11.05.2018

Nowy salon optyczny w Wola Parku

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

Zaczyna brakować dostępnej powierzchni w Warszawie

Rekordowo wysoki popyt na powierzchnie biurowe w Warszawie.

New Voice Media zamyka proces komercjalizacji biurowca

Ostatnia wolna powierzchnia w Retro Office House trafiła w ręce firmy New Voice Media. Tym samym wrocławski biurowiec należący do LC Corp SA sukcesem zakończył proces komercjalizacji.

Oferta odzieżowa dla kobiet biznesu w Galerii Północnej

Elegancja, kobiece kroje i dbałość o detale to znaki rozpoznawcze polskiej marki Kossmann. Biznesowa odzież damska autorstwa Iwony Kossmann już od stycznia jest dostępna w sklepie Kocca w Galerii Północnej.

Dział Powierzchni Biurowych Colliers International z nowym rekordem

W 2018 r. Colliers International wynajął łącznie 324 300 mkw. powierzchni biurowej, z czego prawie 175 tys. mkw. w miastach regionalnych. To wynik o 13% lepszy niż w ubiegłym roku, który przyniósł Działowi Powierzchni Biurowych kolejny rekord.

9 maja w Wola Parku otworzył się lokal sieci ORLIŃSCY Salony Optyczne. Jest to szósty oddział firmy w Warszawie, oferujący badania wzroku oraz okulary najlepszej jakości.

ORLIŃSCY to rodzinna sieć salonów optycznych z blisko 30-letnią tradycją. Misją firmy jest zapewnienie klientom usług na najwyższym poziomie. Salon posiada wydzielone gabinety optometryczne, pozwalające na kompletne badanie wzroku. Oferuje też wyjątkowo szeroki wachlarz okularów, również renomowanych firm oraz znanych projektantów. W salonie można kupić oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe oraz okularowe. Dostępny na miejscu specjalistyczny sprzęt, pozwala na wykonanie precyzyjnych pomiarów do realizacji nawet najbardziej niestandardowych zleceń.


Ogromnym atutem marki jest indywidualne podejście do klienta, który przede wszystkim ma czuć się komfortowo.

ORLIŃSCY Salon Optyczny oferuje produkty marek: Calvin Klein Eyewear, Caroline Abram, Mexx Eyes, Look Occhiali, Solano, INDIGO, Oscar Olufsen, OWP, Lacoste, Metropolitan, Nike Vision, Real Kids, Excel Eyewear i wiele innych.

Strategicznym partnerem w zakresie szkieł okularowych jest firma Essilor, w zakresie soczewek kontaktowych są to firmy Alcon oraz Johnson&Johnson. Salon w Wola Parku znajduje się na I piętrze, przy sklepie Mango.