08.01.2018

Nowy butik odzieżowy - Szachownica w CH Osowa

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

Liber Finance Group rośnie w Warsaw Spire

Europejska centrala Liber Finance Group znajdująca się w kompleksie Warsaw Spire będzie trzykrotnie większa. Firma z branży technologii finansowej przeprowadzi się z budynku C do wieżowca Warsaw Spire.

Rośnie liczba klientów Jurajskiej, rośnie też jej zasięg

Nowe inwestycje galerii, nowi najemcy i inwestycje u najemców, sprawiają, że w Jurajskiej konsekwentnie rośnie liczba klientów. Tylko w ciągu trzech pierwszych miesięcy 2018 roku zakupy zrobiło tu ponad 1,6 miliona osób.

Semilac otwiera wyspę handlową w Legionowie

Semilac, polska marka lakierów hybrydowych należąca do spółki Nesperta, poinformowała o otwarciu kolejnego punktu sprzedaży. Od 4 kwietnia produkty Semilac będą dostępne w Domu Handlowym Maxim w Legionowie.

Marta Pyziak na czele łódzkiego biura Cresa

Cresa, firma doradcza na rynku nieruchomości świadcząca usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców, otworzyła biuro w Łodzi. Pokieruje nim Marta Pyziak.

W Centrum Handlowym Osowa pojawił się butik marki Szachownica. Sklep wzbogacił asortyment Centrum o odzież dla całej rodziny.

Szachownica otworzyła w Centrum Handlowym Osowa swój drugi butik w Trójmieście. Działająca od piętnastu lat ogólnopolska sieć sklepów odzieżowych oferuje odzież damską, męską, dziecięcą oraz akcesoria. Ubrania są zgodne z najnowszymi trendami, a wyróżnia je wysoka jakość w przystępnej cenie. Szachownica zajęła lokal o powierzchni prawie 400 m kw, znajdujący się w sąsiedztwie lokalu United Color of Benetton, Play oraz Resto Design.

 – Dzięki obecności Szachownicy w naszym Centrum, urozmaiciliśmy ofertę odzieżową, po- nieważ pojawiła się atrakcyjna marka na każdą kieszeń  mówi Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa.