21.05.2018

SIOR rozwija aktywność w Europie dzięki partnerstwu z RICS

ZOBACZ WIĘCEJ

Inwestycje

Rozbudowa Gemini Park Tarnów wciąż jest jednym z priorytetów galerii

W Tarnowie nie milkną głosy dotyczące zablokowanej rozbudowy Gemini Park Tarnów. Opowiada o niej Zbigniew Nowak, dyrektor Gemini Park Tarnów.

CH Bielawy należące do Newbridge Poland z odnowionym hipermarketem Carrefour

Dobiegł końca proces remodelingu hipermarketu Carrefour w Centrum Handlowym Bielawy należącym do Newbridge Poland.

WeWork w Mennica Legacy Tower

WeWork, światowy lider przestrzeni do pracy wspólnej, został wyłącznym najemcą powierzchni biurowych w Budynku Zachodnim Mennica Legacy Tower.

Coworking po polsku

W Polsce wciąż istnieje silna obawa przed swobodnym przepływem informacji między pracownikami różnych firm, dlatego coworkingi są często bardziej miejscami pracy symultanicznej niż, jak powinno być według założenia, wzajemnej inspiracji i integracji między ludźmi.

SIOR, międzynarodowa organizacja zrzeszająca pośredników w obrocie nieruchomościami komercyjnymi, ogłosiła partnerstwo z RICS obejmujące m.in. organizację wspólnych wydarzeń branżowych w naszym regionie.

SIOR ma ponad 3200 członków i jest globalnym stowarzyszeniem doradców z sektora nieruchomości przemysłowych i biurowych z siedzibą w Waszyngtonie. Ogłoszone niedawno partnerstwo z RICS, wiodącą w świecie organizacją ekspercką zajmującą się upowszechnieniem najwyższych kwalifikacji i standardów zawodowych w sektorze gruntów, nieruchomości, budownictwa i infrastruktury, ma zjednoczyć członków obu organizacji i przynieść im realne korzyści w zakresie zdobycia nowej wiedzy i wsparcia transakcji B2B w kluczowych stolicach europejskich.

Renata Osiecka MRICS, partner zarządzająca w AXI IMMO Group i przewodnicząca SIOR w Europie: - Partnerstwo z RICS jest dla nas znaczącym krokiem naprzód i symbolem naszego stałego zaangażowania w zwiększanie członkostwa SIOR w Europie. Jako organizacja ekspercka RICS troszczy się o najwyższe zawodowe standardy i wsparcie dla swoich członków, co uzupełnia nasz własny etos i podejście do biznesu w ramach SIOR. Z przyjemnością będziemy współpracować w nadchodzących miesiącach nad szeregiem wydarzeń edukacyjnych i networkingowych, z których skorzystają wszyscy nasi członkowie.

Maarten Vermeulen FRICS, dyrektor zarządzający RICS w Europie:  - RICS chętnie dąży do współpracy z podobnie myślącymi partnerami w całej Europie koncentrując się na tym, aby sektor nieruchomości był coraz bardziej etyczny, profesjonalny i przejrzysty. SIOR podziela te same wartości choć z innej perspektywy. Dlatego bardzo się cieszę z nadarzającej się okazji do organizacji wspólnych wydarzeń w liczących się miastach w Europie. Mam szczerą nadzieję, że to dopiero początek dobrej współpracy i przed nami kolejne możliwości dla wspólnych działań w przyszłości.

Najbliższym wydarzeniem partnerskim SIOR i RICS będzie organizowana w dniach 27-29 czerwca Europejska Konferencja SIOR w Warszawie. Wystąpią na niej m.in. były prezydent RP, Lech Wałęsa, dr Paul Redmond z Uniwersytetu w Liverpool’u, prof. Richard Baldwin i wielu innych cenionych ekspertów. Członkowie RICS będą mogli skorzystać ze specjalnej ulgowej taryfy na bilety. Więcej na temat programu wydarzenia, prelegentów oraz możliwości zakwaterowania na stronie SIOR: https://sioreurope.com/