30.05.2018

Tajskie smaki w Porcie Łódź

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

Najemcy przedłużają umowy w Gemini Park Tarnów

Najemcy Gemini Park Tarnów, którzy działają tutaj od otwarcia obiektu w 2010 roku, przedłużają umowy najmu. Kolejni już prowadzą rozmowy.

Nowa lokalizacja New Work

Firma New Work, wynajęła 2260 mkw. powierzchni biurowej w budynku Mazowiecka 2/4 w Warszawie. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Savills.

Najemcy w Łodzi czekają na nowe projekty

W swoim najnowszym raporcie „Occupier Economics: Rynek biurowy w Łodzi, I kwartał 2018 roku” Cresa szacuje, że zasoby biurowe na łódzkim rynku wzrosły w ciągu ostatniego roku o 17 proc., do poziomu 437.800 m kw.

Kolejne umowy w diamentowym biurowcu

Ray Allen, firma działająca w branży technologicznej i usług informatycznych zdecydowała się na wynajem biura o powierzchni około 500 m kw. w biurowcu Diamante Plaza na krakowskim Zabłociu.

Oferta gastronomiczna łódzkiego centrum handlowego powiększyła się o punkt serwujący tajskie lody – „Otieramu”, zlokalizowany w strefie restauracyjnej.

Dodatkowo, na parkingu Portu Łódź przy stacji rowerów miejskich otworzyła się naleśnikarnia „Golden Crepes”.

Lody tajskie powstają na zamówienie, z wybranych przez Klientów składników. Na specjalną płytę wylewane jest mleko, śmietanka i cukier, a następnie dodawane są składniki wybrane przez Klientów: świeże owoce lub ulubione słodkie przysmaki (Oreo, Knoppers, czekoladki miętowe After Eight, Prince Polo, Milky Way). Całość jest siekana i mieszana bezpośrednio na płycie aż do zmrożenia składników, a następnie zwijana w ruloniki, które przyozdobione polewą i posypką wydawane są Klientom w kubku z ekologiczną drewnianą łyżeczką. Lodziarnia oferuje również koktajle, które podobnie jak lody – przygotowywane są na zamówienie ze świeżych owoców. Koktajle powstają na bazie mleka bądź mleczka kokosowego, sojowego lub migdałowego. Do napoju podawane są zdrowe dodatki, jak nasiona chia, jagody goji i jagody acai.

Z kolei na terenie zewnętrznym Portu Łódź przy stacji rowerów miejskich Klienci mogą zamówić naleśniki serwowane przez „Golden Crepes”. W menu znajdują się naleśniki zarówno w wersji wytrawnej, jak i na słodko, do których dodatki klienci mogą sami komponować.