11.05.2018

Nowy salon optyczny w Wola Parku

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

IMMOFINANZ podpisuje umowy najmu na ponad 16.000 m kw.

Jeden z największych inwestorów na stołecznym rynku biurowym, austriacki IMMOFINANZ, kontynuuje kolejny bardzo dobry rok w zakresie utrzymywania wysokiego poziomu najmu swojego portfela.

W Galerii Jurajskiej powstała punkt esize.me by eobuwie.pl

W Galerii Jurajskiej przybywa ciekawych konceptów handlowych. Tylko w ciągu ostatnich 3 lat aż 42 najemców zdecydowało się na remont swoich lokali lub wprowadzenie nowego formatu idącego z duchem czasu.

Awanse w Savills

Działająca na rynku nieruchomości komercyjnych międzynarodowa firma doradcza Savills ogłosiła najnowsze awanse pracowników swojego oddziału w Polsce.

Centra handlowe Newbridge Poland z nowymi najemcami

Newbridge Poland konsekwentnie poszerza ofertę handlową swoich centrów. W ostatnich dniach w CH Czyżyny w Krakowie oraz w Ch Bielawy w Toruniu miały miejsce otwarcia nowych salonów popularnych marek odzieżowych – Diverse i Ewtex.

9 maja w Wola Parku otworzył się lokal sieci ORLIŃSCY Salony Optyczne. Jest to szósty oddział firmy w Warszawie, oferujący badania wzroku oraz okulary najlepszej jakości.

ORLIŃSCY to rodzinna sieć salonów optycznych z blisko 30-letnią tradycją. Misją firmy jest zapewnienie klientom usług na najwyższym poziomie. Salon posiada wydzielone gabinety optometryczne, pozwalające na kompletne badanie wzroku. Oferuje też wyjątkowo szeroki wachlarz okularów, również renomowanych firm oraz znanych projektantów. W salonie można kupić oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe oraz okularowe. Dostępny na miejscu specjalistyczny sprzęt, pozwala na wykonanie precyzyjnych pomiarów do realizacji nawet najbardziej niestandardowych zleceń.


Ogromnym atutem marki jest indywidualne podejście do klienta, który przede wszystkim ma czuć się komfortowo.

ORLIŃSCY Salon Optyczny oferuje produkty marek: Calvin Klein Eyewear, Caroline Abram, Mexx Eyes, Look Occhiali, Solano, INDIGO, Oscar Olufsen, OWP, Lacoste, Metropolitan, Nike Vision, Real Kids, Excel Eyewear i wiele innych.

Strategicznym partnerem w zakresie szkieł okularowych jest firma Essilor, w zakresie soczewek kontaktowych są to firmy Alcon oraz Johnson&Johnson. Salon w Wola Parku znajduje się na I piętrze, przy sklepie Mango.