcą artykułów dla domu.