ZOBACZ WIĘCEJ

ZARZĄDZANIE

CBRE nie zwalnia tempa – nowe budynki biurowe w zarządzaniu

Od 1 marca 2018 roku firma CBRE przejęła w zarządzanie 6 budynków biurowych firmy Cromwell, których łączna powierzchnia to blisko 120 000 mkw. GLA. Nieruchomości zlokalizowane są w Warszawie i Gdańsku.

Tychy: Na zakupach rozliczysz PIT-y. Pomogą urzędnicy

W centrach handlowych w całej Polsce ruszyła akcja „Szybki PIT”. Także w Tychach, w Gemini Parku, dziś i jutro będzie można liczyć na bezpłatną pomoc urzędników w wypełnieniu zeznania podatkowego.
ZOBACZ WIĘCEJ

INWESTYCJE

Panattoni Europe ukończył pierwszy obiekt Central European Logistics Hub

Obiekt BTS o powierzchni 79 tys. m kw. z własną bocznicą kolejową powstał w Łodzi, na terenie największego w Polsce kompleksu dystrybucyjnego Central European Logistics Hub.

Ostatni kamień węgielny pod Alchemią

5 kwietnia wmurowano kamień węgielny pod budynek Neon, ostatni etap kompleksu biznesowego Alchemia powstającego w Gdańsku.

Komercjalizacja / NEWS

Liber Finance Group rośnie w Warsaw Spire

Europejska centrala Liber Finance Group znajdująca się w kompleksie Warsaw Spire będzie trzykrotnie większa. Firma z branży technologii finansowej przeprowadzi się z budynku C do wieżowca Warsaw Spire.
06.04.2018

Rośnie liczba klientów Jurajskiej, rośnie też jej zasięg

Nowe inwestycje galerii, nowi najemcy i inwestycje u najemców, sprawiają, że w Jurajskiej konsekwentnie rośnie liczba klientów. Tylko w ciągu trzech pierwszych miesięcy 2018 roku zakupy zrobiło tu ponad 1,6 miliona osób.
05.04.2018

Semilac otwiera wyspę handlową w Legionowie

Semilac, polska marka lakierów hybrydowych należąca do spółki Nesperta, poinformowała o otwarciu kolejnego punktu sprzedaży. Od 4 kwietnia produkty Semilac będą dostępne w Domu Handlowym Maxim w Legionowie.
05.04.2018

Marta Pyziak na czele łódzkiego biura Cresa

Cresa, firma doradcza na rynku nieruchomości świadcząca usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców, otworzyła biuro w Łodzi. Pokieruje nim Marta Pyziak.
05.04.2018

Wiosenny ogród Piotrusia Królika w Posnanii

Warsztaty Julii Cymbaluk – laureatki MasterChef Junior i Damiana Sobka – finalisty ostatniej edycji MasterChef, wiosenny targ warzywny oraz konkursy z nagrodami – tak będzie wyglądał pierwszy kwietniowy weekend w Posnanii.
05.04.2018

Kawa od DaftCafe już w Postępu 14 i West Station

Od kwietnia pracownicy i goście biurowców zrealizowanych przez HB Reavis na Mokotowie i Ochocie mogą skorzystać z oferty nowych kawiarni. W budynkach Postępu 14 i West Station II swoje lokale otworzyła warszawska sieć DaftCafe.
05.04.2018

Galeria Jurajska odświeża ofertę turystyczną

Znajdujące się w Galerii Jurajskiej biura podróży przechodzą zmiany, remontując swoje lokale. W ofercie pojawia się także nowy, liczący się na rynku gracz, a kolejny właśnie przedłużył umowę.
05.04.2018

Klif wita nowych najemców

Belgijska marka odzieżowa J&JOY oraz La Perla - klinika medycyny estetycznej - uzupełnią portfolio najemców warszawskiej galerii handlowej Klif. Eksperci z międzynarodowej firmy JLL doradzali AEW Europe w procesie negocjacji umów najmu.
28.03.2018

OVH w Aquarius Business House we Wrocławiu

OVH, lider hostingu internetowego w Europie, wynajął prawie 2400 mkw. powierzchni biurowej w budynku Aquarius Business House we Wrocławiu. W transakcji wynajmującego reprezentowała firma doradcza CBRE.
27.03.2018

Jarmark Wielkanocny w Wola Parku

W Wola Parku do 30 marca można zakupić produkty niezbędne do przygotowania świątecznych potraw. Nie brakuje też oryginalnych wyrobów rękodzielniczych.
26.03.2018
następna strona
Strona 1 z 103