21.05.2018

SIOR rozwija aktywność w Europie dzięki partnerstwu z RICS

ZOBACZ WIĘCEJ

Inwestycje

Biurowiec Infinity w sercu Wrocławia na starcie!

Infinity to nowoczesny projekt biurowy realizowany wspólnie przez Avestus Real Estate i European Property Investors Special Opportunities 4 (EPISO 4), fundusz zarządzany przez Tristan Capital Partners.

Doroczna Konferencja Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

Na kwitnącym rynku nieruchomości nie brakuje wyzwań, z którymi musimy się mierzyć każdego dnia. Porozmawiajmy o nich, a także o szansach, które otwierają się przed nami.

Fińska sieć przestrzeni coworkingowych UMA Workspace wkracza na polski rynek

Fiński gracz na rynku nieruchomości – Technopolis, rozwijający sieć przestrzeni coworkingowych w największych miastach krajów nordyckich i regionu Morza Bałtyckiego, otwiera swoje biuro w Polsce.

Orgatec 2018: Grupa Nowy Styl podsumowuje targi

Jak funkcjonalnie zaaranżować przestrzeń? Grupa Nowy Styl potwierdziła swoje kompetencje w tym zakresie podczas właśnie zakończonych targów Orgatec w Kolonii.

SIOR, międzynarodowa organizacja zrzeszająca pośredników w obrocie nieruchomościami komercyjnymi, ogłosiła partnerstwo z RICS obejmujące m.in. organizację wspólnych wydarzeń branżowych w naszym regionie.

SIOR ma ponad 3200 członków i jest globalnym stowarzyszeniem doradców z sektora nieruchomości przemysłowych i biurowych z siedzibą w Waszyngtonie. Ogłoszone niedawno partnerstwo z RICS, wiodącą w świecie organizacją ekspercką zajmującą się upowszechnieniem najwyższych kwalifikacji i standardów zawodowych w sektorze gruntów, nieruchomości, budownictwa i infrastruktury, ma zjednoczyć członków obu organizacji i przynieść im realne korzyści w zakresie zdobycia nowej wiedzy i wsparcia transakcji B2B w kluczowych stolicach europejskich.

Renata Osiecka MRICS, partner zarządzająca w AXI IMMO Group i przewodnicząca SIOR w Europie: - Partnerstwo z RICS jest dla nas znaczącym krokiem naprzód i symbolem naszego stałego zaangażowania w zwiększanie członkostwa SIOR w Europie. Jako organizacja ekspercka RICS troszczy się o najwyższe zawodowe standardy i wsparcie dla swoich członków, co uzupełnia nasz własny etos i podejście do biznesu w ramach SIOR. Z przyjemnością będziemy współpracować w nadchodzących miesiącach nad szeregiem wydarzeń edukacyjnych i networkingowych, z których skorzystają wszyscy nasi członkowie.

Maarten Vermeulen FRICS, dyrektor zarządzający RICS w Europie:  - RICS chętnie dąży do współpracy z podobnie myślącymi partnerami w całej Europie koncentrując się na tym, aby sektor nieruchomości był coraz bardziej etyczny, profesjonalny i przejrzysty. SIOR podziela te same wartości choć z innej perspektywy. Dlatego bardzo się cieszę z nadarzającej się okazji do organizacji wspólnych wydarzeń w liczących się miastach w Europie. Mam szczerą nadzieję, że to dopiero początek dobrej współpracy i przed nami kolejne możliwości dla wspólnych działań w przyszłości.

Najbliższym wydarzeniem partnerskim SIOR i RICS będzie organizowana w dniach 27-29 czerwca Europejska Konferencja SIOR w Warszawie. Wystąpią na niej m.in. były prezydent RP, Lech Wałęsa, dr Paul Redmond z Uniwersytetu w Liverpool’u, prof. Richard Baldwin i wielu innych cenionych ekspertów. Członkowie RICS będą mogli skorzystać ze specjalnej ulgowej taryfy na bilety. Więcej na temat programu wydarzenia, prelegentów oraz możliwości zakwaterowania na stronie SIOR: https://sioreurope.com/