19.05.2017

Duda Development stawia na inwestycje komercyjne

ZOBACZ WIĘCEJ

Inwestycje

Największy salon CCC w Europie powstał w Warszawie

Grupa CCC właśnie otworzyła swój flagowy sklep w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Polsce - Domach Towarowych Wars Sawa Junior w Warszawie.

Częstochowskie bulwary Warty odżyją

Częstochowianie zyskają nowe miejsce, w którym będą mogli wypoczywać. Przy Galerii Jurajskiej, tuż nad rzeką Wartą, powstaje właśnie miejski ogród z terenami rekreacyjnymi. Jego otwarcie zaplanowano na 1 czerwca.

Equator IV z pozwoleniem na użytkowanie i zarządcą

Spółka Karimpol Polska wybrała firmę PORREAL Polska na zarządcę nowo wybudowanego biurowca Equator IV przy Alejach Jerozolimskich 100.

Nowy SMART Outlet Center w Bydgoszczy

Otwarcie SMART Outlet Center w Bydgoszczy już 26 maja. SMART Outlet Center to jedyny tego typu obiekt w województwie kujawsko-pomorskim.

W Poznaniu, na Grunwaldzie powstaje biurowiec o nietypowej, ale zarazem prostej, kompaktowej formie, a to zaledwie jedna z inwestycji firmy.

Duda Holding, do którego należy Duda Development, od lat zarządza spółkami działającymi w wielu obszarach biznesowych, takich jak motoryzacja, inwestycje, finanse, rolnictwo czy przemysł. Od 20 lat rozwija się w sektorze nieruchomości. Firma kompleksowo realizacje projekty mieszkaniowe, jednak centrum zaineteresowań są inwestycje komercyjne, prowadzone na skalę ogólnopolską.

Duda Development, poza sprzedażą inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych, aktywnie zajmuje się wynajmem powierzchni biurowych oraz handlowych. Spółka trudni się również nabywaniem i zbywaniem gruntów pod działalność inwestycyjną w całym kraju. A to nie wszystko. Dysponuje także nieruchomościami na wynajem z przeznaczeniem na handel detaliczny.

Poznań Palacza – kameralny biurowiec

Na poznańskim Grunwaldzie, przy jednej z głównych ulic miasta, powstaje biurowiec o nietypowej, ale zarazem prostej, kompaktowej formie. Będzie to unikatowe połączenie obiektu biurowo–usługowego o kameralnym charakterze. Spółka Duda Development duży nacisk kładzie na wygodę w użytkowaniu inwestycji oraz na komfort przyszłych pracowników, którzy mają czuć się dobrze w pracy. Ma temu sprzyjać właśnie kameralna forma budynku, zaprojektowana ze szczególną dbałością, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Biurowiec na Palacza to 5 pięter powierzchni biurowej do wynajęcia. Każdy poziom to 260 m kw. przestrzeni biurowej. Parter budynku o powierzchni 256 m kw. ma charakter handlowo-usługowy. Inwestycja będzie posiadać wiele udogodnień technicznych, takich jak monitoring, winda, kontrola dostępu czy kamera z rejestracją numerów samochodów. Na terenie znajdzie się parking z 43 miejscami postojowymi.

Termin realizacji inwestycji to I kwartał 2018 roku. Cena za wynajem to 59 zł netto/m kw.. 

Inwestycja położona jest w niezwykle dogodnym miejscu, u zbiegu ulic Palacza i Grunwaldzkiej. W najbliższej okolicy znajdują się liczne przystanki tramwajowe oraz autobusowe co znacznie uprości dojazd do biura przyszłym pracownikom biurowca. Natomiast bliskość lotniska Ławica oraz dworca PKP niesłychanie usprawni komunikację ich klientów oraz partnerów biznesowych. Dużym plusem usytuowania budynku jest szybki dojazd do centrum miasta, oraz bliskość wyjazdu na autostradę i obwodnicę Poznania.

Lokale pod niemalże każdą firmę

Spółka Duda Development we wszystkich realizowanych inwestycjach mieszkaniowych  dba o wygodę mieszkańców, zapewniając im bliskość infrastruktury usługowej.

Tak jest w przypadku Arena Apartments w Poznaniu, gdzie parter budynku przystosowany jest pod działalność usługowo-handlową. Powstaje 12 lokali użytkowych z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż, o łącznej powierzchni 1 300 m kw. Wielkość pomieszczeń wyniesie od 78 do 136 m kw., z możliwością łączenia w większe metraże. Ceny lokali rozpoczynają się od 7 500 zł netto/m kw.. Piekarnia, kwiaciarnia, siłownia, gabinet lekarski, apteka czy sklep z ekologiczną żywnością - lokalizacja inwestycji będzie sprzyjać rozwojowi niemalże każdej firmy.

Łęczyca – handlowy kierunek

W podpoznańskiej gminie Komorniki, w miejscowości Łęczyca, powstaje pasaż usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej ponad 2.200 m kw.. Inwestycja położona jest w otoczeniu terenów zielonych i zabudowy wielorodzinnej, przy drodze Poznań–Puszczykowo, przy północnej granicy Wielkopolskiego Parku Narodowego. Lokalizacja zapewni regularny przepływ klientów przez obiekt.

Realizacja inwestycji rozpoczęła się w III kwartale 2016 roku. I etap budowy zakończył się w marcu 2017, kiedy oddano do użytku sklep Biedronka. Dyskont zajmuje prawie 1 200 m kw. W lutym 2017 roku rozpoczęto prace z II etapu inwestycji, którego oddanie planowane jest na koniec roku 2017. Aktualnie obiekt jest w komercjalizacji. Wolna powierzchnia najmu to około 1 000 m kw.. Dostępne trzy lokale mają powierzchnię od 100 do 500 m kw., z możliwością łączenia pomieszczeń. Każde posiada jedno niezależne wejście oraz drugie z tyłu budynku – przystosowane pod dostawy. Przy inwestycji znajduje się 68 miejsc parkingowych.

Łódź – mocne uderzenie w centrum miasta

Przy ulicy Kilińskiego w Łodzi spółka Duda Development szykuje jedną z największych jak do tej pory inwestycji mieszkaniowych. W pierzei przedłużenia ul. Orlej do ul. Targowej powstanie obiekt z przeznaczeniem na mieszkania, natomiast parter budynku zajmą lokale usługowe. Łączna powierzchnia użytkowa to około 20 000 m kw, natomiast powierzchnia wszystkich działek wchodzących w skład inwestycji to aż 10 245 m kw. Realizacja odbywać się będzie wieloetapowo. W pierwszej kolejności przeprowadzona zostanie zabudowa od ul. Targowej. Więcej informacji na temat inwestycji pojawi się w przeciągu miesiąca.

Realizując każdą inwestycję spółka Duda Development bardzo duży nacisk kładzie na jakość materiałów, wygląd, funkcjonalność pomieszczeń oraz dogodną lokalizację. Celem firmy jest pomoc w znalezieniu właściwego miejsca, przystosowanego do realizacji każdego biznesu.   

www.dudadevelopment.pl