08.01.2018

Nowy butik odzieżowy - Szachownica w CH Osowa

ZOBACZ WIĘCEJ

Komercjalizacja

20% wzrost obrotów w Gemini Park Bielsko-Biała

Ponad 20% wzrost obrotów i 8% wzrost odwiedzalności w stosunku do ubiegłego roku, 22 nowe marki i 10 przedłużonych umów – tak Gemini Park Bielsko-Biała podsumowuje 2017 rok.

C&W pośredniczy w transakcji najmu w Centrum Królewska

Fundacja Polska Bezgotówkowa, zajmująca się rozbudową sieci akceptacji kart płatniczych w Polsce, podpisała umowę najmu 265 mkw. powierzchni biurowej w budynku Centrum Królewska w Warszawie.

Dachser rozrasta się w Sosnowcu

Operator logistyczny zwiększył wynajmowaną powierzchnię magazynową w Śląskim Centrum Logistycznym w Sosnowcu do 8.520 m.kw. Dachser przedłużył jednocześnie umowę najmu na kolejnych siedem lat.

Prawie 3,5 miliona klientów w ciągu 3,5 miesiąca

Galeria Północna podsumowuje pierwszy kwartał swojej działalności.

W Centrum Handlowym Osowa pojawił się butik marki Szachownica. Sklep wzbogacił asortyment Centrum o odzież dla całej rodziny.

Szachownica otworzyła w Centrum Handlowym Osowa swój drugi butik w Trójmieście. Działająca od piętnastu lat ogólnopolska sieć sklepów odzieżowych oferuje odzież damską, męską, dziecięcą oraz akcesoria. Ubrania są zgodne z najnowszymi trendami, a wyróżnia je wysoka jakość w przystępnej cenie. Szachownica zajęła lokal o powierzchni prawie 400 m kw, znajdujący się w sąsiedztwie lokalu United Color of Benetton, Play oraz Resto Design.

 – Dzięki obecności Szachownicy w naszym Centrum, urozmaiciliśmy ofertę odzieżową, po- nieważ pojawiła się atrakcyjna marka na każdą kieszeń  mówi Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa.