ZOBACZ WIĘCEJ

ZARZĄDZANIE

CBRE nie zwalnia tempa – nowe budynki biurowe w zarządzaniu

Od 1 marca 2018 roku firma CBRE przejęła w zarządzanie 6 budynków biurowych firmy Cromwell, których łączna powierzchnia to blisko 120 000 mkw. GLA. Nieruchomości zlokalizowane są w Warszawie i Gdańsku.

Tychy: Na zakupach rozliczysz PIT-y. Pomogą urzędnicy

W centrach handlowych w całej Polsce ruszyła akcja „Szybki PIT”. Także w Tychach, w Gemini Parku, dziś i jutro będzie można liczyć na bezpłatną pomoc urzędników w wypełnieniu zeznania podatkowego.
ZOBACZ WIĘCEJ

KOMERCJALIZACJA

Liber Finance Group rośnie w Warsaw Spire

Europejska centrala Liber Finance Group znajdująca się w kompleksie Warsaw Spire będzie trzykrotnie większa. Firma z branży technologii finansowej przeprowadzi się z budynku C do wieżowca Warsaw Spire.

Rośnie liczba klientów Jurajskiej, rośnie też jej zasięg

Nowe inwestycje galerii, nowi najemcy i inwestycje u najemców, sprawiają, że w Jurajskiej konsekwentnie rośnie liczba klientów. Tylko w ciągu trzech pierwszych miesięcy 2018 roku zakupy zrobiło tu ponad 1,6 miliona osób.

Inwestycje / NEWS

Panattoni Europe ukończył pierwszy obiekt Central European Logistics Hub

Obiekt BTS o powierzchni 79 tys. m kw. z własną bocznicą kolejową powstał w Łodzi, na terenie największego w Polsce kompleksu dystrybucyjnego Central European Logistics Hub.
06.04.2018

Ostatni kamień węgielny pod Alchemią

5 kwietnia wmurowano kamień węgielny pod budynek Neon, ostatni etap kompleksu biznesowego Alchemia powstającego w Gdańsku.
06.04.2018

Warbud głównym wykonawcą prac przy ArtN

Spółka celowa Grupy Capital Park – ArtN Sp. z o.o. – wyłoniła głównego wykonawcę projektu rewitalizacji dawnej fabryki Norblina na warszawskiej Woli.
05.04.2018

Rośnie atrakcyjność Łodzi

Według najnowszego raportu firmy doradczej Cresa „Occupier Economics: Rynek biurowy w Łodzi w 2017 roku” współczynnik absorpcji* w tym mieście osiągnął w zeszłym roku rekordowy wynik – 55.500 m kw.
05.04.2018

Galeria handlowa we Włodawie z finansowaniem Monument Fund

25 kwietnia we Włodawie odbędzie się otwarcie Parku Handlowego Włodawa - galerii handlowej połączonej z dworcem PKS.
05.04.2018

Glyn Evans na czele nowej platformy Design & Build firmy C&W

C&W powiększa dział Project & Development Services o platformę Design & Build. W Europie Środkowo-Wschodniej nową platformą pokieruje Glyn Evans z praskiego biura firmy.
05.04.2018

Pierwsze dni działalności Gemini Park Tychy przynoszą rekordowe obroty

Duże zainteresowanie galerią, wysokie obroty i stały ruch w sklepach – najemcy chwalą sobie pierwsze dni działalności w Gemini Park Tychy.
05.04.2018

Savills zapewnia wsparcie inwestorom z Chin

Firma doradcza Savills utworzyła komórkę do obsługi inwestorów z Chin zainteresowanych polskim rynkiem nieruchomości. Nowa struktura funkcjonuje w ramach działu doradztwa kapitałowego i wycen w warszawskim oddziale firmy.
05.04.2018

W Częstochowie nad Wartą powstaje miejski ogród

Przy Galerii Jurajskiej rozpoczął się właśnie ostatni etap prac nad modernizacją bulwarów Warty. Potrwają do końca maja. Ich efektem ma być nowoczesna, zielona strefa wypoczynku nad rzeką, pierwsza taka w mieście.
28.03.2018

Panattoni otwiera największą filię GLS w Polsce

Panattoni Europe zakończył budowę centrum dystrybucji przesyłek dla firmy kurierska GLS Poland. Inwestycja o powierzchni 7,6 tys. m kw. powstała w Wypędach/Jankach pod Warszawą i jest największym centrum dystrybucji przesyłek firmy.
28.03.2018
następna strona
Strona 1 z 84