30.05.2018

Tajskie smaki w Porcie Łódź

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

STILL najemcą Panattoni Park Poznań VII

STILL, znany producent urządzeń magazynowych, został nowym najemcą Panattoni Park Poznań VII. Firma wynajęła 6 654 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Nowa dyrektor ds. zarządzania w regionie EMEA w firmie C&W

Caroline Gardiner została dyrektorem ds. zarządzania na region EMEA w dziale globalnej obsługi najemców w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield.

MetroPoint Office - sprzedane 80% powierzchni biurowej

Asbud Group z sukcesem wprowadził nowy standard komercjalizacji powierzchni biurowej w Polsce.

Czas na zmiany w miejscach pracy, czas na workplace strategy

Prezentacja raportu BNP Paribas Real Estate Poland

Oferta gastronomiczna łódzkiego centrum handlowego powiększyła się o punkt serwujący tajskie lody – „Otieramu”, zlokalizowany w strefie restauracyjnej.

Dodatkowo, na parkingu Portu Łódź przy stacji rowerów miejskich otworzyła się naleśnikarnia „Golden Crepes”.

Lody tajskie powstają na zamówienie, z wybranych przez Klientów składników. Na specjalną płytę wylewane jest mleko, śmietanka i cukier, a następnie dodawane są składniki wybrane przez Klientów: świeże owoce lub ulubione słodkie przysmaki (Oreo, Knoppers, czekoladki miętowe After Eight, Prince Polo, Milky Way). Całość jest siekana i mieszana bezpośrednio na płycie aż do zmrożenia składników, a następnie zwijana w ruloniki, które przyozdobione polewą i posypką wydawane są Klientom w kubku z ekologiczną drewnianą łyżeczką. Lodziarnia oferuje również koktajle, które podobnie jak lody – przygotowywane są na zamówienie ze świeżych owoców. Koktajle powstają na bazie mleka bądź mleczka kokosowego, sojowego lub migdałowego. Do napoju podawane są zdrowe dodatki, jak nasiona chia, jagody goji i jagody acai.

Z kolei na terenie zewnętrznym Portu Łódź przy stacji rowerów miejskich Klienci mogą zamówić naleśniki serwowane przez „Golden Crepes”. W menu znajdują się naleśniki zarówno w wersji wytrawnej, jak i na słodko, do których dodatki klienci mogą sami komponować.