ZOBACZ WIĘCEJ

ZARZĄDZANIE

Full FM, czyli ekonomia, technika, infrastruktura i prawo w jednym

Korzystanie z usług firmy FM uwalnia właściciela lub zarządcę nieruchomości od niekończących się spotkań i negocjacji z wykonawcami, podpisywania dziesiątków i setek umów, a także kontroli ich realizacji.

Wrocławski kompleks biurowy Pegaz z nowym zarządcą

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wybrana nowym zarządcą wrocławskiego zespołu budynków biurowych Pegaz. Właścicielem obiektu jest Warburg-HIH Invest Real Estate (Warburg-HIH Invest).
ZOBACZ WIĘCEJ

KOMERCJALIZACJA

STILL najemcą Panattoni Park Poznań VII

STILL, znany producent urządzeń magazynowych, został nowym najemcą Panattoni Park Poznań VII. Firma wynajęła 6 654 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Nowa dyrektor ds. zarządzania w regionie EMEA w firmie C&W

Caroline Gardiner została dyrektorem ds. zarządzania na region EMEA w dziale globalnej obsługi najemców w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield.

Inwestycje / NEWS

Parki Panattoni Europe w cenie – ELI kupuje dziewięć nieruchomości

European Logistic Investment BV (ELI) – firma z siedzibą w Holandii współzarządzana przez Griffin Real Estate (GRE) sfinalizowała przejęcie portfolio dziewięciu parków logistycznych zrealizowanych przez Panattoni Europe.
30.07.2018

Pomysł na „przestrzenie dla ludzi” w mieście

Odbyły się czwarte, z sześciu warsztatów z miastem, z serii GROW with WARSAW. Tym razem pod hasłem: przestrzeń publiczna i zielona infrastruktura.
30.07.2018

HB Reavis ogłasza sprzedaż Cooper & Southwark

HB Reavis sprzedało biurowiec Cooper & Southwark w Londynie. Jego nabywcą jest inwestor zagraniczny. W kwietniu budynek oferujący około 7 000 mkw. powierzchni został w całości wynajęty działowi Global Workplace Solutions firmy CBRE.
30.07.2018

Szybko, prosto i wydajnie!

Innowacyjne rozwiązanie dla łazienek o dużym natężeniu ruchu.
11.07.2018

Biura firm technologicznych pierwsze w odważnym designie

HL Tech w Warsaw Spire - o budowie jedynego poza Wielką Brytanią oddziału Grupy Hargreaves Lansdown (zdjęcia).
13.07.2018

Przygotuj się na przybycie tłumów!

Chcąc utrzymać odpowiedni poziom czystości w toalecie, należy pamiętać o tym, aby urządzenia w niej zainstalowane były proste w obsłudze, a jednocześnie wykonane z dobrej jakości materiałów.
22.06.2018

Torus beezzz otworzył siedzibę w Alchemii

Swoją siedzibę w budynku Argon otworzył Torus beezzz. Nowy najemca na swoje potrzeby wynajął 3 ule umiejscowione na dachu budynku.
29.06.2018

Galeria Północna wśród międzynarodowych finalistów konkursu ICSC Solal Marketing Awards

Pierwszy nowoczesny obiekt handlowy oddany do użytku w Warszawie od ponad dekady, wniósł na rynek nowe standardy dotyczące architektury, połączenia funkcji handlowej i rozrywkowej czy wpisania w potrzeby lokalnych klientów.
29.06.2018

Plac Europejski „Liderem Dostępności”

Plac Europejski został nagrodzony w konkursie architektoniczno-urbanistycznym „Lider Dostępności”. Statuetkę przyznano podczas VI Kongresu Urbanistyki Polskiej.
26.06.2018

Polska firma digitalizuje restauracje KFC w Europie

M4B, polski producent innowacyjnych rozwiązań digital signage, odpowiada za cyfryzację restauracji KFC należących do sieci AmRest.
26.06.2018