11.05.2018

Nowy salon optyczny w Wola Parku

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

BIURO JAKO USŁUGA

BIURO JAKO USŁUGA: ELASTYCZNE MIEJSCA PRACY W NIEKTÓRYCH MIASTACH EUROPEJSKICH STANOWIĄ JUŻ PONAD 20% WOLUMENU TRANSAKCJI NAJMU POWIERZCHNI BIUROWYCH

Przedszkole Ala ma kota w Adgar Bit

Już 1 września 2018 r. w budynku Adgar Bit zostanie otwarte dwujęzyczne przedszkole Ala ma kota.

Vorwerk Polska wprowadza się do Argonu

Vorwerk Polska, firma oferująca wysokiej klasy urządzenie wielofunkcyjne Thermomix®, podpisała umowę najmu na 440 m kw. w budynku Argon w kompleksie Alchemia w Gdańsku.

Nowe, większe Medicine w Wola Parku

Sklep w Wola Parku został powiększony o 160 mkw. i zajmuje obecnie 416 mkw.

9 maja w Wola Parku otworzył się lokal sieci ORLIŃSCY Salony Optyczne. Jest to szósty oddział firmy w Warszawie, oferujący badania wzroku oraz okulary najlepszej jakości.

ORLIŃSCY to rodzinna sieć salonów optycznych z blisko 30-letnią tradycją. Misją firmy jest zapewnienie klientom usług na najwyższym poziomie. Salon posiada wydzielone gabinety optometryczne, pozwalające na kompletne badanie wzroku. Oferuje też wyjątkowo szeroki wachlarz okularów, również renomowanych firm oraz znanych projektantów. W salonie można kupić oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe oraz okularowe. Dostępny na miejscu specjalistyczny sprzęt, pozwala na wykonanie precyzyjnych pomiarów do realizacji nawet najbardziej niestandardowych zleceń.


Ogromnym atutem marki jest indywidualne podejście do klienta, który przede wszystkim ma czuć się komfortowo.

ORLIŃSCY Salon Optyczny oferuje produkty marek: Calvin Klein Eyewear, Caroline Abram, Mexx Eyes, Look Occhiali, Solano, INDIGO, Oscar Olufsen, OWP, Lacoste, Metropolitan, Nike Vision, Real Kids, Excel Eyewear i wiele innych.

Strategicznym partnerem w zakresie szkieł okularowych jest firma Essilor, w zakresie soczewek kontaktowych są to firmy Alcon oraz Johnson&Johnson. Salon w Wola Parku znajduje się na I piętrze, przy sklepie Mango.