ZOBACZ WIĘCEJ

ZARZĄDZANIE

Kontrola dostępu – szerokie możliwości, wygodna obsługa zdalna i lokalna

Urządzenia mobilne, jeśli tylko mają połączenie z Internetem, mogą z powodzeniem służyć do sterowania nawet złożonymi instalacjami z dowolnego miejsca na świecie.

BUMA Service przejmuje w zarządzanie portfel nieruchomości Octava FIZAN

W skład funduszu wchodzi łącznie 7 nieruchomości i parking na ok. 1800 miejsc. Wszystkie z nich znajdują się w Warszawie, a właścicielem jest Octava Property Trust.
ZOBACZ WIĘCEJ

INWESTYCJE

Szybko, prosto i wydajnie!

Innowacyjne rozwiązanie dla łazienek o dużym natężeniu ruchu.

Biura firm technologicznych pierwsze w odważnym designie

HL Tech w Warsaw Spire - o budowie jedynego poza Wielką Brytanią oddziału Grupy Hargreaves Lansdown (zdjęcia).

Komercjalizacja / NEWS

Katowice Business Point z nowym najemcą

Eurofins GSC Poland wynajał ponad 1700 m kw. powierzchni biurowej w budynku Katowice Business Point. Firma Cushman & Wakefield doradzała w tej transakcji funduszowi inwestycyjnemu reprezentowanemu w Polsce przez Syrena Real Estate.
26.06.2018

Wydawnictwo Bauer wybrało ZITĘ we Wrocławiu

Biurowiec ZITA, będący częścią kompleksu Promenady Business Park we Wrocławiu, został doceniony przez kolejnego najemcę – koncern medialny Bauer Media.
26.06.2018

C&W otwiera biuro działu Project & Development Services we Wrocławiu

Dział Project & Development Services międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield w Polsce po raz pierwszy w historii rozbudowuje swoje struktury poza Warszawą.
26.06.2018

Z pasji do czytania, czyli Mole Mole w Wola Parku

Do grona najemców Wola Parku dołączyło Mole Mole - wyjątkowe miejsce na księgarskiej mapie Polski. Salon w Wola Parku zajął powierzchnię 225 m kw.
26.06.2018

Knight Frank wprowadził HedgeServ do kompleksu O3 Business Campus w Krakowie

HedgeServ, globalny zarządca funduszy, wynajął powierzchnię w kompleksie O3 Business Campus w Krakowie zrealizowanym przez Echo Investment.
26.06.2018

Econocom ma nowe biuro

Polski oddział Econocom, europejskiej firmy specjalizującej się w doradztwie teleinformatycznym dla organizacji, przeprowadził się do nowej siedziby w biurowcu Spektrum Tower.
26.06.2018

Trzeci salon Sizeer w stolicy Rumunii

Salut București pentru a treia oară! Sieć salonów Sizeer zawitała do Bukaresztu już po raz trzeci w tym roku.
26.06.2018

JANKES ubierze małych gentlemanów w Galerii Północnej

Galeria Północna rozszerza ofertę odzieżową skierowaną do najmłodszych klientów. 4 sierpnia do najemców obiektu na warszawskiej Białołęce dołączy firma JANKES, specjalizująca się w wysokiej jakości, eleganckich ubraniach dla chłopców.
25.06.2018

CCC powiększa sklep w CH Sarni Stok

Znany producent i dystrybutor obuwia, firma CCC zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu w centrum handlowym Sarni Stok w Bielsku-Białej.
25.06.2018

Najemcy przedłużają umowy w Gemini Park Tarnów

Najemcy Gemini Park Tarnów, którzy działają tutaj od otwarcia obiektu w 2010 roku, przedłużają umowy najmu. Kolejni już prowadzą rozmowy.
22.06.2018