22.06.2018

Przygotuj się na przybycie tłumów!

ZOBACZ WIĘCEJ

Inwestycje

Rozbudowa Gemini Park Tarnów wciąż jest jednym z priorytetów galerii

W Tarnowie nie milkną głosy dotyczące zablokowanej rozbudowy Gemini Park Tarnów. Opowiada o niej Zbigniew Nowak, dyrektor Gemini Park Tarnów.

CH Bielawy należące do Newbridge Poland z odnowionym hipermarketem Carrefour

Dobiegł końca proces remodelingu hipermarketu Carrefour w Centrum Handlowym Bielawy należącym do Newbridge Poland.

WeWork w Mennica Legacy Tower

WeWork, światowy lider przestrzeni do pracy wspólnej, został wyłącznym najemcą powierzchni biurowych w Budynku Zachodnim Mennica Legacy Tower.

Coworking po polsku

W Polsce wciąż istnieje silna obawa przed swobodnym przepływem informacji między pracownikami różnych firm, dlatego coworkingi są często bardziej miejscami pracy symultanicznej niż, jak powinno być według założenia, wzajemnej inspiracji i integracji między ludźmi.

Chcąc utrzymać odpowiedni poziom czystości w toalecie, należy pamiętać o tym, aby urządzenia w niej zainstalowane były proste w obsłudze, a jednocześnie wykonane z dobrej jakości materiałów.

Wygląd łazienek oraz ich wyposażenie stanowią często wizytówkę danego miejsca. Może to być hotel, restauracja, biurowiec czy obiekt sportowy. Chcąc utrzymać odpowiedni poziom czystości w toalecie, należy pamiętać o tym, aby urządzenia w niej zainstalowane były proste w obsłudze,
a jednocześnie wykonane z dobrej jakości materiałów. Niedopuszczalne jest, aby w toalecie zabrakło podstawowych produktów, takich jak mydło, ręczniki do rąk czy papier toaletowy. Dozowniki powinny być monitorowane
i systematycznie uzupełniane.

Ostatnio zauważalnym trendem na polskim rynku wyposażenia łazienek jest podnoszenie standardu toalet. Za wzrostem świadomości higieny wśród społeczeństwa idą rozwiązania zapewniające użytkownikom stały dostęp do dobrej jakości produktów. Toaleta w dzisiejszych czasach musi spełniać nie tylko wymogi bezpieczeństwa i komfortu użytkowania, jej wyposażenie powinno być spójne z najnowszymi trendami. 

Dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie obiektem największe wyzwanie stanowi utrzymanie łazienek o dużym natężeniu ruchu. Im więcej użytkowników toalety, tym szybsze zużycie mydła i papieru oraz większe trudności dla ekip sprzątajacych w nadążaniu z pracą. Aby zapobiec tego rodzaju problemom, Tork - światowy lider w branży artykułów higienicznych, opracował nowy system do wycierania rąk – Tork PeakServe® system niekończących się ręczników. Rozwiązanie łączy nieosiągalną dotychczas wydajność z unikalnym sposobem dozowania ręczników. Dzięki nowej technologii zarządzający obiektami będą w stanie obsłużyć nawet o 250% więcej gości[1] i upłynnić ruch w łazience. W jednym dozowniku mieszczą się 2132 ręczniki! Jest to najbardziej wydajny produkt na rynku. Jedno ładowanie dozownika wystarcza do obsługi ponad 1000 osób (co odpowiada np. pasażerom 20 autokarów).

– W Rosji właśnie odbywają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Obsługa tłumu ludzi w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, takich jak stadiony piłkarskie nie jest prostym zadaniem i wymaga dużo planowania
i przygotowań. Stadion Zenit Arena w St. Petersburgu, gdzie odbywają się mecze, jest wyposażony w produkty Tork. Średnia liczba kibiców na tym obiekcie waha się od 40 000 do 65 000. Funkcjonalność rozwiązań odgrywa ważną rolę przy wyborze produktów do łazienki. Na Stadionie Zenit kibice mogą być pewni, że wizyta w toalecie nie przedłuży się z powodu niskiej wydajności wyposażenia, dzięki czemu nie ominie ich nic z widowiska  – mówi Wioletta Broda, Senior Product Manager, Essity.

 

Więcej informacji o Tork Peak Serve® tutaj.

[1] W porównaniu z wkładami Tork Universal i dozownikiem ręczników w składce 552000