30.05.2018

Tajskie smaki w Porcie Łódź

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

W Galerii Jurajskiej powstała punkt esize.me by eobuwie.pl

W Galerii Jurajskiej przybywa ciekawych konceptów handlowych. Tylko w ciągu ostatnich 3 lat aż 42 najemców zdecydowało się na remont swoich lokali lub wprowadzenie nowego formatu idącego z duchem czasu.

Awanse w Savills

Działająca na rynku nieruchomości komercyjnych międzynarodowa firma doradcza Savills ogłosiła najnowsze awanse pracowników swojego oddziału w Polsce.

Centra handlowe Newbridge Poland z nowymi najemcami

Newbridge Poland konsekwentnie poszerza ofertę handlową swoich centrów. W ostatnich dniach w CH Czyżyny w Krakowie oraz w Ch Bielawy w Toruniu miały miejsce otwarcia nowych salonów popularnych marek odzieżowych – Diverse i Ewtex.

Skoda Store by Auto Wimar już w grudniu w obiekcie Praga 306

Skoda Store by Auto Wimar to nowe miejsce spotkań na mapie Warszawy.

Oferta gastronomiczna łódzkiego centrum handlowego powiększyła się o punkt serwujący tajskie lody – „Otieramu”, zlokalizowany w strefie restauracyjnej.

Dodatkowo, na parkingu Portu Łódź przy stacji rowerów miejskich otworzyła się naleśnikarnia „Golden Crepes”.

Lody tajskie powstają na zamówienie, z wybranych przez Klientów składników. Na specjalną płytę wylewane jest mleko, śmietanka i cukier, a następnie dodawane są składniki wybrane przez Klientów: świeże owoce lub ulubione słodkie przysmaki (Oreo, Knoppers, czekoladki miętowe After Eight, Prince Polo, Milky Way). Całość jest siekana i mieszana bezpośrednio na płycie aż do zmrożenia składników, a następnie zwijana w ruloniki, które przyozdobione polewą i posypką wydawane są Klientom w kubku z ekologiczną drewnianą łyżeczką. Lodziarnia oferuje również koktajle, które podobnie jak lody – przygotowywane są na zamówienie ze świeżych owoców. Koktajle powstają na bazie mleka bądź mleczka kokosowego, sojowego lub migdałowego. Do napoju podawane są zdrowe dodatki, jak nasiona chia, jagody goji i jagody acai.

Z kolei na terenie zewnętrznym Portu Łódź przy stacji rowerów miejskich Klienci mogą zamówić naleśniki serwowane przez „Golden Crepes”. W menu znajdują się naleśniki zarówno w wersji wytrawnej, jak i na słodko, do których dodatki klienci mogą sami komponować.