ZOBACZ WIĘCEJ

ZARZĄDZANIE

Konkurs Top Woman in Real Estate rusza z nowymi kategoriami

Już wkrótce druga edycja konkursu Top Woman in Real Estate. Zgłoszenia można wysyłać do 25 lutego poprzez stronę topwoman.pl. Uroczysta Gala odbędzie się już w maju.

Co przyniesie rok 2019? Prognoza i plany firmy ESPES

Zgodnie z prognozami ekspertów, w roku 2019 będzie rozwijał się trend Proptech, czyli wkraczanie nowych technologii do świata nieruchomości w celu usprawnienia przeróżnych obszarów.
ZOBACZ WIĘCEJ

INWESTYCJE

Generali nowym właścicielem biurowca Senatorska 18A w Warszawie

Spółka Generali Real Estate nabyła od austriackiej grupy deweloperskiej S+B Gruppe AG biurowiec przy ul. Senatorskiej 18A w Warszawie. W procesie negocjowania umowy kupującemu doradzał Colliers International.

Usłyszeć architekturę – akustyka w przestrzeniach biurowych

Nie możesz skupić się w biurze? To częsty problem. Telefony, rozmowy, stukot obcasów czy ekspres do kawy sprawiają, że mnóstwo czasu tracimy na to, żeby się skoncentrować, wzrasta nasz poziom stresu, a maleje wydajność.

Komercjalizacja / NEWS

Awanse w Savills

Działająca na rynku nieruchomości komercyjnych międzynarodowa firma doradcza Savills ogłosiła najnowsze awanse pracowników swojego oddziału w Polsce.
09.11.2018

Centra handlowe Newbridge Poland z nowymi najemcami

Newbridge Poland konsekwentnie poszerza ofertę handlową swoich centrów. W ostatnich dniach w CH Czyżyny w Krakowie oraz w Ch Bielawy w Toruniu miały miejsce otwarcia nowych salonów popularnych marek odzieżowych – Diverse i Ewtex.
09.11.2018

Skoda Store by Auto Wimar już w grudniu w obiekcie Praga 306

Skoda Store by Auto Wimar to nowe miejsce spotkań na mapie Warszawy.
07.11.2018

Catalina Office Center z nowym najemcą

Od stycznia 2019 roku spółki z grupy GEO (GEO Renewables i GEO Solar) z branży energetyki odnawialnej, wprowadzą się do budynku Catalina Office Center. Firmy zajmą łącznie 970 m kw. powierzchni biurowej.
06.11.2018

Nowe najmy i przedłużenia umów w Arenie, Borku, Dąbrówce, Turzynie

Blisko 3,5 tysiąca mkw. – to bilans nowych i przedłużonych umów w centrach handlowych z portfolio Tristan Capital Partners w ostatnich miesiącach.
06.11.2018

LPP debiutuje w Kazachstanie

Z końcem października polska firma odzieżowa otworzyła pierwszy salon swojej flagowej marki Reserved w kazachskim Ałmaty.
05.11.2018

Seria otwarć w Galerii Jurajskiej: większe salony LPP i nowi najemcy

Większe lokale znanych sieci odzieżowych, a także nowy sklep polskiej marki modowej – to tylko niektóre ze zmian w ofercie Galerii Jurajskiej, jakie zaszły w ostatnich dniach.
31.10.2018

Rynek centrów handlowych w Europie wkracza w dojrzałą fazę

W pierwszej połowie 2018 roku oddano do użytku 1,0 mln m kw. nowej powierzchni w centrach handlowych – to o 10% mniej niż w analogicznym okresie rok wcześniej.
31.10.2018

Equal Business Park rośnie i przyciąga kolejnych najemców

Zainteresowanie najemców przestrzenią biurową w krakowskim Equal Business Park nie słabnie. Ich grono powiększy się o trzy nowe firmy, które wprowadzą się do kompleksu: Dotpay, Lavido, Noble System.
31.10.2018

NAI Estate Fellows wprowadza Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego do budynku APEKS

W czerwcu 2018 roku podpisano umowę na wynajem kolejnej powierzchni biurowej znajdującej się w budynku APEKS, przy ulicy Jaśkowa Dolina w Gdańsku Wrzeszczu. Najemcą zostało Centrum Terapii i Rozwoju Osobistego ENSO z Opola.
29.10.2018