01.10.2019

Daniel Puchalski nowym partnerem zarządzającym w Knight Frank

ZOBACZ WIĘCEJ

Inwestycje

8 trendów, które odmienią polski rynek powierzchni biurowych w 2020 roku

8 trendów, które odmienią polski rynek powierzchni biurowych w 2020 roku – prognoza ekspertów Business Link

Mark Richardson wesprze Dział Doradztwa Inwestycyjnego w Colliers International

Do firmy Colliers International dołączył Mark Richardson, który objął stanowisko dyrektora w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego.

Nowy etap Business Garden Wrocław gotowy

Vastint Poland zakończył realizację kompleksu biurowego Business Garden przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu. Z końcem listopada oddano do użytku ostatnie trzy z sześciu budynków biurowych realizowanych w ramach drugiego etapu inwestycji.

Kuchnia sercem biura?

Kuchnia – słowo, które budzi wiele pozytywnych emocji. Najczęściej kojarzone z domem, przytulnością, jedzeniem, rozmowami. A kuchnia biurowa? Czy również rodzi tak pozytywne skojarzenia? Rzeczywistość pokazuje, że bardzo często… nie.

Z początkiem października Daniel Puchalski objął stanowisko partnera zarządzającego w Knight Frank. Będzie bezpośrednio odpowiadał m.in. za zespoły transakcyjne.

Daniel Puchalski posiada 25 lat doświadczenia zawodowego. Przed dołączeniem do Knight Frank specjalizował się w doradztwie z zakresu gruntów inwestycyjnych, kierując od 2007 roku zespołami brokerskimi w międzynarodowych firmach doradczych.

–  Przekazujemy zespoły transakcyjne Knight Frank Polska w doświadczone ręce wysokiej klasy eksperta i menadżera. Jestem przekonany, że profesjonalizam Daniela, jego energia i otwartość na nowe wyzwania w połączeniu z zaangażowaniem brokerów pozwolą im osiągnąć wszystkie cele, które przed sobą postawią – powiedział Joseph Borowski, wiceprezes zarządu Knight Frank w Polsce.

– Polski zespół posiada wiodącą pozycję w Grupie Knight Frank w regionie CEE. Cieszymy się, że do zespołu dołączył Daniel Puchalski, który wnosi m.in. bogate doświadczenie w transakcjach kupna/sprzedaży gruntów inwestycyjnych – komentuje Monika Dębska-Pastakia, prezes zarządu Knight Frank w Polsce.

– Bardzo się cieszę z nowego wyzwania i wierzę, że wspólnie z zespołem stworzymy nowe platformy transakcyjne dla naszych klientów, a także będziemy kontynuować wspaniałe sukcesy na wielu dotychczasowych rynkach. Zamierzamy rozwinąć i wzmocnić część aktualnej działaności oraz stworzyć nowe możliwości dla tej części rynku, w której Knight Frank jest jeszcze nieobecny jako doradca – powiedział Daniel Puchalski, partner zarządzajacy Knight Frank Polska.

Knight Frank jest obecny w Polsce od 1998 roku. Liczący obecnie około 160 osób zespół specjalizuje się w doradztwie z zakresu całego cyklu funkcjonowania nieruchomości komercyjnych - od badań rynku, doradztwa inwestycyjnego, wycen, poprzez zarządzanie nieruchomościami, jak i wartością aktywów, z komercjalizacją obiektów i doradztwem dla firm poszukujacych biur i lokali handlowych włącznie. Polski zespół współpracuje z ekspertami z biur Knight Frank w regionie CEE.