ZOBACZ WIĘCEJ

ZARZĄDZANIE

W Gemini Park Tarnów przybywa miejsc parkingowych

Największe w Tarnowie centrum handlowe inwestuje w dodatkowe parkingi i nowe miejsca postojowe dla kierowców. Powód? Przybywa tu klientów.

Impel porządkuje kontrakty

Grupa Impel osiągnęła w I kwartale 2018 r. przychody ze sprzedaży na poziomie 515 mln zł, co oznacza spadek w stosunku do I kw. 2017 o około 5,7%.
ZOBACZ WIĘCEJ

KOMERCJALIZACJA

MLP Group skomercjalizowało park w Bieruniu w 100%

Firma Auto Partner podpisała aneks zwiększający powierzchnię najmu w parku logistycznym w Bieruniu o ok. 11,5 tys. m kw.

Kolejne debiuty nowych marek w Posnanii

Pięć nowych marek poszerza grono najemców Posnanii. Pierwszy salon w regionie otworzy wkrótce brand e-obuwie, a ofertę żywności gourmet wzbogaci Kraina Serów.

Inwestycje / NEWS

Automatyzacja i cyfryzacja a rynek nieruchomości komercyjnych

Główne trendy wpływające na rozwój powierzchni handlowych i magazynowych w 2018 roku
18.05.2018

Mindspace przejmuje amsterdamskiego lidera coworkingu

Przejęcie KleinKantoor, wiodącego holenderskiego operatora coworkingowego, wzmocni pozycję Mindspace jako jednego z kluczowych dostawców rozwiązań coworkingowych w Europie.
18.05.2018

Panattoni zainwestuje w Europie 1,2 miliarda EUR w projekty City Logistics

Firma zapowiedziała inwestycje o wartości w 1,2 miliarda euro w projekty City Logistics – obiekty zlokalizowane w granicach miast dedykowane tzw. „ostatniej mili”.
18.05.2018

Posnania z nagrodą Prezydenta Polski

Posnania została doceniona przez kapitułę konkursu „Lider Dostępności” i zdobyła wyróżnienie w kategorii: Obiekt usługowy.
11.05.2018

Rosną transakcje inwestycyjne w sektorze prywatnych akademików

Cushman & Wakefield tworzy nowy dział usług doradztwa inwestycyjnego w zakresie prywatnych akademików w Europie ze względu na rozwój tego sektora rynku na całym kontynencie.
11.05.2018

Polski rynek powierzchni magazynowych nie zwalnia tempa

Aktywność najemców na rynku powierzchni magazynowych w Polsce osiągnęła rekordowy wynik w pierwszych trzech miesiącach roku, co przełożyło się na najniższy w historii wskaźnik powierzchni niewynajętej.
09.05.2018

Zielone światło dla Karuzeli Tarnobrzeg

Podczas kwietniowej sesji Rady Miasta Tarnobrzega radni podjęli uchwałę o zmianie miejscowego planu dla działki wynoszącej 7 ha, na której powstanie centrum handlowe Karuzela Tarnobrzeg.
08.05.2018

Vastint zrewitalizuje zabytkowy teren przy ulicy Garbary w Poznaniu

Vastint Poland zakupił teren starej Rzeźni Miejskiej o powierzchni blisko 5,5 hektarów w Poznaniu.
08.05.2018

Madison International Realty kupuje 50 proc. udziałów w Warsaw Spire

Transakcja sprzedaży udziałów w najwyższym biurowcu w Europie Środkowej jest jedną z największych na polskim rynku nieruchomości biurowych. Wartość wieżowca to ok. 350 milionów euro.
07.05.2018

Piet Hein Eek na BiznesUp! design made in Poland

Piet Hein Eek, światowej sławy, holenderski projektant i kreator trendów, absolwent prestiżowej Design Academy Eindhoven, będzie gościem specjalnym tegorocznej edycji BiznesUp! design made in Poland.
07.05.2018