22.06.2018

Przygotuj się na przybycie tłumów!

ZOBACZ WIĘCEJ

Inwestycje

Generali nowym właścicielem biurowca Senatorska 18A w Warszawie

Spółka Generali Real Estate nabyła od austriackiej grupy deweloperskiej S+B Gruppe AG biurowiec przy ul. Senatorskiej 18A w Warszawie. W procesie negocjowania umowy kupującemu doradzał Colliers International.

Usłyszeć architekturę – akustyka w przestrzeniach biurowych

Nie możesz skupić się w biurze? To częsty problem. Telefony, rozmowy, stukot obcasów czy ekspres do kawy sprawiają, że mnóstwo czasu tracimy na to, żeby się skoncentrować, wzrasta nasz poziom stresu, a maleje wydajność.

Ekrany LED Signage w branży real estate

Pod kontrolą i z pakietem korzyści.

Trendy w designie 2019

Co nowego przyniesie w tym zakresie rok 2019?

Chcąc utrzymać odpowiedni poziom czystości w toalecie, należy pamiętać o tym, aby urządzenia w niej zainstalowane były proste w obsłudze, a jednocześnie wykonane z dobrej jakości materiałów.

Wygląd łazienek oraz ich wyposażenie stanowią często wizytówkę danego miejsca. Może to być hotel, restauracja, biurowiec czy obiekt sportowy. Chcąc utrzymać odpowiedni poziom czystości w toalecie, należy pamiętać o tym, aby urządzenia w niej zainstalowane były proste w obsłudze,
a jednocześnie wykonane z dobrej jakości materiałów. Niedopuszczalne jest, aby w toalecie zabrakło podstawowych produktów, takich jak mydło, ręczniki do rąk czy papier toaletowy. Dozowniki powinny być monitorowane
i systematycznie uzupełniane.

Ostatnio zauważalnym trendem na polskim rynku wyposażenia łazienek jest podnoszenie standardu toalet. Za wzrostem świadomości higieny wśród społeczeństwa idą rozwiązania zapewniające użytkownikom stały dostęp do dobrej jakości produktów. Toaleta w dzisiejszych czasach musi spełniać nie tylko wymogi bezpieczeństwa i komfortu użytkowania, jej wyposażenie powinno być spójne z najnowszymi trendami. 

Dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie obiektem największe wyzwanie stanowi utrzymanie łazienek o dużym natężeniu ruchu. Im więcej użytkowników toalety, tym szybsze zużycie mydła i papieru oraz większe trudności dla ekip sprzątajacych w nadążaniu z pracą. Aby zapobiec tego rodzaju problemom, Tork - światowy lider w branży artykułów higienicznych, opracował nowy system do wycierania rąk – Tork PeakServe® system niekończących się ręczników. Rozwiązanie łączy nieosiągalną dotychczas wydajność z unikalnym sposobem dozowania ręczników. Dzięki nowej technologii zarządzający obiektami będą w stanie obsłużyć nawet o 250% więcej gości[1] i upłynnić ruch w łazience. W jednym dozowniku mieszczą się 2132 ręczniki! Jest to najbardziej wydajny produkt na rynku. Jedno ładowanie dozownika wystarcza do obsługi ponad 1000 osób (co odpowiada np. pasażerom 20 autokarów).

– W Rosji właśnie odbywają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Obsługa tłumu ludzi w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, takich jak stadiony piłkarskie nie jest prostym zadaniem i wymaga dużo planowania
i przygotowań. Stadion Zenit Arena w St. Petersburgu, gdzie odbywają się mecze, jest wyposażony w produkty Tork. Średnia liczba kibiców na tym obiekcie waha się od 40 000 do 65 000. Funkcjonalność rozwiązań odgrywa ważną rolę przy wyborze produktów do łazienki. Na Stadionie Zenit kibice mogą być pewni, że wizyta w toalecie nie przedłuży się z powodu niskiej wydajności wyposażenia, dzięki czemu nie ominie ich nic z widowiska  – mówi Wioletta Broda, Senior Product Manager, Essity.

 

Więcej informacji o Tork Peak Serve® tutaj.

[1] W porównaniu z wkładami Tork Universal i dozownikiem ręczników w składce 552000