30.05.2018

Tajskie smaki w Porcie Łódź

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

Zaczyna brakować dostępnej powierzchni w Warszawie

Rekordowo wysoki popyt na powierzchnie biurowe w Warszawie.

New Voice Media zamyka proces komercjalizacji biurowca

Ostatnia wolna powierzchnia w Retro Office House trafiła w ręce firmy New Voice Media. Tym samym wrocławski biurowiec należący do LC Corp SA sukcesem zakończył proces komercjalizacji.

Oferta odzieżowa dla kobiet biznesu w Galerii Północnej

Elegancja, kobiece kroje i dbałość o detale to znaki rozpoznawcze polskiej marki Kossmann. Biznesowa odzież damska autorstwa Iwony Kossmann już od stycznia jest dostępna w sklepie Kocca w Galerii Północnej.

Dział Powierzchni Biurowych Colliers International z nowym rekordem

W 2018 r. Colliers International wynajął łącznie 324 300 mkw. powierzchni biurowej, z czego prawie 175 tys. mkw. w miastach regionalnych. To wynik o 13% lepszy niż w ubiegłym roku, który przyniósł Działowi Powierzchni Biurowych kolejny rekord.

Oferta gastronomiczna łódzkiego centrum handlowego powiększyła się o punkt serwujący tajskie lody – „Otieramu”, zlokalizowany w strefie restauracyjnej.

Dodatkowo, na parkingu Portu Łódź przy stacji rowerów miejskich otworzyła się naleśnikarnia „Golden Crepes”.

Lody tajskie powstają na zamówienie, z wybranych przez Klientów składników. Na specjalną płytę wylewane jest mleko, śmietanka i cukier, a następnie dodawane są składniki wybrane przez Klientów: świeże owoce lub ulubione słodkie przysmaki (Oreo, Knoppers, czekoladki miętowe After Eight, Prince Polo, Milky Way). Całość jest siekana i mieszana bezpośrednio na płycie aż do zmrożenia składników, a następnie zwijana w ruloniki, które przyozdobione polewą i posypką wydawane są Klientom w kubku z ekologiczną drewnianą łyżeczką. Lodziarnia oferuje również koktajle, które podobnie jak lody – przygotowywane są na zamówienie ze świeżych owoców. Koktajle powstają na bazie mleka bądź mleczka kokosowego, sojowego lub migdałowego. Do napoju podawane są zdrowe dodatki, jak nasiona chia, jagody goji i jagody acai.

Z kolei na terenie zewnętrznym Portu Łódź przy stacji rowerów miejskich Klienci mogą zamówić naleśniki serwowane przez „Golden Crepes”. W menu znajdują się naleśniki zarówno w wersji wytrawnej, jak i na słodko, do których dodatki klienci mogą sami komponować.