11.05.2018

Nowy salon optyczny w Wola Parku

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

MLP Group skomercjalizowało park w Bieruniu w 100%

Firma Auto Partner podpisała aneks zwiększający powierzchnię najmu w parku logistycznym w Bieruniu o ok. 11,5 tys. m kw.

Kolejne debiuty nowych marek w Posnanii

Pięć nowych marek poszerza grono najemców Posnanii. Pierwszy salon w regionie otworzy wkrótce brand e-obuwie, a ofertę żywności gourmet wzbogaci Kraina Serów.

Nowa restauracja na Służewcu Przemysłowym

Meet & Eat w Marynarska Business Park już otwarte

Elektrownia Powiśle rozkwita na wiosnę

Na placu budowy inwestycji Elektrownia Powiśle trwają intensywne prace związane ze zbliżającym się odbiorem technicznym dwóch budynków biurowych. Pierwsi najemcy wprowadzą się do nowej siedziby już w maju i czerwcu br.

9 maja w Wola Parku otworzył się lokal sieci ORLIŃSCY Salony Optyczne. Jest to szósty oddział firmy w Warszawie, oferujący badania wzroku oraz okulary najlepszej jakości.

ORLIŃSCY to rodzinna sieć salonów optycznych z blisko 30-letnią tradycją. Misją firmy jest zapewnienie klientom usług na najwyższym poziomie. Salon posiada wydzielone gabinety optometryczne, pozwalające na kompletne badanie wzroku. Oferuje też wyjątkowo szeroki wachlarz okularów, również renomowanych firm oraz znanych projektantów. W salonie można kupić oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe oraz okularowe. Dostępny na miejscu specjalistyczny sprzęt, pozwala na wykonanie precyzyjnych pomiarów do realizacji nawet najbardziej niestandardowych zleceń.


Ogromnym atutem marki jest indywidualne podejście do klienta, który przede wszystkim ma czuć się komfortowo.

ORLIŃSCY Salon Optyczny oferuje produkty marek: Calvin Klein Eyewear, Caroline Abram, Mexx Eyes, Look Occhiali, Solano, INDIGO, Oscar Olufsen, OWP, Lacoste, Metropolitan, Nike Vision, Real Kids, Excel Eyewear i wiele innych.

Strategicznym partnerem w zakresie szkieł okularowych jest firma Essilor, w zakresie soczewek kontaktowych są to firmy Alcon oraz Johnson&Johnson. Salon w Wola Parku znajduje się na I piętrze, przy sklepie Mango.